Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gospodar zdravja

gospodar zdravja

Je kdo prijavljen v to aplikacijo. Imajo jo nekateri zdravstveni domovi. Lahko komuniciraš z zdravnikom, naročaš recepte. Bi se prijavila pa me zanima, če ima kdo izkušnje.

Nn

Sem videl, da ima tozd Grosuplje. A kdo uporablja?

nova
Uredništvo priporoča

Mi kdo zna pomagati. Sem registrirana, ampak ne morem naprej v zavihek storitve.
Baje se lahko tukaj tudi prijaviš lahko na cepljenje.
Kakšne imate izkušnje s poslovanjem v tem profil?

Sem na tem portalu, to za cepljenje ne vem, sam je pa dobr, da se lahko pogovoriš s svojim dohtarjem.

Ja, ko ti tri dni ne dvigne telefona v ambulanti, ti drugega ne preostane, kot da se “pogovoriš” preko gospodarja zdravja. Nazadnje sem si zaslužila en cel stavek. Pogovor, pha!

Jaz večinoma samo preko tega komuniciram z zdravnikom. Odgovori vedno v doglednem roku. Je pa res da imam super osebnega zdravnika. Na žalost gre kmalu v penzijo. Ne vem kaj bom potem :(.
Notri imaš tudi katera zdravila jemlješ, alergije, izvide lahko naložiš…..

Ja sem se prijavila zame, partnerja, oba starsa.

Meni je super, ker prej nikoli nisem dobila telefonske veze, sedaj pa poklikam in dobim 10 minutni termin.
Kliknem, narocim recept za oceta.
Grem v program, dodam izvid in napisem ce lahko dobim bolnisko za otroka, ker sem imela spremstvo k zdravniku.

Meni je super, recimo moji starsi pa nimajo s tem kaj delat, ker nimajo racunalniskega znanja.

Pride mama na kavo, joj zmanjkalo mi je zdravil, vzamem telefon in preko aplikacije vnesem kaj potrebujem. Prej sem pa gubila zivce s klicanjem.

New Report

Close