Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gor jemanje …

Gor jemanje …

Jaz pa tvoj namig 🙂

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Namig ?? Mi lahko pomagaš, v kakšni smeri, ko pa si tako skrit v tej svoji anonimnosti!

haha o porkaduš,da nisem a ampak a si iz rout doma…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nism glih doma u Rovtah,mam pa gor eno žlahto pa grem dostkat pogledat,če je kej novga.Pa kšno suho klobaso z zasko zmažem pa kšnga ruknem,ta domačga se ve.Takrat k je pa kej treba devat grem pa tko in tko na urlaub kam drgam.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Lahko ti pomagam na ta način,da imaš vse opcije odprte.Lahko izbiraš.Kar zadeva anonimnost pa menim,da sva v enakem položaju.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Mejduš..me veseli..tud tjavendan brez gorencev nebi bil to kar je..super!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In katero predlagaš ti ?

Glede na mojo neizkušenost in nepoznavanju načinov ustvarjanja prijateljstev na ta način ….težko katero.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Sej nč ni kompletn,če ni Gorenca zravn.Zmerej kej manka.

uča

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

hmmmm??’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je že dobro, saj sva prijatelja :))

Seveda sva,saj nobeden še ni drugemu posodil denarja.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Ah, lisjak !

Lisjak!

kAJ sem ti pa jaz,čisto tko mimogrede??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj si mi ti?Ja,ko berem tvoje misli ugotavljam,da si ena zelo čustvena,romantična in skupaj s pozornostjo veliko lepega željna živalca.Rada vidi,da jo kdo poboža in potem…prede,prede,prede.

Torej,lahko izbiraš,tudi prijateljev ni nikoli preveč.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Tale vzdih bi bilo pa lepo slišati.Mislim,da je imel poseben,skrivnostni zvok,oddan na nevsakdanji frekvenci.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

He, he, lisjak, od sile si.
Znaš me nasmejati, v meni pušaš negotovost, da me heca nekdo, ki ga poznam, pa čeprav morda le samo virtualno ! Kakorkoli že, prav prijazen ampak dobesedno ” lisjak ” si !

Imej se lepo danes!

puščaš………tole je popravek k tekstu zgoraj, da bo vse po pravilih :)))))))

Nobene potrebe ni po negotovosti.Prepričan sem,da me ne poznaš(tudi jaz tebe ne).Po načinu izražanja misli pa tudi “virtualno”poznanstvo ni verjetno.In sploh je moj “virtualni svet”zelo majhen.Sem še na poti raziskovanja in odkrivanja.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Pa še nekaj se mi zdi zelo hecno.Poglej niti,,,kako poti odpeljejo v svojo smer,ko naletiš na nekaj zanimivega.Ali ni skoraj tako kot v real live?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Zajček…. dobro jutrooooooooooooooooooooooo 🙂

Jani

Hej, JANI ! ! ! !

Lepo te je spet videt :))))
kot bi se vzdignila nad temo :)))
lepo jutro tudi tebi!!!

Torej, kaj zdaj ?

Aha ! Pa vendar te niti vedno peljejo tja, kjer hočeš bit ! Če se seveda znaš upreti, da te ne odpeljejo tja, kjer je na koncu ” temna stran neba ” .
Nekaj pa mi le povej, sicer res da mi ne pove veliko, pa zato si lahko brez skrbi, od kod si ? Iz Lj ?

Zajček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani je vesel, kadar odgrne temo :)))))

New Report

Close