Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorski zdravnik

Gorski zdravnik

Ne pijem kufeta.[/quote]
Ok zmenjeno. Ti boš vodo, jaz pa pir.[/quote]

Ne maram pijancev 🙂

Ne sekiraj se in ne bodi nevoščljiva, saj je samo nadaljevanka.[/quote]

Verjetno nisi zaštekala. Nevoščljiva sem nasplošno moškim in ženskam, ki z lahkoto dobijo novega partnerja.
Sem že sto let samska in ja, sem nevošljiva takim, ki jim gre. Predvsem ženskam, ki jim takoj uspe najti novega tipa.
Niso mi nemoralni taki, ampak so mi vzor, sem jim nevoščljiva. Zato, ker meni ne gre.[/quote]

Ok, potem pa bodi nevoščljiva. Te iskreno podpiram.


Ok zmenjeno. Ti boš vodo, jaz pa pir.[/quote]

Ne maram pijancev :)[/quote]
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

He, he, veš za ženske moški pri cca. 45ih še zdaleč ni star.
Verjetno si zelen smrkavec, ki misliš, da smo ženske nore na take smrkolinčke. Ne, ženskam so privlačni 40, 50 letniki. Starejšim ženskam pa seveda še starejši moški. Smrkolinčki kot si ti pa so zanimivi smrkolinkam v SŠ.[/quote]

Glej, sem zrela ženska blizu 40 in ta možakar mi res niti najmanj ne potegne. Že njegov filmski brat je mnogo lepši od njega, pa tudi on mi nekako ne potegne.

Ne maram pijancev :)[/quote]
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/quote]
Boljš, da zveš na začetku, ko pol ko se boš zatreskala.

He, he, veš za ženske moški pri cca. 45ih še zdaleč ni star.
Verjetno si zelen smrkavec, ki misliš, da smo ženske nore na take smrkolinčke. Ne, ženskam so privlačni 40, 50 letniki. Starejšim ženskam pa seveda še starejši moški. Smrkolinčki kot si ti pa so zanimivi smrkolinkam v SŠ.[/quote]

Glej, sem zrela ženska blizu 40 in ta možakar mi res niti najmanj ne potegne. Že njegov filmski brat je mnogo lepši od njega, pa tudi on mi nekako ne potegne.[/quote]

Aha, nisem vedela, da morajo biti vsi igralci taki, da so tebi všeč. In nisem vedela, da, ker tebi, dami pri 40ih, odgvorjajo mladi smrkolini, da so potem vsi pri 45 stari.
Jaz pri teh letih nisem stara, Ti pa kot želiš. Ti pa kar bodi stara in glej za frkolini pri 20ih.
Drugače pa jaz ne gledam filmov in nadaljevank zaradi lepote igralcev, ampak, ker mi je vsebina všeč.
Kar se pa moških v reali tiče pa ja, mi je tudi važna vsebina, ne embalaža. Zato mi tisti mladci ne potegnejo. So mi všeč ‘starci’ pri 45ih.

Ne sekiraj se in ne bodi nevoščljiva, saj je samo nadaljevanka.[/quote]

Verjetno nisi zaštekala. Nevoščljiva sem nasplošno moškim in ženskam, ki z lahkoto dobijo novega partnerja.
Sem že sto let samska in ja, sem nevošljiva takim, ki jim gre. Predvsem ženskam, ki jim takoj uspe najti novega tipa.
Niso mi nemoralni taki, ampak so mi vzor, sem jim nevoščljiva. Zato, ker meni ne gre.[/quote]

Kakšne ženske PO NAVADI dobijo z lahkoto novega tipa/ partnerja?
a.) tiste, ki nimajo visokih kriterijev
b.) tiste, ki jim gledajo k**** iz oči


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/quote]
Boljš, da zveš na začetku, ko pol ko se boš zatreskala.[/quote]

V pijanca se pa ne bi nikoli zatreskala. To mi je pa tako gnusna zadeva, da me od moškega takoj odvrne. Nimajo šans pijanci pri meni.
Nisem več 15letnica, ki se zatrapa v prvega, ki ga vidi. Niti se ne zatrapam na prvi pogled. Da se zatrapam, traja.

Verjetno nisi zaštekala. Nevoščljiva sem nasplošno moškim in ženskam, ki z lahkoto dobijo novega partnerja.
Sem že sto let samska in ja, sem nevošljiva takim, ki jim gre. Predvsem ženskam, ki jim takoj uspe najti novega tipa.
Niso mi nemoralni taki, ampak so mi vzor, sem jim nevoščljiva. Zato, ker meni ne gre.[/quote]

Kakšne ženske PO NAVADI dobijo z lahkoto novega tipa/ partnerja?
a.) tiste, ki nimajo visokih kriterijev
b.) tiste, ki jim gledajo k**** iz oči[/quote]

Ne bi rekla. Poznam ženske, ki dobijo hitro in ok tipe. So pa te ženske fejst in brihtne.

normalno.
tudi kosila ne ješ vedno z isto žlico.

normalno.
tudi kosila ne ješ vedno z isto žlico.[/quote]

Točno tako. Pa tudi v reali moje znanke, znanci, niso s tipi/tipinjami iz SŠ. Redko kdo. Kak bolj cerkven pa še pri teh je to redkost.


