Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Gremo na predčasne volitve in volimo za Slovenijo, za gospoda Janšo in SDS!

Gremo na predčasne volitve in volimo za Slovenijo, za gospoda Janšo in SDS!

Niti v najhujših sanjah ga ne bi volila. Pa čeprav me reši neizogibne smrti.

Julija

Ne bi jih volila, ni šans.

Pa zakaj, no. Čkovek je toliko žrtvoval za nas! Pa je tako talentiran npr. za nepremičninskega posrednika. Ima “nos” za dobre posle – proda nepremičnine po 10x nakupne cene. Ali pa bi lahko prodajal novoletna darila (kot brat) – v nekaj letih do nekaj mio €.
On, poštenjak, pa se tako nesebično trudi za nas.
[/quote]

Kako natancen opis nasega najvecjega levicarja in najboljsega zupana.

tebi in podobnim bi morali preprečit dostop do volišča…

tebi in podobnim bi morali preprečit dostop do volišča…
[/quote]

ja, to bi vam v “demokratski” stranki pasalo.

Pa saj je zmagal na volitvah, naj hudiča že enkrat sestavi vlado. Kaj čaka?

Od volilne udeležbe 55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, je dobil on 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar je seveda polovica tistih, ki so glasovali.
[/quote]

Si na kakšnih mamilih ali je to kakšna nova matematika, ki nastaja v SDS štabu? Če na volitvah dobiš 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, si dobil 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od tistih, ki so glasovali. 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ni polovica. Kam je pa šlo unih 75 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki so na volitvah glasovali za druge, oni pa predstavljao drugo polovico ali kako? 🙂

Pojdi v Ameriko, če ti je tako všeč privat zdravstvo in šolstvo.
[/quote]

B U T L !!! [/b]

B U T L !!! [/b]
[/quote]

Glavn, da si ti ravnokar pokazal civilizirano razmišljanje. Zdaj nam pa hitro povej, kako naj volimo tvojega civiliziranega in olikanega velikega vodjo.

Glavn, da si ti ravnokar pokazal civilizirano razmišljanje. Zdaj nam pa hitro povej, kako naj volimo tvojega civiliziranega in olikanega velikega vodjo.
[/quote]
Z neandertalci ne moreš o ničemer razpravljati!

“…privat zdravstvo in šolstvo.”

tebi in podobnim bi morali preprečit dostop do volišča…
[/quote]

Ravno obratno bi bilo prav.

Ma, ni šans, da ga volim, ne jaz, ne nihče od moje družine in prijateljev.

Razlago prosim. Ce me spomin ne vara, no, volitve so bile 3.6., od t,akrat vrhovni poglavar svecakjev ni kaj dosti prdnil, je zanj glasovalo 25 ne 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vsak cetrti , ki je prisel na volitvee, vsak osmi volilni upravicenec je to, oziroma vsak deseti z volilno pravico. Vsak ta glas pomeni , da si zelite svečkarska sekta človeka z umazano preteklostjo, naj samo spomnim, nepojasnjeno premozenje, jasno, tu je bila trgovina z orozjem, popisana v knjig, zal,zastarelo, je znal to sprovesti. Nato njegov umazan jezik omopankarjih, trenirkarjih, prostitutka ( aja, takim bi on vladal, to pa ja, vse za oblast in morebitno novo klocanje trojke, ker je nesposoben politik, kar je ze dvakrat dokazal, sicer bi ga se kdaj volili, ane. No, pralni stroj džuđicke, orbanov denar… izogibanje sodicem. In to naj bi bil premier nam, poštenim slovencem!?
[/quote]

Trkanje po prsih ‘mi, posteni Slovenci’ zmeraj prizge rdece lucke.

Sledec tej logiki ste ‘posteni Slovenci’ za sprivatizirano zdravstvo po zemljaricevsko, za zupane, katerim odpisemo po nekaj 10 milijonov privatnih dolgov, za neskoncnokrat preplacane nikomur potrebne makete…

Jaz se ne grem tega Circusa.

“”tebi in podobnim bi morali preprečit dostop do volišča..”

