Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Goneči se 35 letniki

Goneči se 35 letniki

Imam 43 let za, kavs me fektarijo poročeni očki, stari okoli 35 let. Se zahvalim za ponudbo in zavrnem, ne rabim, saj sem preskrbljena. Mi lahko razloži kdo ta fenomen? Zakaj?

ja ženske ste danes lahke… cenene.

pol pa probajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nopika, 13.08.2022 ob 23:10

Imam 43 let za, kavs me fektarijo poročeni očki, stari okoli 35 let. Se zahvalim za ponudbo in zavrnem, ne rabim, saj sem preskrbljena. Mi lahko razloži kdo ta fenomen? Zakaj?

Morda osamljena v zakonu, ločenka, nesrečna, ki se ji na daleč vidi, da rabi moško tolažilno roko na bedrcih? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 13.08.2022 ob 23:13

ja ženske ste danes lahke… cenene.

pol pa probajo.

Božo, kako žene? Sve su kurve osim tvoje majke. Izvinjavam se tvojoj majki, i ona je žena. 😀

Pri samozavestnih ženskah so moški ponavadi veliko bolj rezervirani z dvorjenji, ker vedo, da jih bodo v štartu odpikale. Avtorica, neko psihološko ranljivost in čustveno nestabilnost morajo zavohati v tebi, ker tu so boljši obeti za njih, saj ta se pogosto obrestuje s “seksualno nagrado”.

si si zapomnu a?

ja lej.. pač ne vem kako je pri vas 40 letnikih… verjetno isto…

pri nas 20 letnikih ne rabiš nobenih pogojev izpolnjevat.

🙂 kako je nekdo napisal zadnjič… daš si roke in ok dajva bit skupaj.

pri moji generaciji ni to ni. namig dva i že 🙂 hodiš… ne pitaj me šta to znači valjda se tako kaže… kud idu… đe idu… pojma nemam.

 

a ni jadno? nižje ko psi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 13.08.2022 ob 23:21

Pri samozavestnih ženskah so moški ponavadi veliko bolj rezervirani z dvorjenji, ker vedo, da jih bodo v štartu odpikale. Avtorica, neko psihološko ranljivost in čustveno nestabilnost morajo zavohati v tebi, ker tu so boljši obeti za njih, saj ta se pogosto obrestuje s “seksualno nagrado”.

Saj so v štartu odpikani. Torej?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nopika, 13.08.2022 ob 23:25

 

Saj so v štartu odpikani. Torej?

 

V kakšnih družbenih krogih se pa družiš, se mi zdi, da pri nas ni toliko moške direktne “južnjaške vsiljivosti”?

Čez +7 let boš obžalovala svojo zadržanost. Zdajle bi lahko uživala z mladim mesom, ko si še za povohat, potem pa nastopi suša. Menopavza.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 13.08.2022 ob 23:23

si si zapomnu a?

ja lej.. pač ne vem kako je pri vas 40 letnikih… verjetno isto…

pri nas 20 letnikih ne rabiš nobenih pogojev izpolnjevat.

🙂 kako je nekdo napisal zadnjič… daš si roke in ok dajva bit skupaj.

pri moji generaciji ni to ni. namig dva i že 🙂 hodiš… ne pitaj me šta to znači valjda se tako kaže… kud idu… đe idu… pojma nemam.

 

a ni jadno? nižje ko psi.

Božo, kdo je tu nižje kot pes, kaj so ženske krive, če si ga ti kot norec dnevno žlajfaš na roke? 😀 Vsak normalen moški si je v 20-tih sposoben dobiti punco, a ne piše to v Koranu? 😉 Mogoče pa je čas, da zamenjaš Koran za knjigo ABC osnove, kako dobiti punco, eeeeeeee…. pa tudi to ne bo šlo, ne piše v knjigah, če imaš 2 leve ruke za dvorjenje ti ne bo nič pomagala, razen časovni stroj, da greš 100 let nazaj v preteklost, kjer bi te oče poročil z izbrano snaho. 🙂

Slisali so, da so tiste 40+ tako obupane, da dajo takoj in zastonj.

Tudi jaz sem 36, in me pecajo pod 30 let. Ker so pac slisali da une 30+ so obupane, in iscejo potrditev, da so se dobre, locene mogoce, in da se takoj dobi brez truda in zastonj

 

Ce je kak dober ga uporabi in zavrzi kot smet

Odgovor na objavo uporabnika
Fddd22334, 13.08.2022 ob 23:45

Slisali so, da so tiste 40+ tako obupane, da dajo takoj in zastonj.

Tudi jaz sem 36, in me pecajo pod 30 let. Ker so pac slisali da une 30+ so obupane, in iscejo potrditev, da so se dobre, locene mogoce, in da se takoj dobi brez truda in zastonj

 

Ce je kak dober ga uporabi in zavrzi kot smet

Dandanes ste baje videti ženske 20 let mlajše , tako da ti si še praktično najstnica. 😀

Sicer pa so mlajši moški bolj plahi, kakor so bili nekoč, ker danes se vse seli na internet. Ne smete se toliko sprehajat okrog gradbišč, če ne marate, da žvižgajo za vami. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 13.08.2022 ob 23:39

Božo, kdo je tu nižje kot pes, kaj so ženske krive, če si ga ti kot norec dnevno žlajfaš na roke? 😀 Vsak normalen moški si je v 20-tih sposoben dobiti punco, a ne piše to v Koranu? 😉 Mogoče pa je čas, da zamenjaš Koran za knjigo ABC osnove, kako dobiti punco, eeeeeeee…. pa tudi to ne bo šlo, ne piše v knjigah, če imaš 2 leve ruke za dvorjenje ti ne bo nič pomagala, razen časovni stroj, da greš 100 let nazaj v preteklost, kjer bi te oče poročil z izbrano snaho. 🙂

prišparaj me s tvojimi neumnostmi. če te uprašam o teh tvojih terminih boš pa spet neumno gledal. zato raje bodi tiho.

