Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki good morning……..

Gmajnarčki good morning……..

Kar lepo vstat, poravnat kovterček, prižgat lučko, spit kavo, pokadit cigaretek ( eni, ne, eni ja), v kopalnico, pa na delo……
Torej DOBRO JUTRO GMAJNA ” Tjavendan ” !

zajček

Dobro jutro zajček! Kako – imaš kaj glavobola?
Jaz ga imam, sem si ga privoščila, ne glavobol,
tisto pred glavobolom, na tvoj račun, verjemi!
Zdaj pa čutim posledice, ker sem nekaj vzela,
kar ni bilo moje in vrhovni me kaznuje!
Eno lepo sončno dobro jutro!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh, ljubi moj zajček – kako si včasih želim, da bi ne bila
tukaj, da bi se odpeljala samo na kratek sprehod in
vpogled v onostranskost! Danes je že eden takih dni, ko
si močno želim, da bi me ne bilo, da bi šla tja, kjer je mir
in spokojnost, da bi se znašla v svetu, kjer je vse dobro in
tudi večno, kjer bi ne bila za vsako malenkost kregana, kjer mi ne bi za čisto in popolnoma vse gledali pod prste, kjer bi vsi bili dobre volje, kjer bi imela kdaj pa kdaj tudi jaz kaj prav, kjer bi našla odobravanje za vse, kar počnem, kjer bi spet našla tisto pozabljeno in izgubljeno ……. Oh, kako rada bi samo za dan ali dva pokukala v ta svet!

Zajček, daj rokico, greva malo v gmajnico, tam naju bo počakal koncert, verjemi, samo da se začne daniti, potem pa bo kos očistil grlo in začel svoj koncert, nakar se mu bo zagotovo pridružila še taščica, pa brglez, pa šmarnica, tudi siničke se bodo uglasile …..ej, ej, daj, pridi!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oooooooooooooooo zajček… Dobro juuuuuuutroooooooooooooooo……. Kaj ti kaj muci nagaja, zajček? Je praznovanje potekalo… po ustaljenem redu? Nič presenečenj?

Lepo dobro jutro tud teb… kofetek bo čez eno uro, cigaret nikoli več (no, nisem še rekel, da sem nehal kadit… od zadnjega nisem še nobenega skadil…… mogoče kak špinel ;)))), služba.. ja evo jo mam že na vratu….

Torej še enkrat: Dobro jutro dragi maoji gmajnarčki! Pa lep dan! Pa veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik dežja, da nau suše 😉

Koštrunček J.

……. ne čakaj pomladi, ne čakaj na maj,
………………………………………………………………
…………
ne čakaj pomladi ne čakaj ne čakaj na maj
ni mar ti zelenih trav,
srce nič ne čaka, bije tiktaka, kliče ljubav,
zakaj, čakala bi na maj!!!

Ojla, tole sem popevala zdaj, ki so mi jo peli na televiziji! Dobra je, tale pesmica, res dobra in res se sprašujem, zakaj bi čakala na maj???
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vzemi me s seboj, če že uspeš priti kdaj tja, kjer je vse lepo!
Samo za nekaj časa…

Rojstni dan ? Dan, kot običajno !
Je pa zato tuki z vami lepo!

Hmmmmm, to pa ni lepo… tko.. kot običajno 🙂 No ja… bo pa danes nekaj specialnega, kaj?

Koštrunčkov pozdrav dol pod Golovc :)))))

Ja, bo :))))

Pod golovcem te čakam, tebe pa ni…

Dobro jutro,prijatelji, danes sem pa res dobro razpoložena, Marijini nasveti so res zlata vredni. Včerajšnji dan sem izkoristila v vsej njegovi lepoti; našla sem svojo jaso, ki jo bom delila le z svojimi sanjami, popoldan pa sem se po par letih vsedla na kolo in znova občutila tisto otroško veselje…in svež zrak…
Zdaj pa cigaretek, kavica z mlekom, glasba (malo Tracy Chapman)in naj se nov dan prične!!!

Saj, jest pa lutam po Lublan… okol in okol, pa nikakor ne najdem poti do tja :))))

Koštrunček nima pojma.. kje je Golovec :)))))

Orhijdeja, veseli me, ker si našla svojo jaso :))))) Naj bo danes in naprej, s soncem obsijana 🙂

Koštrunček J.

Koštrunči, smotko, kaj pa nisi povedal.
Prav z veliiikim veseljem, te popeljem tja in ti razkažem cel Golovec.
Bova obiskala najprej listnati del, nato še iglasti del golovca :))
Listnati je mehkejši, veš?

Bova nabirala gobe in kostanj!

Ps: nima veze, če jih še ni :))))))))))))))))

Ja… pa listnati manj bode kot iglasti, a ne 🙂 In ko bo Koštrunček našel 5 minutk časa, s ebo z veseljem pustil popeljati na exkurzijo :)))

Koštrunček je vesel, da ima v Lublan vodiča :)))

Hja, saj bi bilo res neumno, izpustiti tako priložnost i šapk, kot je brezplačna ekskurzija, po zelenem golovcu. Sploh sedaj, ko je toplo, in te ne bo zeblo, ko se boš vzpenjal navkreber, heheh..

