Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grem u life ……

Grem u life ……

Dobro jutro, prijatelji.
Malček romam od teme do teme, se malo javim
in sproti pozdravljam, pa kljub vsemu ne morem iz
svoje kože, ja, sicer mi je ratalo glih eno malček preveč, tako, da mi tam pri očeh, pa pol tam ……. za par gubic ostaja, glih tolko, da se mi malček nafauda! (prevod: zgrbanči, naguba!). Ampak, ker se v tej koži zaenkrat počutim še kar domače in kolikor toliko komotno, sem se odločil obdržati jo še nekaj časa, pa favdanje gor ali dol!

Danes odhajam …… na Primorsko, juuuuuuuuuppppppppiiiiiiiiiii jeeeeeeeee, prav tja, kjer domuje naša Nikitka! Sicer nisem čisto prepričana, ali bom imela toliko časa, da jo pokličem ali ne, ampak, če se dobiva, bela cesta, bo cela Gorica najina, verjemite ali ne. Šle bova v life. Hm, no ja, en micen problemček že obstaja, a ga bom na fini in lepi način eliminisala (ne grem sama, namreč, spremljal me bo tisti, ki mi je prisegel zvestobo do groba, le-ta pa mi danes pol dne sicer paše, ostale pol dne pa tudi ni nujna njegova prisega, res ne). Torej, kolikor toliko se zna v tem mojem dopoldanskem lajfu zgoditi, pa ne tu gori, ampak tam doli, in če se bo, boste obveščeni, heh, kako sva ga biksali, heh!

Imejte se lepo, če mi bo sreča naklonjena, se kljub vsemu kaj vklopiamo in beriamo, drugače pa, z mislijo na vas bo hodilo moje prelestno okroglo in mokro telo po tem svetu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija…. v mojem imenu.. pozdravi Nikito. In tistega, ki ti je obljubil tolk zvestobe… pošlji po cigarete in klinčke :))))))))

Jani vama želi.. res lep dan in veliko žurke :::

Prijetno potovanje, lepo kramljanje Mariči..
Saj ti skoz pravim, da ni dobro vedno imeti s seboj prikolice…:))))
In dobro jutro gmajna!

Čau, zajček

Zajček….. :)))))

JTLC….. 100

:)))))))))))))

Jani ! ! !

Dobro, pa nisem več huda :)))

ZTLC ! ! !…….102…N4O ! Ko bom tam okoli…:)

Hmm Marijaaaaaaaaaa srečno pot! Pa uživaj!!

Ja ja u life bo treba…..pejmo nekam..čaki da malo pomislim kam?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček pa hud? Eh, dej nehi no.. jest tega sploh ne verjamem :)))))

Jani ma zadnje dni tako gužvo.. da ga pobira.. ampak.. kljub tej vročini.. se jasni.. drug teden bo stvar čisto drugačna 🙂

:))))))))))))))

No, ja, upam :)))))))))

🙂 zajček.. upanje je pol živlena in glih ta upanje da men še mal upanja da bo to upanje drug teden res pognalo eno … upanje :)))))))))))))))))))

saj skoz samo upam, kaj čem drugega kot upat, no, si pa zelo lepo razložil tole:))))))))))))))

v upanju, da se kamlu vidiva, te lepo pozdravljam
s spoštovanjem,
zajček

ZTLC…200

Zajček.. zdej me pa žene…. dvojno upanje :)))))))))

Jani želi zajčku dobro jutro in mu pošilja koš cmokov :)))

Ni važna le domišljija. Uh, prioriteta je na upanju, ja, Jani !
Včasih upaš, pa upanje izgubiš, pa se trudiš in upaš spet, pa se ti zdi, da zaman, pa se skuliraš in upaš dalje….
In tako upaš skoz, dokler ne uloviš upanje za rep, če je pravo, ga držiš ko cement :)))))

zajček pošilja Janiju vrečo poletnih cmokov, ker danes, danes se začne poletje :))))))))))))))

New Report

Close