Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarjev mrk!

Gmajnarjev mrk!

Mater..heheh te koj povprašam nekej..ti pošljem mail!hihi kaj je svet majhen..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čebelica, hvala za angelske želje.

So angeli iz pekla in oni iz nebes. Najraj imam pa one iz nekje vmes.

Sicer pa, Bog te usliši, takoj dam dva twixa in cocacolo za to. :))))))))

Barbara, tudi vikend variante so super.

Če drugega ne, te po vikendu sigurno srce manj boli kot po 14 dneh.

Ej Jani, jaz grem vsako leto v dveh delih, s tem da je drugi obvezno konec avgusta ali v septembru, no zdej je tega konec ker gremo v šolo.

Vzrok je pa svinjsko mrzlo morje, vse do konec avgusta, ko se kolikor toliko segreje, da je za Brus sprejemljivo, pa še tako sem prvak v počasni hoji v vodo.

Tako da, če povzamem tvojo željo;:

Rit je mrzla, srečna ni,
nazaj si gate in smrad želi.

Zmenjeno. Soča je, Nikita bo pa tud že svojga gospodarja vpregla :))))))))

Ja… na spoznavanju porebivalcev že nekaj časa delamo, ja.. otrej zdej nam ostane še SLO :)))))

Oooooooooo muca!!!!!

Jani pa ve, da je Soča naša najzahodnejša reka… pa da teče.. skor pod Nikito :))))

no viš .. Maška že ve kako se da fino met :)))

.. ja .. sladoled varjanta mi pa res diši … sicer je do našega kampiranja v Bovcu še kak mesec .. ampak vseeno .. je dobro v naprej vedet določene zadeve :)))

B.

tole si sprintam za dokaz … v kritičnem trenutku .. :)))))

Vsaka nepooblaščena uporaba napisanega teksta je strogo kazniva. Za kazen.. hmmmmm.. ma se bomo že zmenili. In pazi… Ne limaj na steno hahahahaha 😉

Jani pooblašča Dr. B. da zgornji tekst sprinta in uporabi v kritičnih trenutkih …. ma, ktiri so to?

kako kateri so kritični trenutki ???

takrat, ko bo treba spakirat .. te pokličem in gremo ane :)) to so kritični trenutki :)))

hehe .. sem pa vesela, da imam vsa pooblastila 🙂

:)))))))))))))))))

B.

Mah muca pa misli,da ste vsi od dol..hehehe mislim vsi sosedje tam okol Bruska..hihihi Predvsem Nikita in Marija..aja pa Mambica seveda…kjetočno se pa nisem pogabljala..zato zaslužim enko iz zemljepisa..heheh..kaj češ..priznam!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma nic ne dajaj, saj nisi zupnik..
PRIDROZUJEM SE ZE IZREČENIM LEPIM ZELJAM, PREŽIVI DOPUST TAKO, KOT SI GA ZASLUŽIL, V SKLADU Z NASLOVOM!

ježek ne ve, zakaj med dopustom cas se enkrat hitreje teče! Pa pazi, da se preveč ne zažgeš na soncu , mislim…, z vinom pa ti zažiganje ne bo škodilo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ja, ja ja :)))))))))

Jani želi Barbari dobro jutro in full lep dan :))))))))

New Report

Close