Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golobov kader je res poden od podna: ČALUŠIĆ-ka laže…

Golobov kader je res poden od podna: ČALUŠIĆ-ka laže…

Ali dotična “dama” res nima pojma, kakšno šolanje je končala!? In potem naj bi bila ona ministrica! Ko je 14.03.2022 v Ljubljani lastnoročno podpisala kandidaturo za volitve v volilnem okraju Koper2 (volilni okraj številka 2005) uboga reva najbrž ni imela očal, da bi videla kaj podpisuje. In sedaj bo drugače?? Malo morgen!

Golob, najdi vsaj enega poštenega, da se ne bosta s Tino več tako sramotila!

Žalostno, ko smo že mislili, da so dosegli dno so dokazali, da gre lahko še globje!

V Golobovi stranki je to normalno, samo spomnite sekretarja Lebana, ki ga je Golob hotel predlagati za ministra. V času Cerarjeve vlade lagal da ima magisterij.

Zdaj se pa res že na malenkosti obešate, tisto besedo “univerzitetni” pa res spregledaš, če kake papirje na hitro podpisuješ, drugo je vse isto, program, fakulteta, naziv…

Ć ?

Pa od kje je po rodu ta ženska, ki laže?

Odgovor na objavo uporabnika
zdaj se pa, 08.01.2024 ob 18:18

Zdaj se pa res že na malenkosti obešate, tisto besedo “univerzitetni” pa res spregledaš, če kake papirje na hitro podpisuješ, drugo je vse isto, program, fakulteta, naziv…

Se strinjam. Jaz sem se potegoval za dobro službo, pa so prasci videli, da mi manjka diploma. Se obešajo na vsako malenkost!

Odgovor na objavo uporabnika
današnja, 08.01.2024 ob 18:20

Ć ?

Pa od kje je po rodu ta ženska, ki laže?

Mogoče je v sorodu oziroma žena tega gospoda????

INŠTALACIJE, MARKO ČALUŠIĆ s.p. – Bizi

Ja, edino v trenutni vladi kdo “ pozabi”, katero izobrazbo je dosegel. V vseh prejšnjih pa se to ni ponesrečilo nikomur…

Kdo pri zdravi pameti pa bi sploh še hotel v vlado, če so pred tem 30 let vsi skrbeli, da se nikomur nič ne verjame in predvsem, če vsi vemo, da bo prva skrb SDSjevcev brskanje po zasebnem življenju, žlahti in dohodkih in spodkopavanje, nagajanje, blatenje, žaljenje, podtikanje in kar je še teh “veščin”.

Se strinjam. Jaz sem se potegoval za dobro službo, pa so prasci videli, da mi manjka diploma. Se obešajo na vsako malenkost!

njjej ne manjka diploma, ampak ima visokošolsko, ne univerzitetno, ampak isto področje in fakulteta. Ni neke velike razlike, če smo iskreni.

Kdo pri zdravi pameti pa bi sploh še hotel v vlado, če so pred tem 30 let vsi skrbeli, da se nikomur nič ne verjame in predvsem, če vsi vemo, da bo prva skrb SDSjevcev brskanje po zasebnem življenju, žlahti in dohodkih in spodkopavanje, nagajanje, blatenje, žaljenje, podtikanje in kar je še teh “veščin”.

Ljudje so se tega jamranja SDSovcev naveličali, ne pali več. Počasi že začenjam mislit, da take stvari golobovci nalašč podtaknejo, da se SDSovci potem smešijo z malenkostmi, večje stvari pa se itak potem zgrešijo. Tudi Gabrova je po moje ena taka vaba, strelovod.

Sami zagovorniki lažnivcev. Sedaj bo ministrica, meda je bila prej  kelnerca ima veliko izkušenj.

fakulteto ima tapravo s tega področja, kelnarilo je pa itak tretjina slovenije nekoč, razen razvajenih sinčkov morda.

Odgovor na objavo uporabnika
Volilna Enota 2, 08.01.2024 ob 17:29

Ali dotična “dama” res nima pojma, kakšno šolanje je končala!? In potem naj bi bila ona ministrica! Ko je 14.03.2022 v Ljubljani lastnoročno podpisala kandidaturo za volitve v volilnem okraju Koper2 (volilni okraj številka 2005) uboga reva najbrž ni imela očal, da bi videla kaj podpisuje. In sedaj bo drugače?? Malo morgen!

