Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki

Gmajnarčki

hihihi… ježek, nič bat! Sem hitro prišla k sebi!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Se popolnoma strinjam s tabo!!!!

hehehe, Jani! Ti boš imel še več dela!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Se mi zdi, Lili, da se sploh ne bom kej preveč trudil :)))) Ne vem, če ma smisel… brskati po vseh teh postih :)))

Jani nima tolk časa :))))

Sledi disciplinska!!! Vse boš plačal! TKo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vuauuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))))))) a to zato.. k nam vsega bral?

Jani bo…. plačal :))))))

Jep!

Kr preberi hišni red,malce si ga osveži….tudi izostanek nis opravičil..samo zmaglii si! Se bomo s skupnimi močmi pomenili v ponedeljek,kakšna kazen ti sledi!!
Čaki da se Mariči prikaže..tud njej ne gine disciplinski ukrep!
Hmm nekam ste se mi vsi “pokvarili”zdej čez vikend!!

Z zajčkom obljubiva da bodo kazni stroge!!!TKO!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jep !

Nič nisi opravičil. Tudi ostali ne !
Podpiram muco !

Madoniš…kje si zajček..jets tkole samevam….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ku,ku, muci.

Zdej sem pa še jaz iz banje in se bom počasi zvalil med rjuhe.

Upam, da ne bom fasal kakšne kazni za moje manjkanje danes.
Saj sem se že v petek opravičil.

Lepo noč vsem in sladke sanje.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Joj, muca, spet se ti moram smejat. Tvoj zadnji stavek je resničen, ampak kje hudiča si ga najdla, hehe…..bog s tabo in mano !

To je moj nov podpis..heheheh bo na vsakem postu od danes dalje..Ja je resničen ja!!! Kaj pa misliš!!
je pa iz ene lepe pesmi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……..srce mi moje govori………

tko gre naprej !
zdej se moram še jaz neki spomnit za na koncu, hehe…

Ku ku mišon moj!!!!*******

Hmmm glede kazni bomo videli….sigurno bo!Ampak ne skrbi..na uho povedano bo sladka..heheheh ampak samo zate!!Drugi bodo ze vidli hudiča…hihihih

No sem vedela da boš užival..prau je tako..uh zdej boš še lepše ninal..lepe sanje,lahek koutrček in nočko!!

*****§§§§§§§§§§§§*******lubija na noska!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha

Moni…..lalalalala

brez nje ni sreče ne žalosti….in ne gorja ne radosti…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close