Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek gremo na kavico…

gremo na kavico…

Evo, sem se prebudil, samo bom kaj hitro odbrenčal… seveda najprej na KAVICO, potem pa zopet študij in potem bo že noč, ko Vi odcepetate pod kovtre ali pa greste v “kino”…
Hvalo Sprevržko, da si opozoril SončKa, da spim šele tri ure ;)) SončeK, zdaj sem pa tukaj in se priporočam za eno masažico, jaz pa ti bom poklonil zapeljiv nasmeh ;))
Ekole nevem, če se bom še kaj oglasil, ta ura tako šiba :(( In po “novem pravilu”… sem izpolnil zahtevo, da bom lahko sodeloval tudi kasneje ;)))) hehehe..
Dober tek vam želim, če še niste imeli kosila!! Sigurno ste skuhali, spekli zopet kaj mamljivega… mmmmmm ;)))

Pozdrav tudi novi čebelci… Tamari… hihihi 😉 To je nekaj za nas, da jih je več, kaj fantje!??
Adios amigos

Seveda!Bomo hitro medse potalal material…hi,hi,hi!
Sp

Razbo!kaj se potem jutri pojaviš v LJ(popoldne).Če boš imel čas,se lahko dogovorimi,kje se srečamo.
Sp

…ti bom še sporoču…

Razbojniček, saj rada razvajam, ampak ves kaj, se bos moral tudi ti malo bolj potruditi, ni kave, ni sladoledka…ni tebe…ni mojega medka-medvedka, on samo brenči in leta iz cvetka na cvetek, le čakaj se mene ti!!!

Cmoka za lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kuku Sančy ;)) Medko tukaj.. ma mi je odpadlo predavanje, zdaj sem pa v knjižnico uletu na net… in lahko bi šel še na sladoled ;)))) kje siiii!???

Tukaj sem čebelček, jupiiii sedajle si pa samo moj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja lizala bi lizala….ledek….ampak bolje bi bilo lizati medek…ker že mene malo buba grlo….boš prinesel medka, moj medvedek???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… sem res ;))) ?? jupiiiiiiiii hitro se malo …poliživa, predno naju kdo zmoti… hihi ;))

ja liza, liza, cmoka sem in tja,,jjjoooojjjj, bo hudic ko naju bodo zalotili, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, proti bolečinam v grlu imam tudi posebno inekcijo, samo špikniti te moram…

se že smejim, si pa res lumpek-razbojničk, veš to, ko bi te sedajle slišale druge čebelce…amapak stric zdravnik, ali tista inekcija zelo buba, ali je to nekaj lepega….
nehajva, zunaj je dan…..cmoka ker si poreden kot jaz danes…in nic nama ni za verjeti, aneda???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Inekcija deluje zelo blagodejno, že samo na pogled…, ko jo ozreš, takoj pozabiš na vse bolečine… zdaj grem pa še mal na pošto pogledat ;))

ne seri, najprej izzivas potem pa rep med noge kot razočarko, pa naj ti bo, tudi jaz grem dol….se grem crkljati, če me že ti nočeš!!!

Cmoka čebelko, pa priden bodi, saj veš, da te tam nekje čaka lepa čebelcica!!! pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hejjj hejjj, kam bežiš… grem na pošto, tisto v narekovajih!!! ;))) tukaj na netu!!!

ja,ja, saj vem…ustrasil si se…pa me vseeno ne želiš izpustiti kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sooooooončeeeeeeeeek!!!!!!

Ooooo tukaj si… hehe, da se neboš ti česa ustrašila ;))))

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA…..
Kaj jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, te kaj boli????? Ko si tako zavpil!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se že smejim ti lumpek…no upam, da nisi tako grozen…ali da ni tako velika tista inekcija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da neboš ti kaj zavpila ali zacvilila ;))))

Kaj zdaj zopet samo lajamo ????

Ja to pa rada delam vpijem tulim…kadar mi ne naredijo tako kot je treba, kadar nisem zadovoljna…in tudi obratno je……ali beres posto iz tega e-maila, ki ga imas tukaj???Ali si spet pozabil gesla…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pazi, da te ne ugriznem!!! Dokler samo lajam, je še okej;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kdaj sem pa jaz že pozabil gesla??? Mašinca ja, men bi pa zdajle tok pasala ena kavicaaaaaa!!!!

New Report

Close