Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Grde in lepe besede

Grde in lepe besede

Zanima me,ali si s partnerjem govorite ljubkovalne ali agresivne besede med sexom?

Kako si me dobro pofu**,kako sem te jeb**…

meni so bolj všeč tagrde… mal bol perverzno

perverzne besede vedno vpijm med seksom,…se mi zdi da brez tega ni tuk divje-noro….

bolj sem zrajcana bolj govorim take besede in to obema paše , tudi jaz jih zelim slisat.

kakopak

jst seksam v angleščini, me full rajca!

Kako se pa to seksa v angleščini…….. 🙂 🙂 🙂
Kaj pa v francoščini…………vulevu kuše avek ma…….. 🙂 🙂 🙂

Ja šalo na stran.
Tudi nama paše, včasih, da sva malo bolj direktna, včasih celo malo bolj vulgarna.
Hja zakaj pa ne.Če ji zadiši, mi reče, naj jo napičim, po****m, kakor koli, če pa meni paše, ji pa jaz kaj ljubkega prišepnem.
Tudi to je del seksualne fantazije.Obstajajo pa tudi druge 🙂

Nasmehni se, nekdo te ima rad................

jz sexam sam v hrvaščini, včasi tud v bosanščini

ja pa dobr no ni treba norcev z mene brit pač sto ljudi sto čudi. Sem pač tko navajena bi tipa okol kepe prtegnla oziroma bi mi vse dol padel če mi mi reku dej pofuki me,pofafi mi ga a ti jo zližem al kva se vse govori po slovensk. a se ne sliš lepš i wanna lick u all over, **** me,suck me bla bla bla

ej pa sej ne brijemo norcev iz tebe

ja sam kaj pa če sexaš s tipom k ne zna angleško?

pol ga pa odpikam, he he

lol

Mislim, da v glavnem ona “vodi pogovor”. Sicer izrazi “pofukaj me, daj da ti ga pofafam” itd. niso redkost. Vmes pa tudi ljubkovalne besedice, skratka malo mešano, jaz se pa odzivam.

Malo mešano, normalno

Mislim……….69 ti pa si smotana, ej
in tvoj tip s tole anglescino…
jao!

mene ful privlači dirty talk…se mi je že dostikrat zgodilo, da v službi ali kej drugje pomislim na to kar mi partner izreče med seksom ali pred/po da v trenutko ko se spomnim na to ratam mokra….

kaj morm če ma moj ameriške korenine, pol se pa navadiš

New Report

Close