Boljš, da zveš na začetku, ko pol ko se boš zatreskala.[/quote]

V pijanca se pa ne bi nikoli zatreskala. To mi je pa tako gnusna zadeva, da me od moškega takoj odvrne. Nimajo šans pijanci pri meni.
Nisem več 15letnica, ki se zatrapa v prvega, ki ga vidi. Niti se ne zatrapam na prvi pogled. Da se zatrapam, traja.[/quote]
Verjetno tud traja, da greš s katerim na pijačo.

V pijanca se pa ne bi nikoli zatreskala. To mi je pa tako gnusna zadeva, da me od moškega takoj odvrne. Nimajo šans pijanci pri meni.
Nisem več 15letnica, ki se zatrapa v prvega, ki ga vidi. Niti se ne zatrapam na prvi pogled. Da se zatrapam, traja.[/quote]
Verjetno tud traja, da greš s katerim na pijačo.[/quote]

Res je, nisem ljubiteljica gostiln. Tako, da me to sploh ne vleče.


Verjetno tud traja, da greš s katerim na pijačo.[/quote]

Res je, nisem ljubiteljica gostiln. Tako, da me to sploh ne vleče.[/quote]
No, polse pa pri nedeljski maši dobiva, pod korom.

Z mojo boljšo polovico sma pri tej nadaljevanki zdržala 2.sezoni. Še to je bilo očitno preveč.
Nadaljevanka je enaka mehiškim nadaljevankam, ali še hujša. Glavni lik dr. Martin je pravi kxxxxx.
Enako kot njegova in bratova ljubica -kelnarca. Gorskega zdravnika vzburjajo samo zasedene ženske. Sploh ne rešuje ta zdravnik zdravstvenih težav svojih bolnikov,ampak svoje srčne težave.
Nadaljevanka je čisti kič ,enako kot so mi smešni njeni oboževalci/oboževalke. Tista ultra oboževalci Gorskega zdravnika se mi zdijo tudi taki,da se radi naokoli gonijo.

Res je, nisem ljubiteljica gostiln. Tako, da me to sploh ne vleče.[/quote]
No, polse pa pri nedeljski maši dobiva, pod korom.[/quote]

TUdi k maši ne hodim.

To avstrijsko nemško limonado bi lahko preimenovali v Doktor Bergficker.
Glavni lik skupaj z bratom se tako samo naokoli gonita. Skačeta iz enega cveta na drugega.
Ta nadaljevanka je totalna bedarija. Še slabša od latinsko ameriških telenovel.

Kaj ti gledaš samo tisti, kar žena gleda ali kako?
Ali ona tebi določi, da moraš to gledat ali ti njej? Pa kar dve sezoni. Ja bravo. Če je tako zanič, sta res uspešna, da sta toliko časa gledala.
Tudi mene vzburjajo zasedeni moški. Sem samska in si lahko privoščim.

Meni so pa taki moški vzor. Edino slabost imata, ki bi jo jaz skenslala pri realnem moškemu: da ne uporabljata kondomov. Drugače mi je pa tak tip moških super. Samo kondomi pa seveda morajo biti.

Meni so pa taki moški vzor. Edino slabost imata, ki bi jo jaz skenslala pri realnem moškemu: da ne uporabljata kondomov. Drugače mi je pa tak tip moških super. Samo kondomi pa seveda morajo biti.[/quote]

si noge umivaš v hulahupkah?

Scenarij ga očitno skuša predstaviti na eni strani kot odgovornega, predanega zdravnika, po drugi strani pa vase zagledanega egoista v zasebnem življenju.
Včeraj je bil začuden, zakaj ga brat meče na cesto. Začuden je bil, ko mu je mama podala torbo in ko mu je hčerka, s katero se ni hotel pogovoriti, zabrusila, da je nikakav oče.

Ja, kot zdravnik se res potrudi. Je prijazen, pa tudi strokoven. Najbrž bi si večina želela takega zdravnika. Ampak zasebno pa ni ravno prikazan v najlepši luči. Kot da ni dovolj zrel za neko resno zvezo. Kot da ga, čeprav je na primer v resni zvezi, lahko zlahka premami kakšna druga.

No, ampak jaz rada gledam. Zgodbe niso slabe. Scenaristi te nadaljevanke so kar dobri.

New Report

Close