Hmmm. Ne vem kdo je v bistvu bolj obupan. A niso ravno obupani 35 let stari tipi, ki imajo doma dobesedno vse, da rabijo okol iskat? Mlade frklje so danes veliko bolj seksualno sproščene in posledično radodarne ter dosegljive. Pa tudi kurbe so tako zelo poceni…

Odgovor na objavo uporabnika
Nopika, 13.08.2022 ob 23:59

Hmmm. Ne vem kdo je v bistvu bolj obupan. A niso ravno obupani 35 let stari tipi, ki imajo doma dobesedno vse, da rabijo okol iskat? Mlade frklje so danes veliko bolj seksualno sproščene in posledično radodarne ter dosegljive. Pa tudi kurbe so tako zelo poceni…

A tako, potem pa povej po resnici, da zavidaš mladim ženskam njihovo mladostniško svežino, da so veliko bolj obrajtane, da se pa tebi pri 43 moški posvečajo veliko manj, kakor si zaslužiš. Ampak še vedno se pa najde tudi zate in Fddd22334 tu pa tam kak 35-letnik, ki obrajta ne prav zadovoljni samici.  😉

Težko verjamem. Sam sem 35 letni oče in 8 let starejše povohal nebi. Kot datumsko pretečena konzerva fižola, vrednost par centov, raje gre v smeti kot v pasulj. Mislim da nakladaš 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Haha707, 14.08.2022 ob 00:06

Težko verjamem. Sam sem 35 letni oče in 8 let starejše povohal nebi. Kot datumsko pretečena konzerva fižola, vrednost par centov, raje gre v smeti kot v pasulj. Mislim da nakladaš 🙂

Zaradi mene si lahko tudi Miki miška. Internet vse prenese.

koki koki…

hudič te ma u primežu.

Ne, zakaj bi bili obupani, ce jih imajo pri 35ih vec za sexat? Kaj ima veze ce imajo otroka?

 

Mlade ne dajo tako hitro kot obupane 30+, 40+ letnice…

Pa tudi niso neumne da bi dajale zastonj in brez obveznosti

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.08.2022 ob 00:05

A tako, potem pa povej po resnici, da zavidaš mladim ženskam njihovo mladostniško svežino, da so veliko bolj obrajtane, da se pa tebi pri 43 moški posvečajo veliko manj, kakor si zaslužiš. Ampak še vedno se pa najde tudi zate in Fddd22334 tu pa tam kak 35-letnik, ki obrajta ne prav zadovoljni samici.  😉

Nimaš česa zavidat, če si to imel in izživel.  Pri teh letih uživamo, ne pa tekmujemo. Upam, da si tudi ti pri svojih letih dojel kje je point v življenju.

Bom po kmečko še enkrat vprašala. Mene zanima, zakaj se toliko 35 letnikov goni, ko ravno zaštartajo familijo? Pa se vtaknejo ne samo v starejše, tudi mlajše. Boljše?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Fddd22334, 14.08.2022 ob 00:23

Ne, zakaj bi bili obupani, ce jih imajo pri 35ih vec za sexat? Kaj ima veze ce imajo otroka?

 

Mlade ne dajo tako hitro kot obupane 30+, 40+ letnice…

Pa tudi niso neumne da bi dajale zastonj in brez obveznosti

 

 

Mlade ne dajo…ah kje pa. Pejdi malo v Zrče pogledat. Pa na razno razne partije. Je ni luknje, ki ne bi bila zafilana

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nopika, 14.08.2022 ob 00:31

 

Nimaš česa zavidat, če si to imel in izživel.  Pri teh letih uživamo, ne pa tekmujemo. Upam, da si tudi ti pri svojih letih dojel kje je point v življenju.

Bom po kmečko še enkrat vprašala. Mene zanima, zakaj se toliko 35 letnikov goni, ko ravno zaštartajo familijo? Pa se vtaknejo ne samo v starejše, tudi mlajše. Boljše?

Vprašaj njih, ne nas na forumu. Sicer pa koga briga, vsak ima svoje življenje in lahko počne,  kar ga je pač volja. 😉

ja nepostavneži.

otroc ki nikol niso odrastli. a je normalno tako obnašanje za enega 35 al kolk že letnika z družino? pač če gledaš… to je tvoja vrednost. brez zamere.

 

a ti koki… zmija si.

Ne vem zakaj kdo misli, da so moski spremeni ko zastarta familijo.

Gonili so se prej in gonili se bodo kasneje. Taki verjetno nikoli niso imeli samo 1. Ne vem zakaj bi otrok bil ovira. Se nobenemu ni bil.

Lahko da mlada mamica ne more vec 3 krat na dan…

Res najboljse da vprasas njih, a razlog ni globok…

Meni ni treba biti “samozavestna ženska”, ker sem lepa in privlačna na klepetu. Vem, da se to sliši domišljavo, ampak tako je. Če bi bila zoprna, zaprta, zlovoljna in polna kompleksov, bi se morala zatekat v samozavestne klišeje in dedce ter njihov pomanjkljiv okus krivit, da me ne marajo. Nobena vedra, komunikativna ženska, nima problemov z moškim svetom.

New Report

Close