Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki good morning……..

Gmajnarčki good morning……..

heheh pa Sve je tvoje?

jest sam capljam zadaj..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ni Jani oz. koštrunček ratu prov n’č fin… sploh pa pri tako milolepih puncah kot praviš ti…. Samo, živlenje ni vedno hec… zato pa sta bla tista dva vica… :)))) Ej, muca, pa ne bi jest zamenjal…. s tabo za nič na svetu… pa da me pol fadile j**** heheheheheheh o to pa ne 😉

Koštrunček J. ma za to kaj drugega hehehehehe

HAHAHAHAHA mislimmm ej…HAHAHAHAHAHAH norc!!!*******+++***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dok muž popije ujutro kavu,
žena u to vrijeme popuši ci karu.

Tole me pa bolj spominja na sekskurzijo kot na ekskurzijo.

hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je tale naslov prov pripraven 🙂 samo jaz bi obrnil: Što je tvoje… moje nije 😉

Da nauš mislu,sem ujela tisto pravo sporočilo..prvotno..heh sam nisem tko ozbiljno mislila…kot je bilo vzeto in odreagirano…no ja enkrat boste že spoznal,da vse kar bleknem je ena velika zezancija..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O madona muca… pa sej se jest sam hecam… očitno si pa mislila, da sme to napisal v sveti jezi al kaj…… izgleda da pišem še premal smeškotov zraven :)))))))))))))))))))))))))))))))) evo, a se zdej vidi, da se hecamo no…. :))))))))))))))))))))

Muca, jest sem vedu, da si skapirala in da se hecaš…

Koštrunček ma mal pisalnih težav… očitno ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja bi se dalo razumeti tudi tako, ker pa smo tukaj samo pametni ljudje.. je to lahko le predpostavka a ne :))

Ja, seveda, seveda.

To je zgolj in samo plod avtorjeve domišljije in figurativna domislica, ki ne sme povzočati nikakršnih vzročnih povezav med zapisanimi in resničnimi osebami ali dogodki.

ma kaj vem preveč mi resno odgovarjaš…jest pa za resne stvari nisem..heheheheh

mal te testiram..hihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej… a jest resno odgovarjam? A dej no.. jest pa resen :)))) Muca… resnost pa res ni moja odliko no :))

New Report

Close