Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grde prsi pri ženski pokvarijo vse

Grde prsi pri ženski pokvarijo vse

Umetne so perfektne?
[/quote]

Se delaš neumnega ali preprosto si? Umetne takoj ločim od naravnih.

Se delaš neumnega ali preprosto si? Umetne takoj ločim od naravnih.
[/quote]

Nabavi si očala.

Se delaš neumnega ali preprosto si? Umetne takoj ločim od naravnih.
[/quote]

Bos se mogel mal vec josk videt, da bos locil naravno in umetno.

Nekaj je seveda genetika, ne morete pa pricakovat, da bodo naravne velike joske same od sebe stale navzgor. Tudi velika jajca visijo. Zal.

Prave joške so skladne s telesom, napete in stoječe, nikakor ne smejo se naslanjati ob trebuh. So redkost ampak nekatere jih imajo, primer:
[img]http://shrani.si/f/3U/eN/eExF5q6/firmtits-sophia-a-nubile.jpg[/img]

To so perfektne joške, ki jih lahko samo iščeš. Velike joške ima pa veliko žensk in niso neka redkost.
[/quote]

No, take imam jaz, pa imam 61.

Bos se mogel mal vec josk videt, da bos locil naravno in umetno.

Nekaj je seveda genetika, ne morete pa pricakovat, da bodo naravne velike joske same od sebe stale navzgor. Tudi velika jajca visijo. Zal.
[/quote]

Multinično, ti še jošk videl očitno nisi 😀 Sedaj pa se le javi z desetimi nicki, da vas bo veliko :-D.

Tale na sliki ima B- švoh C košarico, če so to velike joške zate, potem si očitno usmerjen na moške.

Prave joške so skladne s telesom, napete in stoječe, nikakor ne smejo se naslanjati ob trebuh. So redkost ampak nekatere jih imajo, primer:
[img]http://shrani.si/f/3U/eN/eExF5q6/firmtits-sophia-a-nubile.jpg[/img]

To so perfektne joške, ki jih lahko samo iščeš. Velike joške ima pa veliko žensk in niso neka redkost.
[/quote]

So lepe, ampak žal umetne. Se vidi po robu. Naravne prsi nimajo nikoli takšnega kroga okoli in tako izrazitega roba.

So lepe, ampak žal umetne. Se vidi po robu. Naravne prsi nimajo nikoli takšnega kroga okoli in tako izrazitega roba.
[/quote]

Si kiksnilo na polno a multinično :-D.

Si kiksnilo na polno a multinično :-D.
[/quote]

Čudak.

Nihče ni popoln …… jaz imam prsi pri 60 odlične (košarica B), noge brez krčnih žil in celolita in jih zelo rada pokažem, ampak trebuh pa katastrofa. Po dveh porodih koža samo visi in če se malo bolj najem, izgledam kot da grem kmalu rodit. Žal tako pač je…. zato se sprejmimo takšni kot smo in tudi avtor tega posta ima sigurno kakšne pomanjkljivosti in mu priporočam, da spi z osebo, ki jo ima rad, zaradi njene osebnosti, pa vseh teh povešenih jošk sploh ne bo opazil.

Če pa iščeš popolnost, pa bo težka in vedno bo kaj, kar mu ne bo všeč.

nimaš vpliva
: mogoče diastaza rektusov? Če imaš še vedno velik trebuh? Drugače ne sme ostati velik zaradi poroda.

Glede kože je pa drugo.

Jaz imam popolne tudi že pri 50-ih. Na podlagi tega tisoče oboževalcev na spletnih mrežah. Pojma nimam, zakaj so dedci tako mahnjeni na tale kos mesa.

V bistvu je bolj malo mesa. V glavnem je maščoba.

Ker če bi jih moški imeli, bi se z njimi igrali nonstop, tako pa morajo nadomestit deficit.

Pa tudi znano je, da moški, ki niso bili dojeni na materinih prsih, so mahnjeni na ženske joške potem – sploh med seksom; tudi moj ex. e bil tak – mama ga ni hotela dojit, mi je sama to povedala.

Monojoška – preveč zraščene skupaj. Mal “grabna” pa more bit. Sorry….

Prave joške so skladne s telesom, napete in stoječe, nikakor ne smejo se naslanjati ob trebuh. So redkost ampak nekatere jih imajo, primer:
[img]http://shrani.si/f/3U/eN/eExF5q6/firmtits-sophia-a-nubile.jpg[/img]

To so perfektne joške, ki jih lahko samo iščeš. Velike joške ima pa veliko žensk in niso neka redkost.
[/quote]

Dečko, tole so umetne, čeprav so “zate majhne” in misliš, da ni možno – vsadki, ni dvoma 🙂

Kasna fousija bab z grdimi joski
Dragice zlate velikost sploh ni pomembna ampk oblika prsi
Dekle na sliki ima prelepe in postavo in prsi 🙂 ce zgledate stare z visecimi vimami
Nismo mi krivi 🙂🙂
Debeluharce so od nekdaj fous vitkim in pol govorijo da so sploh😂

Multinično, ti še jošk videl očitno nisi 😀 Sedaj pa se le javi z desetimi nicki, da vas bo veliko :-D.

Tale na sliki ima B- švoh C košarico, če so to velike joške zate, potem si očitno usmerjen na moške.
[/quote]

Kake joske pa imajo vase soproge doma? Dajte slikice da vidimo, ker tu lepo eni pišete da imate samo tiste s perfektnimi joški.

New Report

Close