Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek grem…

grem…

Glede na to, da imam danes vsega poln kufer, si bom vzela dopust in šla raje v gozd iskat Božička in Rudolfa….

Oh, zvezdica, kako rada bi šla zdaj s teboj…..
da bi srečali Rudolfa, z rdečim noskom in bi
mu skupaj zapeli tisto prečudovito pesmico,
ki v meni vzbudi tistega malega otročka, ki je
že tako doglo nekje tiho skrit, ždi tam v kotu
in čaka …. čaka …… mislim da prav na Rudolfa
in na balončka Srečka in na zobno miško Minko
in na ………….. oh Zvezdica, me vzameš seboj ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ni problema….Ti mi samo povej, kje naj te poberem…

Pri Si.mobilu. Tam tudi Rudolf čaka ha ha ha

Še enkrat vas lepo pozdravljam…Če bom videla po poti kakšnega štoparja (pa prosim, če bi imeli tablico z vašim imenom, da slučajno ne bi ustavila kakšnemu lumpotu…) vam zagotovo ustavim in gremo skupaj iskat Božička in jelenkota…..Pa,pa…

Uf, zvezdica, se najdeva pri peti smreki
na levo …… tam bom, če bom pred teboj,
bom pa jaz Rudlofu, kot pravi Seba, na uho
zašepetala, da bi te rada …….. videla …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… mam tudi poln kufer !

Pridi me iskat , greva skupi :)))

Fej , kaj Nikito boli glava !!!!

žiher s tabo pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz?

grem tud brez kufra, pa še tiho bom ker ne morem prav neč žnarat, pa
bo snegovalo, pa bom snežaka delala, pa ga izljubila vornk da se bo odtaju, da bom pol lohka še enega naredila (better ne de….)

pol pa lepo z rdečimi lički ogenjčka zakurma
pa Božička lepo prčkava…. doniš……… KJEEEEEEEEEEEEEEE SI??????????????

yap, rudolf je ena tako ljubka živalca. Zajček ga ima rad. Poln kufer vsega imam pa jaz tudi, torej grem z vami.

New Report

Close