Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grem!

Grem!

Po dolgem čakanju, po temeljitem razmisleku, po posvetovanju z nadrejenimi in podrejenimi in vsemi ki mi veliko pomenijo, sem se odločil da grem! Bodite zdravi in radi se mejte!

Koštrunček Jani

opajade,tkole pa že ne..ehejj kam drviš..kam letiš..koštrunček naš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Malo morgen ! Kam pa, kam ?

A ne da.da ga ne pustimo? a te zvežemo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pametna ideja, muca !

Berem… pa glih ni jasno… kaj se gresta muca in zajček….. kam da jest grem…. Berem, kaj sem napisu… in vidim… madona!!!! Vidim, da sem pozabil napisat, da grem na kofe! Hudiča!!! Leta in skleroza kaj čmo. Se opravičujem… prizadetim!

Koštrunček je nevede naredil… kar je naredil :)))

Hja za tole boš pa odklečal..in prau lepo milo gledal…Pol bo pa na naju al ti oprostiva al e..pa ne pozabi se bo treba fejst izkazat!!

Oh Koštrunček,kaj pa nis povedal,da greš na kofe..bi šle s teboj veš!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, sej sem povedu… da sem pozabil napisat 🙂 Kaj čmo, pa drugič 🙂

Koštrunček ma kave dovolj…. za danes 🙂

Hopla Janček,tkole pa že ne bo šlo..heheh kaj je Koštrunček rad FRancoz..aaaaa???
Kaj pa odsluzitev..pa klečanje pa mili pogledi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brez posveta z komurkoli, brez joka, brez stoka, sem se dokončno odločila!

Kaj pa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo.
Kdor čaka,dočaka.
slej ko prej…..

O madonca Zajček….. a ti tud?

Ni da ni! :)) muca vse to je le vprašanje časa 🙂

Ha, ha, muci, muci…..

Takole! Skrajni čas bo, da poveva!
Beseda je tvoja, koštruni!

Ker imajo ženske prednost… besedo prepuščam tebi zajček :)))) Sicer pa, eno dobro in lepo jutro!

Koštrunček nima besed :))))

he, he…..

pravzaprav, saj nimam pojma, mene ni bilo zraven, zdaj naj se pa ven vlečem, a ne koštrunči ?

hehehe :)) sej jest zdajle tud ne vem… kaj naj bi midva razlagala 🙂 mogoče povem še enkrat, da sem včeri, k sem odpiral temo… pozabil napisat, da pač grem… na kofe. A je to to? Če ni, naj mi oprostijo… ker glih ne vem, za kaj gre :))))

Koštrunček

Ja, pri tebi gre za kofe !

In pri tebi?

Koštruni, ne sprašuj !

Mhhh meni liči na jednu vruču limunadu..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V tej državi……….

……vsi državljani smo enakopravni in kdo mi tu brani…….

……..v miru popit eno kavo?

No kr priznajta, da sta tiste anabolike po netu prodajala Avstrijcem….

New Report

Close