Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golob odlično skubi Janšo – in ne obratno!

Golob odlično skubi Janšo – in ne obratno!

Janša se zapleta, ves čas menja preteklost, nekajkrat se je dobro videlo, da ne ve, kaj bi rekel. Golob je suveren, vse razloži razumljivo, z dobrimi argumenti.

Ja, ves čas. Ko smo mi, ko smo mi, ko ste vi … Pa Goloba takrat sploh v politiki ni bilo. Ves čas neko vračanje v preteklost. Joj, ko ga človek ne bi poznal, bi res verjel, kako super premier je bil.

Golob je bil za nekaj klas boljši.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
bravo Golob, 25.11.2022 ob 22:10

Janša se zapleta, ves čas menja preteklost, nekajkrat se je dobro videlo, da ne ve, kaj bi rekel. Golob je suveren, vse razloži razumljivo, z dobrimi argumenti.

Janša Je profesor za Goloba! Ti pa,če nisi gledal, ne komentiraj! Zdej pa šccc!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6578, 25.11.2022 ob 23:22

Janša Je profesor za Goloba! Ti pa,če nisi gledal, ne komentiraj! Zdej pa šccc!

Profesor mutnih poslov, morda. In v špilanju na proračun prisesanega fikusa tudi zmaga. V vsem ostalem se pa lahko skrije pred Golobom.

3 x ZA!

Odgovor na objavo uporabnika
heh, 25.11.2022 ob 23:25

Profesor mutnih poslov, morda. In v špilanju na proračun prisesanega fikusa tudi zmaga. V vsem ostalem se pa lahko skrije pred Golobom.

3 x ZA!

Pejt kidat gnoj Golobu! Edino za to si namreč dober! Golob pojma nima, jemlje denar starostnikom in ga daje migrantom ter odpira nova ministrstva! Za naš davkoplačevalski denar NE zato 3xPROTI!

Eh no, saj ni važno.

Ko mu je Golob 3x rekel, da je bilo 150.000 podpisov in ne 150.000 ljudi za referendum.

Janez je prekaljeni politik. Človek ki dela za dobro države in njene ljudi. 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5358, 25.11.2022 ob 23:40

Janez je prekaljeni politik. Človek ki dela za dobro države in njene ljudi. 

Res je, zato 3xPROTI!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6578, 25.11.2022 ob 23:34

Pejt kidat gnoj Golobu! Edino za to si namreč dober! Golob pojma nima, jemlje denar starostnikom in ga daje migrantom ter odpira nova ministrstva! Za naš davkoplačevalski denar NE zato 3xPROTI!

Kot prvo: Če dava tebe in mene enega zraven drugega, boš ti z največjin veseljem kidal moj gnoj. Še čevlje mi boš polizal za posladek.

Kot drugo: Zdiš se dovolj zabit, da zares verjameš, kar praviš – očitno ne zmoreš prebrati ali slišati kaj več od tega, kar ti desnosučne glivice narekujejo. Seveda so vse besne, ker se jim skoraj že zagarantirani posli rušijo pred očmi…

Vsekakor sem 3x ZA. Ti se pa požri. Dober tek.

Primorska zmazala Dolenjsko kot slon ščurka. Ve se, kdo je velesila!

“Tri referendume je predlagalo skoraj 160 tisoč volilk in volivcev”

da kak bedak odpre to temo. In evo ga. Teh levičarjev res ni potrebno dolgo čakati. So kot muhe na dreku. Ko bi vsaj kaj pametnega zapisal, ne pa kot videnje slepega in slišanje gluhega.

 

Sem pogledal zdej do konca… Odlično Golob, končno nasprotnik pacienta, ki  ga ne jebe pet posto., hehe.. 10 x za minimalno..

Pacient kot ponavadi laže, Golob mu je kazal 3 prste, kar pacient dobro ve kaj pomeni, pa je se naprej nabijal 160 tisoč.., podpisi.h za referendum, kako beden je ta človek, samo stoj in glej. .

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 26.11.2022 ob 00:48

Sem pogledal zdej do konca… Odlično Golob, končno nasprotnik pacienta, ki  ga ne jebe pet posto., hehe.. 10 x za minimalno..

Pacient kot ponavadi laže, Golob mu je kazal 3 prste, kar pacient dobro ve kaj pomeni, pa je se naprej nabijal 160 tisoč.., podpisi.h za referendum, kako beden je ta človek, samo stoj in glej. .

O ti bedak.

Sedaj ko več nimate argumentov je prišča na plano prav mladostniška finta ali otročarija. Pravijo, da gre čas naprej in se več nikjer tako ne dela. Enak argument je imela včeraj ministrica. Bolano un neumno, da se tako ponavljate. To je vedno znova slišana zgodba od tistih, ki nimajo pojma o svojem delu. Pol si ti starček prvi, ki te je čas povozu. Prepusti mesto na tem forumu mladim.

Pa dej si že enkrat sprazni to greznico. Zasmrajaš cel forum.

Kje je bilo soocenje? Na rtvju ne, na pop ne, na kanal a ne, na planet tv ne, kje torej?

Oba bi pač štrikala, za kolk časa? Za tri kot je Ivan.  Samo kvačkanje je drugacno.  Ali ne,

Janša deluje bolj umirjeno, pametno in suvereno.

Kako vam ni bilo jasno . Podpisov je bilo 3x po 50000 in malo čez. To ni 160 000, to je še vedno 3x po 50 000. Lepše se sliši 160 000, dejansko je pa šlo za 3x podpisov istih oseb.

Če je inflacija, pa se tiska denar, pa kr tiska in tiska, in tiska. Kako je možno, da se ne da dobit novega denarja, ampak se prelaga iz enega kupčka na drugega? Dajte no srat.

Verjetno smo najslabši v Evropsi uniji po črpanju sredstev EU.

Golob gleda v obraz in laže  – program za oskrbo starostnikov je narejen , denar zagotovljen , samo on je vse zablokiral in  to je sabotaža .

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3442, 26.11.2022 ob 07:20

Golob gleda v obraz in laže  – program za oskrbo starostnikov je narejen , denar zagotovljen , samo on je vse zablokiral in  to je sabotaža .

Program je narejen tako, da se sistem sesuje, kar gre na roko privatnikom, ki so se hoteli polastiti dolgotrajne oskrbe. Zakon je spisan tako, da povzroči KAOS.

In kje točno je zagotovljen denar?

 

Kako, kje se ti je zdel Jj boljši? Mislim na včerajšnje soočenje.  Včeraj je Golob enostavno blestel, v odgovorih (vsebinsko), v kvaliteti podajanja.

 

New Report

Close