Golob, najdi vsaj enega poštenega, da se ne bosta s Tino več tako sramotila!

Dokaz:

https://twitter.com/BojanPozar/status/1744323744665882721/photo/1

uhhh, uhhh.., šoder  SdS  kletna greznica spet nori…

kreleti, kaj je to proti temu, da legende Franza Beckenbaerja ni več med nami…

Noben na ić ni gospod.

Ma ne gre za izobrazbo. Gre za to, da premier pobira kadre kot da bi sel na cesto in spraševal mimoidoče, kdo bi šel za ministre. Tudi kandidati za poslance so bili zbrani kar na podlagi pošiljanja prošenj.

Elektrooligarha Luna trka.

Ma ne gre za izobrazbo. Gre za to, da premier pobira kadre kot da bi sel na cesto in spraševal mimoidoče, kdo bi šel za ministre. Tudi kandidati za poslance so bili zbrani kar na podlagi pošiljanja prošenj.

Ni mimoidoča, pravo izobrazbo ima za to ministrstvo, pri stopnji je pa prišlo do napake, ampak zahteva pa to ni. jaz ji želim, da bo delala dobro, za dobro države.

Predvolilne obljube pa to..???

A???

Kadrovanje,kadrovanje in kadrovanje. 2 leti gledamo samo kadrovanje.

Ja, kadrovanje, pa nekaj zakono so sprejeli. Kaj pa po tvoje delajo politiki drugač?

A to vam pa ni prišlo na pamet, da je zaradi tega skoraj dve leti prejemala višji dodatek za izobrazbo?!

Sej poslanci nimajo dodatka za izobrazbo, od kje pa to pobiraš…. pa dodatek v javnem sektorju je sicer od magisterija naprej….

Odgovor na objavo uporabnika
Jovk, 08.01.2024 ob 19:42

Ma ne gre za izobrazbo. Gre za to, da premier pobira kadre kot da bi sel na cesto in spraševal mimoidoče, kdo bi šel za ministre. Tudi kandidati za poslance so bili zbrani kar na podlagi pošiljanja prošenj.

Res se išče nabirka kandidatov na cesti, v lokalih od ust do ust. Prošnje za poslance in druge službe so obremenjene s konkretno takso. Kdor več da, morda dobi, ni pa nujno, ker vedno da kdo še več.

TIP je bedak. Grd kot smrt fuj .Lažnjivec z polpismenim kadrom. Tisti,ki ima ministra šarca in šiviljo res ni normalen,da o tistem debelem pedru ne izgubljamo besed.

DIPLOMA https://repozitorij.uni-lj.si/IzpisGradiva.php?id=1107

Jaz vam povem, da ta ženska je sposobna za ministrico, ne je podcenjevat!

sem za foro šel malo brat njeno diplomo…in…iskreno povedano, diploma ima neko DODANO VREDNOST…mislim da se lahko vsak magisterij..ali celo doktorat iz marsikatere družboslovne fakultete samo skrije

v svojem diplomskem delu ima prav EKSPERIMENTALNI DEL, tega nima nobena družbosolvna diploma in magisterij.

V svoji diplomi je proučevala 2 različna nasada oljk v obdobju od marca do oktobra (7 mesecev). V prvem nasadu so bile sadike iz potaknjencev korenin, v drugem nasadu pa bile sadike cepljenke. Ona je proučevala parametre, kot so: vremenske razmere, prst, gojenje, škropljenje, število poganjkov na posamezni oljki njihova dolžina, število plodov -oljk, njihovo maso….itd..

ženska je spremljala toliko različnih parametrov, da vam povem, da če bi hotela, bi lahko iz teh statističnih podatkov napisala en kvaliteten doktorat, taki..z dodano vrednostjo, ker je to ful zanimivo področje. Tako da prosim, ne te ženske podcenjevat, ženska je sposobna.

Ko sem bral to diplomo, sem si rekel pi*da ta ženska je sposobna, preveč podcenjujete vi ene ljudi. preberite si diplomo ker je res dobra. Pa jedrnato je napisana, ni 100 strani suhoparnega pisanja, ampak tak kompaktno, zanimiva, predvsem eksperimentalni del. Mislim, da je morala kar vložit truda v to diplomo ,že samo zbiranje podatkov ji je vzelo več kot pol leta, ne pa vaše FDV, fakulteta za turizem diplome, ki jih napišete v 2 tednih.

v ktirmu bifeju na obali je pa stregla ?

New Report

Close