Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gor jemanje …

Gor jemanje …

hehehe in to si tako hitro ugotovil…pa še falil nisi..bravo!Da se ti ne ukvarjaš mogoče s psihologijo v svojem delu…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojla zajček,Jani,LISJAK!! Jutro lepo vsem..še enkrat…
KAj zdaj..gremo naprej,veselih nasmejanih obrazov….jaz sem danes krasne volje…sem večer zelo lepo zaključila in zaspala z nasmeškom na obrazu…Jutr je tako zelo,lepo…samo da še ……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutrčka putrčka muca !!
:))))))))))))))))))))))))))))

Če boš pogledala pogovor med muco in menoj včeraj ,lahko ugotoviš območje mojega bivanja.LJ je samo glavno mesto države v kateri sem rojen in živim,čeprav mi je to glavno mesto vedno manj všeč.Včasih sem bil vanj zaljubljen,posebej meseca maja,ko se je v tem mestu prebujala pomlad.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Pri svojem delu ….ne.Imam pa nekaj knjig ,lovilcev prahu,v omari.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

IN kaj najraje prebiraš in oprosti ker sme tako radovedna kakšne so to knjige….kej konkretnega?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki, hvala !
by the way, ko je pomlad, je povsod lepo…..

Uživaj še naprej ” lisjak ” lisjaški :)))))))))))))))))))))))))))

Bili so časi,ko sem bral vse….dobesedno vse in v vsaki sem našel nekaj.In prišla so leta interneta…s tem pa redukcija nakupa knjig in posredno branje knjige samo še na dopustu.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Še tole ti povem,Haselein,potem pa grem za danes naprej svojo pot.Ti si tudi fizično lepa ženska.Če ne bi bila bi si nadela drugačen nick…manj vabljiv,nick,ki ne bi vzbudil asociacij.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Oki, hvala !
by the way, ko je pomlad, je povsod lepo…..

Uživaj še naprej ” lisjak ” lisjaški :)))))))))))))))))))))))))))

Aha razumem…kaj češ..živlenje je tako…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa misliš,da je veliko resnice na nikih..mislim kako si jih izbiramo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prvič, kaj je to Haselein ??
Drugič, tale nick so mi nadeli moji ljubi prijatelji…
Tretjič, ta je pa sigurno prehuda !!! Lepota nikakor ni na meni, v meni pa je !!
In četrtič, ne zafrkavaj, ker se ti bo slabo pisalo, ko te srečam :))

Pomoje je kej lisjaškega..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pravzaprav si me razjezil……..

Zviti, prezviti, lisjak je on, ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uf ne se jezat zajček…le za kaj..naj nam bo lepo..veš kako je meni lepo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včasih se pač pustim sprovocirat, pa mi glih ni do heca !

POzabi..heheh zažvižgaj si…skoda k mene ne slišiš..hihihi ŽVIŽGAM::::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj te slišim :)))))))))
a maš kaj veseljaka na liniji?

mam ja foksi tens..hčerka…počas me podi na kuho…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, tudi jaz grem delat :))
saj se še vidiva :))))))))))))))))))))

Veselo in lepo se imej!******
zajček

V večini želijo skozi nicke poslati neko sporočilo,mnogi tudi nenamerno.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Prvič : Haselein pomeni zajček v D
Drugič : So že vedeli zakaj je najbolj primeren
Tretjič : Kako pa veš,da ni?Lastna ocena v takih primerih ne velja.
Četrtič : NI zafrkancija,bojim se pa tudi ne kako se mi bo kdaj kje pisalo.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

heehee Lisjak s hudirčka si!!
Če bi me lahko slišal…ti ploskam…****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close