Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek grem na kolo

grem na kolo

ja ja to so same bosede hehehe.kako kaj “kobilica”je uredu,caka da pridem na eno uro jahanja hahahahha

niki lepo te je videt

cmoka

/

Pridi kdaj k meni na obisk , ti posodim kobilico za en giro (saj praviš , da imaš nekaj izkušenj iz une Kraške kobilarne , a ne ;)))

… midva sva pa oba vitka, juhu …

Saj me še nisi videl … počakaj do takrat , boš pol dajal komentarje ;)))

… lepo te je brat , Vitki 🙂

ja kaj pa vem kam nej pridem a

sicer glih prevec pojma NIMAM,tam sem delal vseprej kot pa samo jahal.

/

Si lepo ninal…po mojem cartanju;))…ti sonči že kaj nagaja…te božka…te carta…lep dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))
Ej , take rabimo , ki bi štalco kidali ;))))

… ma saj bi te Niki lahko nekaj malega naučila , veliko še ne zna , nekaj pa le … če prideš na Goriško , se bomo že zmenili 🙂

oooooo spal ko top

lepo je bilo

/

hehehehee

/

ja je treba nieki uštimat madona,da koncno spoznam te dekline ki me razvajajo ogovarjajo ………

/

In …kako si zgovoren…ti je mucica…papala jezička…ali pa je…kaj drugega umes…cmoka…daj malo življenja iz sebe no…saj znaš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti samo kaj ukreni !
Čakamo ….

ja ja cak da kofe spijem pol pa akcija kosti premigat,ja ja pol se pa pazite

/

Okej…bom popoldne bolj pri kraj sedela…da me slučajno kje ne uloviš…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja spoet se moram matrat pa ……………….

O.K. BOM NAREDU NEKI V TEJ SMERI SAMO ČE NIKI IN OSTALIH NE BO,BO SIBA PELA,HAHAHAHAHA:)))))CMOKA

/

Ma itak , da bom …..če pa ostalih ne bo , hmmmm, mogoče bo pa še boljše tako , kaj praviš ;))))

sama ja ,to mi deli hehehe pol pa greva kam drugam na kako plazo a .

hehehehe

pa konjica sabo pa po obali gas mal po vodi mal po pesku aaaajaaaaaaa
to bi blo neki

/

hahahahaha ti se lohk cit zraven usedes,bom mel roke doma hahahaha

/

jade…jade…tvoje roke…so vse drugje..samo doma ne…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ja , samo težko , da so naše plaže primerne za kaj takega … imam pa sliko čisto jasno pred sabo , o ja , pa domišljija mi tako dela , da si lahko tudi občutke pričaram … ajme , da bi lahko kaj takega tudi zares probala !!!!

… samo , Vitki , bi pa potem rabila malo drugačnega konja kot je moj – bi moral biti večjega kalibra s širšim hrbtom , da bi bilo prostora za oba ;))))

kaj pa če bi te vitkec…vzel v naročje in zganjal romantiko…to bi še bolj pasalo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma saj pravim – je treba močnejšega in širšega konja , da to gre . Moja kobilica je taka drobna , nežna , živahna punčka , ki noče nositi več kot 90 kg ( pa jaz tudi ne dovolim !)

A greš z nama ?

Seveda…jaz sem že na konju…ali tako ali drugače…tko se reče..ne…ampak tapravih končkov se pa bojim…me boš morala najprej navaditi nanje…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kadar hočeš !
Poleg mucov so to najnežnejše in najljubeznivejše živali pod soncem !

Moja kobilica me najprej podrgne z gobčkom , potem parkrat udari s kopitom in če še nočem razumeti , me spet malo dregne … potem pa glavo nasloni name in ko ji dam korenčka , mi nastavi gobček in čaka da se ji čisto približam in ji diham v nozdrvi. To ima fuuuuul rada in vsa zamaknjena čaka in voha …. potem pa spet vse od začetka … tako bi se samo crkljala :)))

Enkrat me boš obiskala , pa ti bom dokazala , da se nimaš česa bati . So konji res veliki , ampak je v njih ravno tako veliko nežnosti in želje po ljubezni !

Lupčka Sonči !

Niki!
Pa saj imaš kobilo ne?
Opisuješ,kot da bi imela konja :-))))
Mal me vse skupi na tisti govej video spominja,kr sem ti ga poslal…sorči!
Sp

Ma ja , no , sem šla še enkrat prebrat … ala so ti šporke misli :))))

Nikita je bila pa že vsa raznežena …. pa me je spet prizemljil ta pohotnež !
Al je svet pokvarjen , nobene romantike ni več !

New Report

Close