Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gregor Čeglaj

Gregor Čeglaj

Bomo videli kakšne kokoške mu bodo dali na izbiro.

O, a sodelavci smo? 😄

Kolk je star ta tipček, da bi bil prestar?

nova
Uredništvo priporoča

Je star Gregor, vsaj zgleda toliko.

Saj to ja veš, da ima Lek v Slo štiri proizvodne enote – ena v Lendavi, ena v Lj na Verovškovi, eno v Prevaljah in eno v Mengšu.

Saj to ja veš, da ima Lek v Slo štiri proizvodne enote – ena v Lendavi, ena v Lj na Verovškovi, eno v Prevaljah in eno v Mengšu.
[/quote]

Pardon, odgovor je bil namenjen avtorju/ici “Majhen svet”…..

Star je 30

Meni izgleda super. Sem v njegovih letih, poznam veliko ljudi, in na prste ene roke lahko preštejem tipe, ki so v tem rangu.

Me zanima, če bi monklje dale svoje biserne izbore sem gor. Plešati, pivski trebuhi, sem pa tja že kakšen manjkajoč zob- je žal realnost.

Zelo lep je Gregor, še bolj v resnici kot na TV. Vendar lepi moški pogosto ne zadovoljijo žensk.

Če izvzamem to, da živi pri mami, je bil tudi v dolgoletni vezi, ki pa se ni obdržala.

Da pa bi imela takega moškega, ki ga vse te “fatalne” ženske občudujejo in objemajo, ne,ne maram takega moškega.

Je pa tista prva precej podobna njegovi dolgoletni bivši.

Baje mu ni več do žensk.. Sem pa slišal, da je flirtal z Carmen Osojnik, saj njen Ferrari je bil večkrat pred njihovo hišo..

Koliko foušije v zgornjih postih…Kot da bi bili tu zgoraj sami ” sanjski”…


Lepi moski definitivno ne znajo zadovoljiti zensk. Pisem iz izkusenj seveda. Lepi moski se zaveda, da je lep, zato ima toliko vecji EGO, pojma nima o zadovoljitvi zenske- razen svoje mamice, to pa. Je mamin sinko in tukaj tici se en problem.

Tako da bolje si izbrat nekega povprecneza kot pa lepega.

Se strinjam, da je lep, vendar ne morem mimo tega, da mu nekatere “ženske”, ki ga z besedami in dejanji malikujejo, prav presedajo, so mu odveč in ne more niti skrivati, kako sicer govori o njih občudujoče, v resnici pa se mu zdijo neokusne, vsiljive, so mu odveč.

Kot bi želel imeti eno preprosto, materinsko, prispodobo matere, skromno dekle.

Mogoče se motim, vendar prvi vtis je tak.

Ob gledanju je precej podobnosti s hrvaško različico. Vatroslav T. je bil sanjski moški, menda razočaran v pretekli dolgoletni zvezi, za katerega so se “borile” ženske.
Že v začetku je marsikakšno odpikal in se na koncu odločil za preprosto Valentino.
Sedaj imata menda že dva otroka.

Se pravi je on boj pleh plejboj? Na material pada?

Kako so se mu ene dobesedno šle metat na tisti kavč 🙂 Upam, da so si pogledale posnetke, kaj so govorile in počele. Una tamala Nina blondina, pa kako je to manišulativno, kako špila na svoj “appeal” prava mala manipulatorka.
Pa če bi jim on takrat rekel, ko so hodile same in ga zvlekle na kavč, vlež se na hrbet, bi to zagotovo takoj storile :). Dobesedno “sluzile” so se pred njim -pa ne bi mogli niti po scenariju bolj naročit jim, da to počnejo -ker so take neumne kure, da glava peče.

So nekatere, ki jih najraje ne bi videl, vendar se pretvarja in jim daje komplimente.

So nekatere prav čedne deklice, mogoče pa še kaj bo iz teh peripetij.

Heheheh – tvoje uporabniško ime je zanimivo, “kdo” ga bo dobil, ne “katera”. xD.

Verjetno res bolje, da kdo, kot katera 🙂

Čedne deklice namalane, za oči javnosti ja – hudič je, ko moške oči izbirajo samo glede na “čednost” 🙂 Potem pa psihičko dobi pod narejeno in narisano čednostjo 🙂 Razumem moške, ki so izbirčni in previdni v današnjih časih 🙂

Je pa to scenarijski šov in tudi Tamara je morala not ostat, ker bo skrbela za papriciranje in ostrino štajerskega lüka – kakšna taka mora vedno bit, da je zadeva lahko še toliko blj zanimiva, v bistvu je pa igra ( morda seona niti ne zaveda, da je key playerka – lai pa ve, pa je še dodatno potem plačana za to). All for money. Nihče ni šel v to zastonj.

Carmen, a ta z njim flirta?.. Vem da je tale Grega doma blizu Šentjakob ob Savi v vasi Pšata.. Večkrat ga vidim za Kamniško Bistrico tam čez Studo.. Uresnic zgleda veliko leps kot na tv.. Punce okoli 190 cm, pa niti nima tolk mišic.. Evo zdaj pa kar športa tam okoli, pa ga boste srečale..

Res ima vse kvalitete, ki se jih pričakuje od “sanjskega moškega”.

Vendar zunanji videz včasih vara, zdelo se je kot da igra igro s katero daje komplimente ženskam, ki bi jih najraje takoj poslal stran.

Očitno mu ni do prsatih, eksibicionistk, do tistih, ki so pretirano razgaljene.

S Carmen Osovnikar sta bolj prijateljska naveza, mislim, da ona ni resna kandidatka.

Friends with benefits ? 😀

On na podkamniškem koncu ( kot beremo tukaj in je napisala njegova opazovalka ob Kamniški Bistrici v okolici Domžal), ona na štajerskem koncu ?

Spominja me na igralca Georga Clooneya. Ne vidim ga kot nekega Don Juana, ki bi vse dal za ženske “čare”.

Ma kakšnega Clooneya -on je židovskega porekla,ne turškega/balkanskega.

Slo sanjski moški spominja na turške igralce v limonastih nadaljevankah po izgledu, popoloma enak je, tudi vizuelno in imidž ima tak.

Je tik tak v kamniške koncu
Ima športne avtomobile bivša žena štajerskega kralja klimatskih naprav(med milijonarji)
.. Izredno bogata bejbika I ja bi tata..

New Report

Close