Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gravža se mi, ko vidim kako ateisti na FB objavljajo slike božične večerje

Gravža se mi, ko vidim kako ateisti na FB objavljajo slike božične večerje

citiram:
https://marjankogelnik.wordpress.com/2015/12/25/bozic-je-starodavno-praznovanje-rojstva-sonca-zimski-solsticij-pa-je-edini-naravni-praznik/

lepe praznike:)

Veš kako se meni gravža ker moram kot ateist podlegati takšnim praznikom? Ko otroku v šoli kažejo jaslice in vsi ga dan po božiču sprašujejo kaj mu je Božiček prinesel? Pravo pokristjanjevanje, res. 3 leta smo hodili k prijateljem na “božično večerjo” ker so pač povabili, pa otrokom je božiček darila prinesel… No in letos pač nismo bili povabljeni in kako naj sedaj prešaltam na Dedka Mraza? Tam nekje do 2. leta je še šlo, sedaj pa kamorkoli gre vsi samo Božiček gor, Božiček dol. Grdo do ateistov, res.

Še dobro da se ti ne gravžajo napol gole mladolenice, zdolgočasene duck face mamice s svojimi sonci, srednjeveški ločenci s sončnimi očali, pa to, da je treba ovekovečiti vsak pasji prdec.
Sploh pa je zanimivo, kako imate eni pri vseh ceremonijah še zadost časa za fb in mon.

Seveda ne, moj ni veren 😛

Jezus bi sprejel tudi neveruječo in jim pomagal v hudem…tako da avtorica ne obsojaj

nimaš pravice

to je to, tak občutek, če človk mal bere tale zgražanja pa prerekanja

Ne glede na vse, kako se pa nimate radi čez celo leto no? In potem še poptv objavlja pesmico, ki je rasla s podganami gor? Kristus, res se jo bom zaradi novinarke danes le zgolj zaradi teh slikic spomnila! Kreteni.

Ampak da, Jezus v oblakih, sprejme vse, tudi podgane. A je normalna ta novinarka, ali kam naj dostavimo vse njene nebuloze. Ker je z zdravjem skregana. Ker je pozabuila osveščati drugače. Sedaj bom vedno, ko se bo užgala pesem “ta noč”, pomialila na podgane, žal. Dobra no.

Ampak res, na koncu ste pa vsi v družinskem zakoniku?

Ne teraj spet, da ne boš na istem.

Yo, ne pali se tam, kjer te ne vžiga…

Verujoči možje so bolj na komot in se gredo vseh verujočih zapovedi, dokler jim žena ateistka rit odnaša in seje pšenico in barva pirhe namesto njih.[/quote]

noben verujoči moški ne bi poročil ateistke, verjamem pa da marsikatere materialistke ne zanima prav dosti, če je moški vernik ali ateist, neumen ali še malo bolj neumen, samo da je bogat.[/quote]
ti, ne samo, da si tupo v prazno glavo, ti si tudi zlobno do amena

noben verujoči moški ne bi poročil ateistke, verjamem pa da marsikatere materialistke ne zanima prav dosti, če je moški vernik ali ateist, neumen ali še malo bolj neumen, samo da je bogat.[/quote]
ti, ne samo, da si tupo v prazno glavo, ti si tudi zlobno do amena[/quote]

Ne rabiš preveč brati.

Resnica ni še nikoli bila izgovor. Dolgolasi puščavnik se je pač rodil septembra, smrek pa tudi ni bilo blizu, ker je tip bil iz puščave. To je vsa resnica. December je maškaram bil všeč samo zaradi tega, ker so poganski prazniki bili pač najboljši, pa so si prisvojili zadevo. Najboljše pa je itak za veliko noč, ko se katolibani bašejo s svinjino, čeprav je v Bibliji prepovedana, med goltanjem pa cvilijo, kako je to krščansko. Oz. še maškare so si potem izmislile, da je šunka Kristusovo telo, kar pomen, da je očitno bil ******. :)))))))))))[/quote]

Ohoho, promigrantska aktivistka, lej jo no! Pač si pogorela s svojo agendo, sprijazni se. Še plan B ti šepa, ti šment. :)))

Krščanski fanatiki spet kažejo svojo primitivnost

noben verujoči moški ne bi poročil ateistke, verjamem pa da marsikatere materialistke ne zanima prav dosti, če je moški vernik ali ateist, neumen ali še malo bolj neumen, samo da je bogat.[/quote]

Motiš se, zelo.[/quote]

zelo redko se zmotim.
tu se pa prav gotovo nisem.

Saj je prav tako. Ateisti na večer pred božičem (24.12) žremo kot svinje in tudi pijemo precej. Verniki pač stradate. Kaj tukaj narobe? Tako mora bit po vaših pravilih.

Ne da se mi vseh neumnosti brat, ampak že naslov je tak da se ti vse okoli RKC zagravža.

-A ni krščanstvo nauk o nekih skromnostih… prenažiranje z božičnimi pojedinami je v nasprotju s tem.
-Post brez mesa, ampak da ne bo kdo en dan brez beljakovin za te dneve izključimo ribe iz kategorije meso.
-Celibat, a ne vključuje to tudi majhnih otrok, ki jih božji odposlanci zlorabljajo.
-Vsiljevanje vere še nezavedajočemu se komaj rojenemu otroku, to je odrekanje pravice do življenja na način, kot bi si ga vsak sam izbral.
-Vreovanje samo ob vseh velikih praznikih… preostanek leta pa varanje, prešuštva, pretepanje otrok in žena.
-…
-…
In nakoncu kar je najlepše zmoliti kar nam naloži župnik in rešeni smo vseh grehov.
Učiti eno in delati drugo, to gre vsem dobro od rok.

PA TA VERA JE ZAKON

Motiš se, zelo.[/quote]

zelo redko se zmotim.
tu se pa prav gotovo nisem.[/quote]

Oh, pa še kako si se.
Pa tak primer ni samo pri meni. Poznam še par takih parov.

zelo redko se zmotim.
tu se pa prav gotovo nisem.[/quote]

Oh, pa še kako si se.
Pa tak primer ni samo pri meni. Poznam še par takih parov.[/quote]

zakon brez ljubezni je kot juha brez soli.

bolj zdrav?

Nikoli ne večerjam, ker večerja ni potrebna, ker greš zvečer spat. Praznujem pa poganski praznik imenovan zimski solsticij, ko se začne dan spet daljšat in noč krajšat. Kaj jaz morem, če so maškare prevzele vse poganske praznike, ker drugače njihove pravljice sploh ne bi preživele do danes. Ta vera je navaden plagiat in zato mi ne pomeni nič, tako kot politično nakladanje današnjih liderjev ne. Kot je eden zgoraj napisal, naj ukinejo vse praznike in nam dajo več dopusta, da si lahko prost dan izberem takrat, ko meni paše.


je zdra, če se zdravim stvarem po novem tako reče.

Torej, ateisti in verniki praznujejo božič na enak način: smisel je nažiranje.

Eni se res imate čas in voljo ukvarjat s tujimi življenji. Mene prav briga, kaj drugi jejo, imajo, počnejo…

Ja, večerja je namenjena samo verujočim. Neverujoči naj gredo lačni spat.

New Report

Close