Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek grem na kolo

grem na kolo

ma vidim da ste vsi zunaj na sončku,pa grem se jaz da se mal premigam

juuuuppiiiiiiiiiiiiiiiii!sonce prihajam

/

lepo migaj…pa ne preveč…da ne boš vse iznorel…ker boš tako lepo migal…ne…;)), cmoka pa pazi nase…tam na cesti!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Alora, si se že zgonu? ;))
Al se šparaš še kej za n’coj?

baj-baj

…zmanjkalo…lepo ninaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdu, jst al Vitko?
Eh, jst bom itak… nucam spančka, hihi….

Vitko je pa zgrmel z bajkom dol u robido, pa je z j… glih u štango zadel, pa je zdej bošček tak, kot da bi ga čebela matica pičla…

dejmo ga mal pocartat… ;))

Za zdravo telo a ne?

ampak ti si itak že……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe ni me zmanjkalo sem bil res na kolesu

/

vitki ni nikamor padu hehehehe

/

uuuppppssss

vidim, da si že v elementu…si si spet nalila čistega vinca in žuraš naprej…aneda…lepo,,,,te je brati…lumpačka moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj je helci a te je mal stisnil a
hehehhehe

/

ja mama

hihihihihihihihihihihihihihihihihiihiihi

Vitko, je potem vse v redu? 😉

ves vitalen a.

hahhaa

/

ahm, ja res je… sem bla v skrbeh…

no, v glavnem, da si ceu in zdrau.

papa

Seveda jo je malo šokiralo…ko pa take piše;))…lumpačka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haha sej smo mel spremstvo,tako da ni panike

/

kaj je mamika spet narobe? 😉

HAHAHAHHAHAHAHA

/

Ti bom dala jaz mamiko…pazi se ti plastelinke…lumpačka moja…mamika bo huda

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imaš prav Vitki ! Hitro ven !

… Niki zdaj ve , zakaj je Vitki vitki (taki se mi dopadejo , z mišiči na kvadratke :)))

Ja…taki so tapravi…ko te zagrabijo…ja to je to…da ves..da te grabi taprav moski;))…jo…jo…sončiki se dons mal rola…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))

Moška moč me vedno imprasionira – ma ne samo v mišicah , predvsem v glavi ;)))

Poljub sončku !

… mi gre na živce , ko se zatipkam – imprEsionira – madonca !!!

Ma saj vem , da veste …

hahahaha,Niki je treba migat ane.Ti bos migala na konjicku ja z pa na kolesu ali obratno a.

/

sonci br jutr.

kaj se ti rola
ja tud uredu sam da ne bos narolala hahahha

cmoka

/

New Report

Close