Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gor jemanje …

Gor jemanje …

Aja, točno !

Ha, ha, ha, ej, da crkneš…

Popolnoma se strinjam s tabo Bruce… in naj dodam samo to.. da se popolnoma strinjam z dr. b in dr. z…. o vsem!

Jani

Dr. Zajček in Dr. Barbi, se topita od hvaležnosti in sta resnično ganjeni.
Ker pa imava danes veliko dela s pacienti, se tudi jaz poslavljam z globoko hvaležnostjo do Janija in Bruska, ki cenita tako plemenitost, kot jo premoreva midve z dr. B.

Vsem lepo popoldne, lep večer, lepo noč, no pa saj še obe prideva nazaj, zdajle naju žal ne bo…..
ordinacija pač ne sme samevat…..

O……

pizda.. kake probleme mate :)))) Jani pa objame prov vsacga.. pa tud če je to Brusko :))))))))

Marija, na cmoka :))

Zajček, do jutri… lep popoldan :)))))

Tudi tebi enako !
Pazi na kolenček :)))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pizdu mater si me nasmejal !!! toooooooooooooo

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To je zato, da se ne bojo kregale :))) Mene ne bo tateden veliko ker mam bolniško, ti maš tko šiht vsake tolko…. al bo gužva :))))

Jani pozdravlja Bruska :))) in mu želi srečan povratak kuči :)))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To je zato, da se ne bojo kregale :))) Mene ne bo tateden veliko ker mam bolniško, ti maš tko šiht vsake tolko…. al bo gužva :))))

Jani pozdravlja Bruska :))) in mu želi srečan povratak kuči :)))

In to na duplih !

Hvala Jani, res grem čez par minut.

Tebi pa želim čimbolj prijetno bolniško, pa okrevanje tudi.
Morebiti pa do sobote ozdraviš, pa se zavlečeva do Kopra, na Saturnus.

Lahko tudi prespiš za nazaj, imam placa, ni problem.

Bova imela kak alibi za zvečer :)))))))))))))

Hja 🙂 znalo bi biti zanimivo :)))) No ker jest še kar čakam tite kojne… skor ne verjamem, da bi bilo v soboto izvedljivo :)))

Jani se zahvaljuje za povabilo :))) in se priporoča za naslednjič :)))

Warum eigentlich nicht?Kann nicht schaden,meine Meinung nach .-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Dobro, lisjak ! Če si mnenja, da to nama ne more škodovati, potem postaniva prijatelja. In dokaživa, da to nekaj velja !
Sem zadovoljna, da tako misliš !

Lep pozdrav, zajček

Brusko :))) še dobro da ima zajči kontrolo nad dogajanjem .. jaz ponavadi tkole .. ko je že vse mimo uletim .. pa se zato tukaj .. javno zahvaljujem zajčku in .. se podpišem pod vse njene poste :))))

zajči .. ti si najboljši .. zajči 😉

Barbara

ps, prijateljski objemi pa vedno in povsod .. pašejo :))))) samo povej kdaj in kje 😉 .. ane zajči :))

o madonca .. sej se kr topim :)))))

hmmmm … zajči … tudi jaz tvoje !!!

B.

Uhuhu, Barbi, tale tvoj post, mi je pa ” pasalo ” čitat :))))))))

zajček se spet topi :)))

Ja, glede tvojega podpisa, brez, da sva se prej dogovorile, sem vedela, da smem! Tudi ti lahko :))) prenos misli pač……o tem sva že enkrat govorili…

glede Bruska pa, se spet strinjam, naj pove kje in kdaj, naju bo prijateljsko objela ta zgaga kraška:)))

Kako se pa to napravi?Ali se kar reče…od sedaj naprej pa sva….ali je treba kaj napraviti…ali…ali?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

hmmmm ja po miz se useka pa se reče..tkole zaprmej sva zdej….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A tako gre to,za moje pojme sicer malo nenavadno,ampak če je tako pa že mora biti prijateljstvo dogovorjeno in potrjeno.Samo to mi ni jasno…ali eden useka po mizi in reče…zaprmej sva zdej….ali potem velja za oba ali morata tolčt po mizi oba?In,če morata oba …ali vsak po svoji mizi ali oba po isti mizi.Kakorkoli gledam…ni tako “ajnfoh”vse skupaj.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Tu upoštevam tvoj predlog .

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ejga zdej si pa taprav gorenc…če nisi že skoz a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kva,a mar nis vedva že prej?Jest sm mislu,da s pogruntova.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

New Report

Close