Ampak res, kako bodo potekale ponovne volitve v kolikor do njih pride??? A se bo “relativni Zmagovalec” ki niti slučajno ni sposoben sestaviti vlade spet sončil na RTVki jo že dolgo ne plačuje ali bomo karkoli ukrenili, da do takšnih absurdov ne bo več prihajalo?!
Zato je potrebno TAKOJ sprejeti zakonsko določilo, da “relativni zmagovalec” v kolikor ni bil sposoben sestaviti vlade na naslednjih volitvah ne sme sodelovati!
Volitve stanejo ogromno denarja, zato je potrebno nekaj narediti, da se takšno kopanje bančnih lukenj resnično preneha!
Koliko vas je, ki bi ob ponovnem razpisu za prosto delovno mesto sprejeli kandidata za katerega dobro veste, da ni sposoben narediti nič??? Da vas slišim!

A dej no? Sprico volitev te naenkrat zacenjajo skrbeti ‘bancne luknje’, kje si pa bil do zdaj? Drugi tir, iranska milijarda, zemljaricevstvo? Popolnoma neverodostojen si.

“A dej no? Sprico volitev te naenkrat zacenjajo skrbeti ‘bancne luknje’, kje si pa bil do zdaj? Drugi tir, iranska milijarda, zemljaricevstvo? Popolnoma neverodostojen si.”
A kje sem bil? Za razliko od tebe in tebi podobnim zagotovo ne tam, kjer si ti!.
Zagotov nisem bil z Rodetom in Zvonovi 1,2,3,4,…. nisem preprodajal orožja za svoj žep, nisem podarjal te države tujcem in drugim kriminalcem, nisem bežal na Magagaskar in Argentino…. Vedno sem bil z navadnimi smrtniki in tako bo tudi ostalo !!!

Vaš link

Drugega kot obrniti eno in isto lajno naokrog od tebe spet nismo docakali. Bla bla bla… In kot pendrek vihtec milicnik ze po definiciji nisi mogel biti z navadnimi smrtniki.

ja, to bi vam v “demokratski” stranki pasalo.
[/quote]

mhm.
državo pa rešilo!

Sem si ogledala film V imenu resnice, saj se mi vsi ti fantje smilijo, so ravno tako zrtve janse, cudim pa se bacovnikovi, kako se ima lahko tako fajn , uziva v budimpesti in povsod, ravno prav hladnokrvna in hladna je za jj ja, res imata sreco,da sta se tadva spoznala

je Janša kriv tudi za “samomore” slovenskih vojakov v armadi bivše skupne države?

vojska pač ni za mamine sinčke…

Baje je odgovoren za umor sina generala hocevarja pravijo price, res vojska ni za mlade sincke, ce je v njo vpleten jansa. Je pa sumljivo,da ga tako branis, najbrz delas zanj.

Sem si ogledala se posnetek, ko gre jj v zapor in ima bacovnikova govor. Se vidi, da sta bila tisti dan na smrt skregana, on jo je gledal s sovrastvom, ona je bila vsa jezna. Tisto drzanje za rokce je bilo pa za javnost. Najbrz ji je bilo tudi za jj ja vseeno, potem je sicer izsiljevala….

Sem si ogledala se posnetek, ko gre jj v zapor in ima bacovnikova govor. Se vidi, da sta bila tisti dan na smrt skregana, on jo je gledal s sovrastvom, ona je bila vsa jezna. Tisto drzanje za rokce je bilo pa za javnost. Najbrz ji je bilo tudi za jj ja vseeno, potem je sicer izsiljevala….

Enako kot delas ti za udbo zemljarica, lol.

baje je bajno služil s prodajo orožja, baje je še več zaslužil z nakupom patrij, baje vleče bajne denarje od svoje klinike v Avstraliji, baje tepe ženo, baje ima njegov Črtomir downov sindrom…

prav gotovo pa je, da vam idej ne bo zmanjkalo!
očitno vas je res strah, da bi izgubili privilegije, ki jih imate levi levičarji…

New Report

Close