Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grčija se je uničila sama!

Grčija se je uničila sama!

Dejstvo je, da je pri posilstvu kriv posiljevalec, ne pa žrtev! Isto je pri vladi. Tudi v zapor bodo šli tisti, ki nas goljufajo, ne pa volivci – torej se točno vidi, kdo bo kriv, ko pride do sojenja.[/quote]

DEJSTVO JE, da če pride ena ‘kurbiš’ kot za v nočni bar oblečena med skupino pijanih, nasilnih, prostaških tipov se to ne bo dobro končalo zanjo.
In isto je z volilci. Če grejo glas dati najbolj lažnjivim, brez programa, v preteklosti dokazanim goljufom, …. potem je edino jasno, da jih bo taka vlada nategnila v vsaki stvari kjer je možno.
Zato SO volilci sami krivi, če si za vlado izberejo lopove !!!!

Pametni volilici (npr. Skandinavija, Švica, …) nimajo NIKOLI težav z nategunskimi vladami. Neumni volilci tipa Slovenci, Grki, … pa VEDNO[/quote]

saj se narod tudi spametuje, tudi naš. Morda le malo bolj počasi. Evo, jajota sigurno ne bomo volili nikoli več.

Pojdi po svetu, pa se prepričaj na lastne oči.

Smo tudi v svetovnem vrhu po št. športnih odličji / prebivalca.

Kje so torej razlogi, da Slovenija ni višje na gospodarskih lestvicah??[/quote]

Saj sem, zato pa pravim, kar pravim. Stevilo sportnih odlicij pove le to, da je Slovencem rekreacija zelo pomembna, kar je zelo dobro za njihovo zdravje, ne pa nujno za ekonomijo. Ne razumi narobe, sem za rekreacijo.

Pa se o klisejih. Slovenci niso vodljivi, ker vsak misli, da je najbolj pameten in da vse ve. Pridnost je bolj izrazita, ko so izven sluzbe. Iznajdljivi so kakor kdo. O postenosti bi pa lahko debatirali.

Ko Slovenec pride v tujino, naleti na drugacno delovno okolje in na drugacno mentaliteto, kot je navajen doma in temu se mora prilagoditi, ce zeli ostati tam. To je vsa modrost za tvojimi kliseji.[/quote]

Kje pribljižno si, če ni skrivnost?

Par let sem kot zunanji izvajalec delal po raznih firmah po EU. Spoznal sem tudi slovence, ki živijo gor. Pošteno plačilo za pošteno delo. Je pa res, da jih je bilo par iz Slo, ki so mislili, da bodo meglo mešali. Po parih dneh so osrali brez dela v smislu – ne rabimo te več. Drugačno del. okolje je. Delavec dela manj, naredi pa več. Mi smo se prilagodili v sekundi.

Za vrhunske dosežke v športu pa rekreacija ni dovolj. Je treba garati, se odrekati…

New Report

Close