Ja, hvala Koštrunček. Si ti že našel svojo, ali pa je morda nisi niti iskal? Najbrž pa vsakdo išče svojo jaso v takšni ali drugačni obliki. Bistveno je do jo najde…veliko sreče pri iskanju…vsem…

Orhideja-danes se res počutim kot Divja Orhideja…

Aha Orhideja, jest mam pa svojo jaso že …. dooooolgo časa… pa svoje srnice in koštrunčke… pa moram rečt.. daje full obsijana s sončkom… travca je lepo zelena…. metuljčki in ptički…. Res je lepo!

Koštrunček J.

Ko se bom vzenjal navkreber… bom ziher sopihu k tank!

Koštrunček je čist brez kondicije :)))

Ja bemti dober vrtnar si!! le glej,da se ne pokvariš..te bom za uha lastnoročno!!!!

dobro jutro vsem….naj bo dan lep …naj bo delo prijetno..naj bo kavica in tisti cigaretek kar najboljše,kar vam pocrklja tistih nekaj minut.
Naj bo tjavendan najboljšejši balzam z vse dušice..take inu drugačne..**§§§***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ah, muca 🙂 vsaka stvar se včasih mal pokvar.. da se pa koštrunci ne bi :)))) Ma hecam se… se ti ne zdi muca, da je tale tvoj dobro jutro… mal pozen?

Koštrunček je prišel nazaj… s kofeta :)))

Pozno al ne..kaj čem,sej nevem več al je jutro al večer…čaki heheh bi te rada vidla a čva mal zamenjat vlogi?Pa da vidim,kolk zdržiš,sej ne da dvomim..ampak….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ne bi jest menju a veš 🙂 Evo, da se lažje zbudiš 😉 Nešto od naših dol:

Zena vara muza s ljubavnikom, dok je ovaj na poslu. Njen devetogodisnji
sin dodje kuci pa ga mama strpa u ormar i zatvori vrata da im mali ne
smeta. Nekoliko trenutaka kasnije, stize i muz pa zena ljubavnika
takodjer
strpa u ormar, gdje vec cami njen sincic.
Djecak ubrzo prosapce “Mracno je ovdje.”
Covjek odgovori “Da, je.”
Djecak “Imam baseball loptu.”
Covjek “O, to je lijepo.”
Djecak “Hoces je kupiti?”
Covjek “Ne hvala.”
Djecak “Tata mi je vani.”
Covjek “OK, koliko?”
Djecak “500 kn.”
Tijekom sljedecih nekoliko tjedana stvar se ponovi i djecak opet zavrsi
u
ormaru s ljubavnikom svoje mame.
Djecak “Mracno je ovdje.”
Covjek odgovori “Da, je.”
Djecak “Imam baseball rukavicu…”
Covjek se sjeti sto je bilo zadnji put i odmah upita “Koliko?”
Djecak “1000 kn.”
Par dana kasnije, otac dodje dobro raspolozen s posla i kaze sinu
“Hajde uzmi onu baseball loptu i rukavicu pa idemo u dvoriste igrati se
malo”.
Sin mu odgovori “Ne mogu tata, prodao sam ih”.
Otac upita “Pa za koliko si ih prodao?”
“1500 kn”, odgovori djecak.
Otac se razljuti i pocne vikati na sina “Grozno je tako oderati svoje
prijatelje za nesto sto ne vrijedi ni cetvrtinu od onoga sto si im
naplatio, smjesta idemo u crkvu da se ispovjedis za grijehe!”
Otac zgrabi maloga za ruku i pravac u crkvu.
Ugura sina u ispovjedaonicu i zatvori vrata.
Par trenutaka djecak sjedi a onda ce “Mracno je ovdje.”
Svecenik “Ne pocinji s tim sranjima opet!”

Še ena taka… naša :))))))

Procitao Suljo u novinama da svaka obitelj koja ima 10-ero djece dobiva
veliki djecji doplatak. Veli on Fati:
– Slusaj Fatice, mi ih imamo vec 9 jos nam treba samo jedno. Da se ne
bi morali muciti, imam ja jedno na kraju sela koje mi se eto dogodilo.
Fata misli, misli i pristane. Ode tako Suljo i dovede dijete kuci.
Kad tamo u kuci, Fata sama.
– Bolan Fato, a gdje su djeca?
– Eto Suljo moj, doso svak po svoje!

Lep koštrunasti pozdrav!

heheh pa lej ga madonca..od kdaj je Jani ratal tak fin?? aaaa?? Opala koštrunček sem se uštela.pa kaj ti delajo tisti okol tebe..madona da nauš še župnik ratal.Nekam preveč si mi ozbiljan..paa tko trd,da se te nč ne da premaknit,No ja al pa sma men ne ratuje..ker z zajčkom vama gre super pri teh stvareh..hmm kaj vem..pa ja da se me ne bojiš..A?
Pst čaki lej ti šepnem tko milo izgledam..heheheh po pričevanju tistih tjavendanovcev,ki so me imeli že čast videti..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

huhu, zdaj me že k koštrunčku not bašeš. uh, kaj pa moj ježek?

New Report

Close