Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnica hvala

Gmajnica hvala

Obljubil sem gosti….

Hvala, gmajnica zelena,
tko z ljubeznijo si prepojena,
za vsakega so roke ti odprte,
za žalostne in tiste manj potrte.

Spoznavam niti polne tvoje,
ob tebi polnim misli tople svoje,
vsak idividual je zgodba zase,
vsi smo skupaj vredni tvoje jase.

Zato naj hvalo pojem temu odkritju,
in vsakemu tu zalem bitju,
ki se smeje, poje, jezo stresa,
a odide mehkega slovesa.

Gmajnica je filter slabega in sivine,
padeš not, ko si želiš bližine,
vem da našel sem ta pravi kraj,
dovolite da tu z vami tvorim raj…..

mur, mur, mur, murnčki smo mi….

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Eh, murenček, glih da sem te še ujela,
da te pocmokam za lahko noč. Hvala tebi
za družbo, bila mi je nadvse prijetna. Res
toplo zahvaljen.
In da ne govorim o pesmici ……… ma poslušaj,
prijatelj dragi, razmisli, če še nisi med svobodnimi umetniki, da ti je morda tam namenjen kakšen košček še nezasedenega stolčka, a? In razmisli, zdaj dobijo svobodnjaki tudi neke posebne pokojnine ?? Fant, velja razmisliti o tem, da ne boš zavrgel svojega talenta, s pridom ga uporabi in …… vnovči, bemtiš, bemtiš!

Murenček, iskrena hvala …… mehko spanje, tople mirne sanje, naj te luna varje, pusti vse druge marnje, jaz pa te še enkrat objemam in pocmokam.

Lahko noč.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…….. tiho je postalo tukaj, opustelo je vse……..
in jaz šele danes ugotovim, da je nekaj ……….. tam………
čez cesto ……… kje je to ?

Tukaj pa mir in spokojnost. Lahko noč, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

lahko noč marija, več umetnik je najbolj svoboden, ko ga niti pokojnina več ne zanima :-))) pa lepe sanje

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Nočko vsem skupaj !

Tebi hvala murnček , da si se nam pridružil . Naj ti bo lepo z nami !

‘benti murenček… svaka ti čast :))))) Še enkrat dobrodošel na našo.. jaso 🙂 in… še kakšno tako lepo nam zapoj :))))

dobro jutro in krasen dan želim 🙂

Jani

Jani havala ti….. no trudmo se :)))

Lep dan želim, kjerkoli že boš, ne daj se, saj je vendar ponedeljek :-)))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Dobro jutro…..ti….ampak tole bi pa jaz rad videl od blizu veš……tvoje razlaganje esterajharskim kiflom…..heheheh…pe raj bi pa videl njihov fris, mater :)))))))
Vsekakor, Saško je full navdušen nad dejanjem, tooooooo :))))))))))))

Sicer pa…..neč pogrešal…v soboto sem smatral da sem prezgoden, da te ni, sem pa videl šele zdej, ups…ampak sem prej kot ne nadušen nad tem, veš, ker če te ni na netu, pomeni, da si ziher kje na lepšem ……

Cmoka Zajčku…za pogum !

Dobro Jutro Smučar Jani :))))))))))))))))))))

Heh….vidiš, jaz sem pa šel klicat pomlad….sem bil v Opatiji na pustnem karnevalu in je bilo u-iber dobro. Tam se itak šemijo od 17 januarja do pusta…vsako soboto in nedeljo….pa imaš kaj videt.

Naprimer….veš naprej od Reke je kraj Bakar. V Opatiji pa je restavracija Paris. In nardijo rally (ne bi opisoval s kakšnimi vsemi vozili in vpregami….Paris-Bakar :))))))))))))))))

In je bilo eno 15 stopinj, živa glasba in ples na rivi in plaži, žurke, karneval, vonj po grillu in krofih, ma super….res so odgnali zimo.

Zauh Jani…pa še kako dobro uvrstitev ti želim :)))

hehehehehe, no sej.. nekej podobnega se obeta v Ljubljani .. tam junija če sem videl prov reklamo.. svakojaka vozila za pokal red bull :)))

Saško, viš… kuker je sobota čudno kazala.. nedelja je bla pa špica a ne :))))))

zauh Saško :)))

Jutro Saško !
Mah saj vem , če bi računala nate , bi me najdli po enem letu ):

aja ksiht un od unga :))) cepec ej , neki sem klanfala engleze…
prvi je odnehal :))))))))))))))

cmoka Saškotu !

Zajčku na hitro cmoka nazaj….Saško šiba delat…nam bojo danes vzeli elektrisiti tja do ene 15 ure…pa moram prej rešit stvari…

Prvi moment sem bil že vesel, da ker ne bom mogel delat bom lahko bluzil po netu…pa sem se spomnil, da rabim tudi za tja ….elektriko :(((

Čau zajči…

A to bo v ljubljani ????

Ufff bi bilo treba kej prijavt.
Jaz sem mislil it že septembra na uni flug-tag v Dubrovnik kjer je isto redbullova odštekanija, samo z napravami za letenje. (pa magari samo v smeri sile-teže, hehehe….

Čau Jani, se kej preberemo popoldne…če bojo dali štrom nazaj.

hja, brez štroma ne gre skoraj nič :)))))))))

čau….papa

ja, je reklama za Lublano.. odštekana vozila – home hand made, vseh vrst :)))) Rok za prijave pa je do 31. marca… sej mora bit kje na netu tud.. bom probu poiskat :))))

čau Saško … do popoldan 🙂 al pa do jutr… :))))

Čau Jani.

New Report

Close