Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gor jemanje …

Gor jemanje …

VRAČAM CMOKAAAAAAAAAAAAAA 😉

Ne, ni tako preprosto, oh ne, za to se je
potrebno potrudti, na vsak način. In če
trud obrodi tiste pričakovne sadove, si
bogat človek, si bogato nagrajen, imaš
tako veliko, pa četudi nimaš kaj pokazati.
Imaš tako veliko, da tisti, ki bo znal s pravimi očmi to videti, lahko temu samo zavida, ampak “zavida” tako, v narekovanju, ker je to pač čustvo, ki se mu lahko izogneš, če na tem sam kaj narediš!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… marija … lepo te je brati .. res :))

Barbi, hvala bogu !!!! Presrečna sem, da je tako, da misliš tako, res!!!

.. veš .. jaz sem se že tooooooooolikokrat ‘opekla’ … preveč direktna, odkrita, naivna kakor sem …

hmm .. sej seučim :)))))

Je tako veš, da lahko kaj hitro pogruntaš, ali bo šlo prijateljstvo pravo smer ali ne…Kaj vem, nimam izkušenj , da bi se opekla, nasprotno, celo fantje dokazujejo, da znajo biti le in zgolj prijatelji. ..ni da bi verjel človek, pa vendarle….ma je to super tema…

Jaz pa moram, hočeš nočeš priznati še nekaj:
mene prijateljevanje z moškim bolj izpopolnjuje,
dela bolj, hm, ne najdem pravega izraza, pa upam,
da bom kljub temu znala povedati tisto pravo bistvo,
torej prijateljevanje z moškim me dela bolj samozavestno. V prijateljevanju z žensko, tega nimam malo, ker imam lepo število prijateljic, res pravih prijateljic, no z njimi imamo tiste tihe skrite zaupnosti, tiste neizsanjane sanje, pa vse, kar zadeva otroke, vzgojo, težave v adolescenci, pa kar zadeva življenja v dvoje, težave pri moževem smrčanju, umazane nogavice, kje jih pušča, kako vpijemo nanj, kako ne dviga stranščne školjke in tisoč in ena stvar še, o čemer se pač ženske med seboj pomenkujemo in iščemo nasvetov druga pri drugi, kako te navade na lep način odpraviti, kako kaj spremeniti. In potem naše tihe lepe sanje, o katerih smo danes tudi že pisale. In vzgoja otrok: kaj je dobro, kaj ni, kako pri tem problemu ravna ena, kako druga in podobno ….. in se učimo, si izmenjujemo izkušnje, včasih kakšno rečemo še o kakem dobrem filmu, pa o kakšem fejst dedcu …….

Prijateljevanje z moškim pa zajema ponavadi drugačne teme, teme, kjer mora ženska nekako najti tudi tisto rdečo nit moške miselnosti. In ti pogovori so ponavadi le še bolj odkriti, le še bolj pristni in ženska, če le zna uporabiti kar ji je ponujeno, lahko začne na določene probleme, ki jih predebatira poprej z ženskami, gledati tudi z moškimi očmi in z njihovega zornega kota. In lahko to uporabi v svoj prid. In seveda obratno, moški lahko gleda na stvari z ženskega zornega kota in stvari vidi in si jih predstavlja tako, kot jih vidi ženska. Pri tem mislim, da je tista moja trditev, da se v pravem prijateljevanju, v dajanju in prejemanju, lahko samo naučimo in bogatimo. Pri prijateljevanju ženske in moškega se pojavijo tudi reči, ki so lahko zelo prijetne: lahko tudi ženska moškemu zaupa reči, ki jih ženski ne bi, predvsem iz razloga, ker smo ženske bolj klepetave in se mimogrede lahko zagovorimo in gre stvar naprej, hočeš nočeš. Najbrž je v poznejših letih teh stvari sicer manj, so pa lahko vseeno in razum pač deluje drugače. In prav tako lahko moški svoji ženski prijateljici zaupa stvari, ki jih še moškemu ne bi, najbrž zato, da moški prijatelj ne bi dejal: ja jebela, kaken dedec pa si! Obstajajo take reči, verjemite mi, ker prijateljujem z moškim, s katerim podoživljam vse te reči. In – priznati moram, res me bogatijo. Včasih se počutim tako zelo samozavestno ob vsem tem, kajti se tem prijateljem se lahko pogovarjam tudi o “moških rečeh”, ne le o ženskih in se počutim – dobro, bemtiš, ne najdem prave definicije za to. In dobro dene to, da te moški ceni in gleda drugače kot klepetavo žensko, da si mu “partner v pogovoru”.

