Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Graja!

Graja!

Pozdravljeni Administrator oz lastnik domene .over.net!

Sem redni obiskovalec vaših strani in podsrani, predvsem podstrani pogovori. Spletno stran poznam približno eno leto in od takrat opažam veliko spremeb. Na tem mestu vam želim podati dve grajo oz. nasvet. Vaša stran je bila v začetku dobro zasnovana, ne vem pa točno kakšen je bil njen namen. Domnevam, da izboljšati zdravstveno stanje slovenske populacije in omogočiti predvsem anonimnost ter s tem zmanjšati oz. odpraviti izključenost in odvrženost nekaterih ljudi oz skupin zaradi zdravstvenih problemov. (tu mislim predvsem na odvisnike od drog ter ljudi s psihičnimi oz psihiatriačnimi motnjami).

1.Mislim, da ste sicer drug cilj delno dosegli, je pa porazno, da je do tega moralo priti na tak način in da morajo ljudje komunicirati na tak način, da do “ožigosanja” in izvržbe iz družbe ne pride. MOTO današnje družbe bi moral biti: NOBEDEN , prav nobeden NE BI SMEL BITI IZVRŽEN ne glede na to kaj se z njim zgodi. Ta problem je sicer stvar družbe kto celote.

2.Druga stvar pa mislim da je, da je stran izgubila svojo namembnost oz. je postala zelo (ne)pregledna, ker je število forumov oz. pogovornih naslovov zelo zraslo. Tako bodo ljudje vidoč več forumov vse bolj in bolj začeli uporabljati jih vse več, predvsem pa populacija zaradi tega postaja vse bolj zafrustrirana in zakompleksana ter na dolgo in široko dolgovezi o svojih problemih.

Zato je potrebno zmanjšati število forumov in dati samo glavne in strokovne nasvete za ostalo pa naj se pacietni zglasijo pri zdravnikih. Hočem reči specializirajte se samo izključno na zdravstven zadeve in ne recimo družine, pa recimo foruma tjavendan.

Lep pozdrav Goran

Dober večer Goran !

Na nekaj ti preverjeno lahko odgovorim jaz , ostalo bo opravil šef med over – ja .
Tudi forum ” Tjavendan ” spada pod zdravniške zadeve 🙂
Zakaj ? Tudi tam poteka skupinska terapija , kar je dobro enkrat povedal dr. Rejec. Tudi tam smo ljudje , ki imamo težave in jih rešujemo skupinsko , tudi vključujoč z dobro voljo vseh sodelujočih na forumu .
Lahko mi mirno pišeš na mail in ti na dolgo razložim ! Potem boš razumel..

Lepo prosim, če se umakneš s tega foruma, če te (vse) moti, saj nas je tukaj VELIKA večina, ki se z delovanjem in naravo foruma ne le pretežno strinjamo, temveč se nam zamisel zdi brilijantna (razloge sem že nekoč prej naštevala, se mi ne da ponavljat) – in zdaleč od tega, da bi zato bili zafrustrirani! (Halo??) Seveda so tu in tam dobrodošle zamisli za manjše popravke, a ti bi očitno rad forum spremenil v celoti oziroma v njegovi zasnovi. Saj veš, kaj je rešitev za to? USTVARI SI SVOJ FORUM PO SVOJIH PRAVILIH, KJER NE BO ZAFRUSTRIRANIH LJUDI IN “NEUMNOSTI TJAVENDAN”!
Niti en sam forum ni odveč, kajti forum ni bil sestavljen ne zate ne zame, ampak za VSE in vsakogar – in vsakdo kaj najde na njem, kar te ne zanima, pa niti pod razno ne odpiraj! Če tebe ne zanima npr. forum vrtičkarstvo, še zdaleč ne pomeni, da tudi ostalih ne zanima, saj se nekateri pač nimajo možnosti pogovoriti “na štiri oči”, ker so bodisi v kakšnih odročnejših krajih, kjer ni dosti tovrstnih strokovnjakov, ali pa se preprosto nihče izmed njighovih znancev ne spozna na stvari, ki jih/nas zanimajo, medtem ko ta forum deluje po načelu “več glav več ve”. In, še enkrat, če kaj ni za tvojo “glavo”, te nihče ne sili gledat in brat, a ne sodi po sebi! (si en velik egoist, če meniš, da bi bilo treba odstranit vse forume, ki tebi niso po volji, neverjetno!). Tudi meni bi se jih zdelo mnogo preveč, če bi hotela vse prebrat, a berem seveda selektivno, kar me zanima, kot večina ljudi tukaj, pa se vse izide, kajne?
(in nihče zaradi tega foruma ne zapostavlja nujnih obiskov pri zdravniku, nasprotno, bilo bi zelo nesmiselno, da bi tudi za najmanjša vprašanja, ki obiska ne zahtevajo, hodili delat gužvo v čakalnice, tako se pa marsikaj da urediti tukaj, s pomočjo prijaznih zdravnikov, ki menda tudi sami vedo, kdaj nam lahko odgovorijo “na daljavo”, kdaj bodo pa pacienta morebiti napotili na obisk k zdravniku).

