Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grem

Grem

Hočem pravljico,lepo !

jest pa dežek..pa lubije…ehh:((((((
jest bom sla brez tega v posteljo..ti pa s pravljico kot se šika…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje je pa pravljica ? In kje je tisti, ki mi jo bo povedu, za vraga vendar !

kot vidiš, zajček ni blo nič… čeprov si očitno bla celo noč pokonci.. pa si si vsaj sama povedala kakšno pravljico?

Jani je še zmeri za pravljice :))))) JTLC

Nekoč, za deveti gorami in deveti vodami, je živel en zajčekm ki je venomer skakljal okrog. Ni mu bilo dovolj, če je to počel podnevi, on je hotel to tudi ponoči. Ker pa je ponoči v gozdu strašna tema, je zajček jel razmišljati, le kaj bi ukrenil, da bi se tudi ponoči v gozdu videlo in bi lahko skakljal okorg in okrog…. Sklical je posvet prebivalcev gozda in predlagal….

Jani nima več ideje… zajček a bi ti naprej… zdej k se je bencin pocenil :)))))))

kak sem? O muca, madona… če je to hecanje…. :)))))

Jani pa zdej glih ne zastop več vsega…. a me hoče nekdo razsvetliti :)))

Jaaaaaaaaaa, ja ja :))))))

…….. nekaj v zvezi z lučko bi moral bit, z laterno ……
ki jo vedno prižiga in pol ugaša in pol prižiga in pol
ugaša ……. pol bi moralo biti tudi nekaj v zvezi z
ježkom, ta je tuki svetski ….. pol …….. ja hudič, ko
me začne pol pa kar k Lili vleči. Moram najprej tam
končati, sinoči me je uzela magla na kavču, ob treh zjutraj sem se sprehodila v temi do postelje, me ni uni gospod, ki je pri nas na četrtpenzionu, no, uni gospod me ni nič pogrešal, pa sem kar na kavču potegnila …… in potem nisem šla k Lili na obisk, nisem nadaljevala tiste pravljice, ki jo še imam za spesnit!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca in zajček pa sta čakala na nadaljevanje zgodbe, ti si pa dreto vlekla.
Muca ni hotla jet spat zato, ker je rekla, da prideš…

Jani, dušica moja, tudi jaz sem za to, da mi ti vendarle poveš pravljico. Sem čakala in čakala, pa ni bilo nič ):
bila je samo ta resničnost ): , sem že hotela napisati kakšna, pa saj niti ni tako slaba :))

Bom danes popravila to napako, ablubm!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OKI ! :))))))

Ampak bolj proti večeru ali popoldan, zdej
mi romantika glih ne gre po betici veš, pa
moram danes narediti tako, da bomo vsi
……. na morju ….. pa da bomo morske sadeže
papcal ….. uf….uf…..uf ….. pol pa, jej, jej, jej, pa
ša malo unga: ah, ah, ah! Pol na koncu pa še
ha, ha, ha, ane, a prov, a?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Velja. Sentimenti za spomine, mandoline nežne strune, melodije neizpete in še , na koncu dobro začini !!

naj me Vrag !!!! pocitra!

Bay the way, kaja pa imaš ti s tem Vragom, a?
Izjasni se, takoj zdele!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ups, good target !!! YEESSS !!!!! Bravo !
Sory nič še, bi bilo pa cool yaaahhh…

A veš kaj, ti vražje pohotni zajček? A ti vsa ta
naša gmajna ni zadosti, a moraš čist vse
pohopsat, a? Ti pohota nečloveška (aja,
sej si žvalca, in to žvalca, ki se kar dober
razmnožuje, ane!), aha, no ja, ti pohoda nečloveška: ne gre mi v glavo: ježek, pa Janči, pa Lisjak (domnevam, da ti je tako dobro poznan ….. da si upaš navalit nanj, jaz si ne upam, bogme da ne, me pa nekaj kar močno vleče k njemu!!!
p.s.: dej uhelj, ma dej že no, ker se mi bo nit utrgala, pol pa nam vedla, kje sem ostala, posluš, a veš, to je tko, za foro ane, da se bo ovedel, a veš, ane !!!), no, grem nazaj brat, da vidim, kje je nit: aja, no pol pa še mišon, pa, ma kwa bom naštevala, bemtiš, in kaj vraga ti je Vrag potreben, no, reci zdaj? Le za kwa pa bilo z njim kull? Mejbi pa, a? Mejbi??? Ej, men se že mal rola, sem skadila enga zdej, špinelčka!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nikoli si nisem mislila, da bom težila k Vragu ! ! ! !

No, sicer pa, je ježek MOJ !!!

Samo moj !
Bom pustila Vraga ! ! ! ! , na miru, heh…

Ma, veš zajček.. moje pravlce so tko… otročje :))))))))) da jih še otroc ne poslušajo :)))

Jani bi pa zajčku vendarle pripovedoval pravlce N4O :)))))

Jani, ni važno. S pravljicami se začne, in jaz bi jih poslušala od tebe, takole N4O !
Samo nikar se ne premisli !

zajček, hoče poslušat tvoje pravljice !

Ej, vidva, a je ta N40 kao neki WD40 ali kwa!
Hitr, hitr, ker se počutim tako ……neosveščeno,
tako …… nazadnjaško, tako …….nič N40.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmm, Jani menda ve, al gre to za štirkrat okrog kepe al kaj Jani?

Samo, zajček, mene pa skrbi, da bi me potem lahko kdo obtožil…. da nakladam :))))))))

Jani bi tud N4O pravlce pr’povedoval :))))

Bova kar na hitro, moje potrpljenje je pri koncu :))
Hočeš al nočeš ?

New Report

Close