Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Grem lahko k frizerju ali ne?

Grem lahko k frizerju ali ne?

Vprašanje ali grem lahko k frizerju brez PCT?

Nikakor ne.  Cepila se bos in to cimprej

Ne.

Neee

Ne moreš

Nikamor več ne moreš, čakam samo še, da javijo, da tudi dihati ne smemo več.

Lahko. Na črno. Kot vsi ostali 🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Sanja9999, 06.09.2021 ob 14:09

Vprašanje ali grem lahko k frizerju brez PCT?

Vi anticepilci ste pa res tako zabiti, da je to že prav neverjetno. Kaj vam je treba res vse narisat, da boste mogoče kaj razumeli? Zapri se v klet, da ne boš rabil-a PCT, ker ga drugače potrebuješ povsod.

Odgovor na objavo uporabnika
frizura na balin, 06.09.2021 ob 19:28

Vi anticepilci ste pa res tako zabiti, da je to že prav neverjetno. Kaj vam je treba res vse narisat, da boste mogoče kaj razumeli? Zapri se v klet, da ne boš rabil-a PCT, ker ga drugače potrebuješ povsod.

Motiš se bomo pa kak € več dali frizerju v žep pa bo prišel na črno samo da ne plačamo za test haha

Pa s testom za samotestiranje lahko greš h frizerju ?

Odkar so tile smešni pogoji resnično dajem cekincke  v šatuljico in bo za eno fajn turo po svetu,pa magari čez deset let, ga bom nesla v tujino ta denar, če ga Slovenija noče. Nič testov, nič frizerja, nič prireditev, nič koncertov, nič restavracij. Prav fajn mi je.

Svobodna kot ptica, čakam, da poletim.

Situacijo sem obrnila, sebi v prid.

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 06.09.2021 ob 21:50

Odkar so tile smešni pogoji resnično dajem cekincke  v šatuljico in bo za eno fajn turo po svetu,pa magari čez deset let, ga bom nesla v tujino ta denar, če ga Slovenija noče. Nič testov, nič frizerja, nič prireditev, nič koncertov, nič restavracij. Prav fajn mi je.

Svobodna kot ptica, čakam, da poletim.

Situacijo sem obrnila, sebi v prid.

Tudi jaz enako 🙂

 

Tako nelogični in nesmiselni so ti pogoji v veliki večini, da mi je vse skupaj noro.

Sploh ne verjamem več ničesar ne vladi in ne “strokovni” skupini.

Odgovor na objavo uporabnika
janšajajca, 06.09.2021 ob 21:41

Motiš se bomo pa kak € več dali frizerju v žep pa bo prišel na črno samo da ne plačamo za test haha

Samo še en dokaz več, da ste res zabiti. Ko te bodo dali na aparate in v komo, ne boš več potrebovala frizerja.

Odgovor na objavo uporabnika
čak da vidim, 06.09.2021 ob 22:28

Tudi jaz enako 🙂

 

Tako nelogični in nesmiselni so ti pogoji v veliki večini, da mi je vse skupaj noro.

Sploh ne verjamem več ničesar ne vladi in ne “strokovni” skupini.

A dve ta pametni …

Odgovor na objavo uporabnika
Igbjrbn, 06.09.2021 ob 22:31

A dve ta pametni …

Te popravljam

Ne dve ta pametni.

Dve v vsej tej norijo, se vedno zdravi.

Zakaj zdravi pa nihče noče vedeti, ker biti zdrav je tabu tema in biti zdrav ni dobička. 🤣

 

Ravno to sva se pogovarjali s frizerko. Ona se je pozanimala pri pravniku in baje ni pravne podlage za to. Niti inšpektor brez sodnega naloga ne sme v kontrolo.

Kaj bo res? Pri nas se itak čisto vse dela (zadnje leto) tudi mimo zakona. Torej, zakon se nekje upošteva, drugje ne.

Seveda lahko greš. Uradno je to še vedno pravna država, kjer veljajo zakoni in ustava.

Odloki fašističnega jajota so nezakoniti. Veljajo le zato, ker jih glupi ljudje prostovoljno upoštevajo in podpirajo fašizem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi567, 07.09.2021 ob 08:37

Seveda lahko greš. Uradno je to še vedno pravna država, kjer veljajo zakoni in ustava.

Odloki fašističnega jajota so nezakoniti. Veljajo le zato, ker jih glupi ljudje prostovoljno upoštevajo in podpirajo fašizem.

 

 

Ta pct se kar “uporablja” tudi v ostalih evropskih državah. Ali se sme, ali ne?

 

Po zakonu ne, ker je to nezakonito.

Uporablja se zaradi nasilja, izsiljevanja ter nezakonite represije. In zato, ker se narod temu fašizmu ne upre.

New Report

Close