Uf, sem naložila, resda, ampak je resnično tema, ki človeka pritegne. Kajti jaz še vedno verjamem v isrekno prijateljstvo med moškim in žensko, res iskreno. Najbrž imam veliko srečo, da to doživljam, ali pa nerečo, ker sem lahko tudi tako grda, da moški prijatelj pač na kaj drugega ne bi pomislil, heh, heh, heh, malo za šalo, malo zares!
Sem pa resnično resnično srečna tudi zato, ker sem temu prijateju med drugim dokazala tudi to, da tako prijateljstvo lahko obstaja. S tem moškim sva prijatelja že več kot deset let. In danes tudi on zagovarja, kot moški, to stališče, da je tako prijateljevanje in prijateljstvo, ko dobi enkrat korenine, bolj ukoreninjeno, kot katerikoli hrast.

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ha ha .. mah kaj fantje :)) pri ženskah sem se prav fino opekla :))))) kar se prijatelstev tiče .. so moški veliko bol življenski in preprosti :)) to so moje izkušnje 🙂

tako .. zdaj pa počasi odhajam.. prav lepo se je bilo spomnit.. kdo so tisti pravi prijatelji :)))

lep dan želim .. vsem 🙂 .. tudi njemu , ki je moj najbolši prijatelj .. in ki mi vsak dan prinese toliko sonca v moje življenje :)) ftmr … ah ja .. mal sem zašla :))))) .. al pa .. mal sem se zasanjala 🙂

sej danes lahko 🙂

B.

Kot bi pisala jaz, pa ne znam povedati tako dobro. Je pa točno tako !!

Zdaj razumem, Barbi. Je res ja ! Opečeš se pri ženskah, pri moških prijateljih nikoli. Menda nisem rekla preveč ! Ampak je tako !

.. preveč ? .. sploh ne .. imam občutek, da vedno rečeš ravno prav :)))

čau Zajči !

B.

Ja, tudi jaz imam ta občutek. Je tako veš, zajček,
če veliko govoriš, je več možnosti, da kaj narobe
rečeš (to najbrž delam jaz!), če pa poveš v enem
stavku, tako kot ti, pa je ta možnost zmanjšana …
na en stavek!
Čačuči!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Barbi, tvoje besede, saj veš, cenim še posebno !!

Čau, zajči :)))

Čau, in hvala, bilo je res lepo!

Nekako se mi ne uspe prebiti skoz tole… vendar, ker so nas zjutraj štromarji izklopili za cel dan…. sem šele zdej uspel prilezti sem 🙂

Jani želi vsem prijateljem in prijateljicam … full lep popoldne :)))

Haselein,težko ti bo tole dokazat.Ko pa je že govora o prijateljstvu sem se spomnil nekega ruskega pregovora.Takole pravi:

-Slab prijatelj je kakor senca;v sončnem dnevu se ga ne moreš znebiti,v oblačnem ga ne moreš odkriti.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Lahko poskusiva, pa ti dokažem da se da, oki?

Tole vajino “prepucavanje” je bilo nekaj najlepšega, kar sem zadnje čase bral tu gor.

Seveda, napisano ima še večjo težo, če tisti ki piše, v tisto tudi verjame.

Sploh je pa super, če se z napisanim strinja tudi bralec. BRAVO.

Zdej bi vaju pa najraje prav prijateljsko objel :))))))))

V imenu dr.B in svojem imenu, javno TRDIM, DA SVA PRESNETO RESNO MISLILI, kar sva PISALI !! Še več, v vse navedeno sva prepričani! Najina mnenja, so več kot usklajena ! Tvoja pohvala nama dobro dene, lahko prideš in naju močno, močno objameš !

V imenu dr.B in svojem imenu dr. Z.

zajček

Ma, pismo rosno, da ne rečem prav tisto
ogabno in svinjsko porko dijo, pa piz…….. in
še kaj. In jaz sem spet izvisela, ane Brusko
zmešani. Mene tako vsaka jajca izpustijo iz
objemanja in poljubljanja. Vse se križem in
kražem jajca in objema in rajca in pajca, jaz
pismo piz……. porko dijo, pa vedno izvisim
kot ena prezrela viljamovka, jebemti! Dost imam tega, rest dost!
Dijo porko, kje je Jani, vsaj z njim se lahko spodobno pogovarjam.

Jaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, piz……… Jaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiii, Jaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne jezi se Mariči, no !

Tebe pa že ne bi prijateljsko objel, saj veš, vedno pa tudi ni možno, a ne?

Pa kaj moram hudiča vedno javno vse izlajat?

Janiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pizda dej se oglasi čoveče, spašavaj čoveka !!!!

Je povlekel črto………….

Ampak ej, ga res ni cel dan. A kdo ve kje je???

Ma ja, me ne tisto črto kot definicijo.

Bolj razmejitveno črto, kot kao – je možno – ne pa vedno.

Po moje su u pitanju papiri i Marea!

New Report

Close