Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grem na "crkljanje"…

Grem na "crkljanje"…

No ne jaz, ampak bom crkljala nekoga, ki je tako moj, pa nič fofšije prosim, kajti če bi ga videli, bi ga z veseljem crkljali tudi vi, mojega bolnička, tamalčka!

Zato prosim se ne hudujte name, če bom malo manj svetila tule na forumu…..tam zunaj pa me že kolega nadomešča, zato sonček sveti še naprej…čeprav se jaz crkljam…

Uživajte, naredite danes nekaj samo zase, poklonite kakšen zapeljiv nasmeh, lepo besedo in polepšajte dan sebi in nekomu , ki vam je še posebno pri srčku!!
In ne pozabite, tudi če me ni tu med vami, sem vedno nad vami, vam svetim, posvetim, razsvetlim…poglejte v sonček in videli boste kako vam mežikam…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Daj mu še v mojem imenu enga ljubčka na nos,saj okužit ga ne morem kaj bolj,ker imam tudi jaz tako grlo,kot zarjaveto vodovodno cev.
Pa-pa
Sp

P.s.: Sonči,a lahko z Žverči seksava,tko,se neki meniva,pa da ne bi blo pol kaj narobe,saj veš mušketirstvo in tole…

SončeK … lepo pozdravi tvojega ta malega … pa enga cmočka na čelčka mu dej tudi v mojem imenu …

:-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm, kaj pa je to – seksava?! Ha?! Eksava na s, ali kaj?!

New Report

Close