Hja, malo ostro. Ampak roko na srce, stvari se izboljšujejo na podlagi pripomb in ne pohval, in to lahko vsak admin potrdi, zato so pripombe vedno dobrodošle.

Je pa res, da število forumov ne more vplivati na kakovost, saj si tako vsak izbira kar mu ustreza. Če bi bilo po mojem, bi še kakšnega uvedel.

Odlično – dp – !
Forum bomo izboljšali , če je sploh kaj potrebno izboljšati z pomočjo nasvetov in pripomb vseh udeleženih na forumu.
Dejstvo je in ostaja , da so zaposleni na medu veseli vsake konstruktivne pohvale , kritike , itd…
In točno , število forumov ne vpliva na kakovost ..
Kakovost forumom dodajamo mi z izvirnostjo svojih vprašanj in odgovorov.

Lp, Jana

Pišuka. Vsak, ki mi replicira napiše bolje od mene, čeprav isto. Hudiča, kako slab retorik sem.

Nisi slab retorik :))))

lp, Jana

“Prišli bi že bili Slovencem zlati časi,
ak klasik bil bi vsak pisar, kdor nam kaj kvasi” (F. Prešeren)

V petek sem se odločila, da grem malo po netu pogledati vse forume. Koliko sem jih našla in koliko sem jih prebrala je BEDA! Z tem našim med.over.net-om se ne morejo primerjeti niti eden od drugih forumov na netu. Na drugih forumih se mi zamalo zdi, da moraš dati vse svoje podatke, če hočeš sodelovati oz. pisati in postavljajo ne vem še kakšne pogoje itd. Halooooooooooooo kaj so utrgani še kmalu pa bodo napisali, da morajo ljudje, ki hočejo na tistem forumu sodelovati še sliko nalimati itd. Ejjjjjj kje smo saj toliko pa nismo neumni…….
Tale naš forum je zdaleč najboljši od vseh forumov kar jih je, do sedaj….. Koliko se naš Primož trudi za nas in to brezplačno in sedaj bi radi še nekaj ustvarjali po svoje. Ma daj si malo pameti Goran prosim te. Saj vidiš, da Primož se trudi kolikor lahko, tukaj odgovor od zdravnikov dobiješ takoj oz. čez par urc, ne boš zaradi enega vprašanja tekel k zdravniku in gužvo delal v čakalnici, kot je omenila Jana. Jaz prebiram tisto kar mi je pri srcu in kar me zanima, tisto kar me ne zanima sploh ne odprem teme, če mene ne zanima ni rečeno, da ne zanima nikogar pač tako je. Jaz sem prezadovoljna z tem forumom ne vem kaj bi, če ga ne bi bilo, ker smo večinoma tukaj gori na forumu zasvojeni.
Tjavendan je pa tudi dober zakaj pa ne? Če hočejo klepetati tam pač naj klepetajo, če me bo zanimalo bom prebrala itd. Ne bom rekla ja sedaj pa Primož daj stran Tjavendan. Koliko mi je znani Tjavendan in koliko sem ga malo prebirala, je zelo zanimivi in so gori kot, da so si domači pa še kreganja ni….
Naj ostane takšen forum kot, do sedaj in bo vse ok.

LP, Doroteja

Še enkrat en prav lep pozdrav vsem skupaj!

Lepo, da je vas je toliko obiskalo moj post graja. Potem, ko sem prebral vaša sporočilla vidim, da vam ti forumi pomenijo zelo veliko, neke vrste uteha in izhod iz zagat, ampak bodimo pošteni, zato ker imate (imamo) vsi neke probleme in smo izkompleksani. Jana omenja. da smo( ste) tu gor, ker smo na nek način postali od tega že odvisni. zase moram reči, da sem bil en čas res odvisem , ker sem iskal pomoč, katero si pri zdravniku nisem upal poiskati oz pač ni zneslo, da bi šel k zdravniku. Sedaj so se stvari nekako spreobrnille in nisem večč od tega odvisen in sem zaradi tega zelo zadovoljen. kot, da bi semoje življenje ponovno vračala v normalo, kot takrat ko sem majhen in je bil svet, vsaj iz moje perspektive veliko bolj preprost, tudi zato, ker nisem poznal in se ubadal z vsemi možnimi problemi. Ampak je skoraj normalno, da se ubadaš pz problemi, saj želiš svoje življenje peljati kar se da najbolje kakor ti misliš.
No želim se vsem vam, dragim bralcem resnično opravičiti če sem koga prizadel, sem malo spremenil mnenje ampak v mojem bnivšem mnenju mislim, da je še vedno nekaj resnice. Kot je rekell en naš znanih ekonomistov, absolutne resnice na svetu ni. No upam, da ste sporočilo lepo sprejeli . Pa lep pozdrav.

Goran

New Report

Close