Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Golob kupuje 50 000 športnih copat za migrante

Golob kupuje 50 000 športnih copat za migrante

Vladni urad za oskrbo in integracijo migrantov je objavil obvestilo o javnem naročilu za nakup in dobavo obutve. Ponudbe za 50.000 parov športnih čevljev in več sto parov druge obutve zbirajo do 23. aprila.

 

 

 

Vladni urad za oskrbo in integracijo migrantov je objavil javno naročilo za nakup in dobavo obutve. Skupne vrednosti celotnega naročila ne navajajo, glede na določbe zakona o javnem naročanju pa lahko sklepamo, da gre za ocenjeno vrednost nad 40.000 evrov brez DDV.

 

Denar za migrante je…

Nad 40.000 € bo šlo eni privat firmi, da nabavi 50.000 parov športnih copat iz Bangladeša. Dober je to. Bodo spet izbirali firmo glede na V.I.P.?

 

Glede na to, koliko ton oblačil in obutve ignorantsko odvržejo v naših gozdovih, parkih ipd mislim, da neke posebne potrebe po oblačilih in obutvi ravno nimajo.. za razliko od slovenskih otrok.. in odraslih!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2379, 08.04.2024 ob 16:23

Vladni urad za oskrbo in integracijo migrantov je objavil obvestilo o javnem naročilu za nakup in dobavo obutve. Ponudbe za 50.000 parov športnih čevljev in več sto parov druge obutve zbirajo do 23. aprila.

 

 

 

Vladni urad za oskrbo in integracijo migrantov je objavil javno naročilo za nakup in dobavo obutve. Skupne vrednosti celotnega naročila ne navajajo, glede na določbe zakona o javnem naročanju pa lahko sklepamo, da gre za ocenjeno vrednost nad 40.000 evrov brez DDV.

 

Denar za migrante je…

A grejo na maraton? Vprasam sam 🤷.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna835, 08.04.2024 ob 16:31

Glede na to, koliko ton oblačil in obutve ignorantsko odvržejo v naših gozdovih, parkih ipd mislim, da neke posebne potrebe po oblačilih in obutvi ravno nimajo.. za razliko od slovenskih otrok.. in odraslih!

Ampak res!!!

 

ŽALOSTNO!

Pa 100 000 kondomov…

Nova kitica? Jeeeej, osvežitev dneva!
Saj bodo za vas tudi nabavili nagobčnike, da se boste manj penili. Pa vrečke, da ne boste srali pri belem dnevu povsod, kjer vam je omogočeno otresat tumaste gobce.
Denar je iz EU namensko za migrante, cepci. Ni iz vašega žepa.

Debil misli, da je pameten, če se obnaša kot suženj. Samo dokaz, da se da ljudi strenirati kot pse, dobesedno, za potrebe, ki jih imaš. K psi, brez pameti.

Meni ta kretenistična hlapčevska in talčevska mentaliteta enostavno ni jasna.

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 08.04.2024 ob 16:41

Nova kitica? Jeeeej, osvežitev dneva!
Saj bodo za vas tudi nabavili nagobčnike, da se boste manj penili. Pa vrečke, da ne boste srali pri belem dnevu povsod, kjer vam je omogočeno otresat tumaste gobce.
Denar je iz EU namensko za migrante, cepci. Ni iz vašega žepa.

Srčece, pa ti veš odkod evropski denar? Iz (tudi) naših davkov.

Saj ne vem, kaj naj rečem. A tako butasti ljudje res obstajajo? Kje pa misliš, od kod v Bruslju dobijo denar, ga tiskajo v kleti? Posebej za migrante?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5619, 08.04.2024 ob 16:43

Debil misli, da je pameten, če se obnaša kot suženj. Samo dokaz, da se da ljudi strenirati kot pse, dobesedno, za potrebe, ki jih imaš. K psi, brez pameti.

Meni ta kretenistična hlapčevska in talčevska mentaliteta enostavno ni jasna.

Tudi meni ni čisto nič več jasno. Večino plač so spravili na minimum, da povprečen Slovenec tolko da ne crkuje od lakote. Lenih (Slovencev in tujcev), ki jih moramo z (večinoma) mizernimi plačami vzdrževati mi, je vedno več. Zdaj so nam navlekli pa še na tisoče mladih afriških fantov, zapravljajo naš denar tudi za njih ampak mi smo pa ŠE VEDNO TIHO! In delamo, plačujemo in crkujemo in gledamo, kako se nekaterim lušno godi, ko zapravljajo NAŠ denar. In smo še kar naprej TIHO!

Ja kako so plače na minimumu, če se ravno na tem forumu skozi hvalijo koliko služijo, lastne hiše, vikendi na morju. Ogromno ljudi potuje večkrat letno.

Odgovor na objavo uporabnika
Rozamunda627, 08.04.2024 ob 16:44

Srčece, pa ti veš odkod evropski denar? Iz (tudi) naših davkov.

Od davka iz tvojega žepa še ene vezalke ne. Toliko porabiš elektrike tačas, ko sem pišeš.

Pojdi se v Bruselj razkurit, tam je pravi naslov. Pa Združene narode in kup člivekoljubnih organizacij, ki so to uzakonile. Na monu ni nihče kriv za take odločitve.

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 08.04.2024 ob 17:21

Od davka iz tvojega žepa še ene vezalke ne. Toliko porabiš elektrike tačas, ko sem pišeš.

Pojdi se v Bruselj razkurit, tam je pravi naslov. Pa Združene narode in kup člivekoljubnih organizacij, ki so to uzakonile. Na monu ni nihče kriv za take odločitve.

Za odločitve ne, za to, da pa kar kimamo pa smo.

Sam Slovenci mislijo, da kaznujejo leve/desne, če so za/proti.

V resnici kaznujemo sebe. Ker smo tiho.

Golob pravi ljudje plešejo po ulicah. Plešite sedaj

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4513, 08.04.2024 ob 18:49

Golob pravi ljudje plešejo po ulicah. Plešite sedaj

Oni vsaj plesat znajo. Vi iz sds pa hopsate ko rasne kobile na govejo muziko.

Nekoč so se branili pred vdori Turkov, zdaj njim podobne vabimo, strežemo in kupujemo superge, med njimi so tudi Turki! In to že skoraj 10 let, prepozno za pritoževanje, tudi napoved kriminala, ki se zdaj kaže iz njihove strani je takrat veljala za teorije zarote, ljudje niso verjeli, da bodo ustvarili no go cone, v katerih bo državni sistem nemočen. Verjeli ali ne se to dogaja, tudi množijo se zelo hitro, lahko še kako glasno lajamo, karavana bo šla vseeno naprej.

New Report

Close