Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Groteskna Nika Kovač pri Marcelu

Groteskna Nika Kovač pri Marcelu

Našminkana kot cheap pocestnica….To se jo morata starša sramovati!

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 06.05.2024 ob 21:28

Našminkana kot cheap pocestnica….To se jo morata starša sramovati!

Ti ta občutek gotovo poznaš

Ta spaka globalistična ima spet ves medijski prostor.

Švedi imajo Greto, mi imamo kobilo Kovačevo.

Pa to je za kozlat, bolj kot medijsko bildajo to kobilo Kovačevo, bolj se tisti zdrave pameti iz nje norca delamo.

A veste, kdo plačuje ta drek, ki ga serje ta kobila Kovačeva?

Aaa, ne veste.

Z leti ima vse bolj kravji obraz. Jo poznamo že od malega.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 06.05.2024 ob 21:32

Ta spaka globalistična ima spet ves medijski prostor.

Švedi imajo Greto, mi imamo kobilo Kovačevo.

Pa to je za kozlat, bolj kot medijsko bildajo to kobilo Kovačevo, bolj se tisti zdrave pameti iz nje norca delamo.

A veste, kdo plačuje ta drek, ki ga serje ta kobila Kovačeva?

Aaa, ne veste.

SEveda vemo, in vsak se butnem z glavo v zid ko vidim vse te nike ki se redijo na moj racun….spaka kovaceva naj se loti dela, naj nese svojo pizdurino v kak dom ostareilihbin tam izvaja nego ce jo ze tako skrbi za dobrobit

4 posti v tej temi, 3 so od Veselega (multinično, by VJ).

Pol pa še govori, da se bori, da bi imele ženske KONTROLO nad svojim telesom….

 

Dodam: Naj se pa še kontrolirajo, da ne bodo fukale v grehu!

Baba je res groteskna, zenske vas ni sram da se tak spak bori za neke pravice ki nikogar niti ne zanimajo?kdo vam brani pocet z vasim telesom kar hocete?nihce….in potem se taka obskurna smet bori za kvazi pravice?

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 06.05.2024 ob 21:39

Pol pa še govori, da se bori, da bi imele ženske KONTROLO nad svojim telesom….

 

Dodam: Naj se pa še kontrolirajo, da ne bodo fukale v grehu!

Izražanje na nivoju, ni kaj. Kdo te tega uči – župnik ali strankarski šef? Ali si pa kar naravni talent?

Najbolj zaščitimo svoje telo, če imamo zaprto zadrgo. 🙃🙃🙃

Bi bilo pa dobrodošlo, če bi se kdo boril proti umiranju v čakalnih vrstah.

Uspešne ženske so desničarjem pain in the ass. Če bi vladali desničarji, bi ženske spravili na nivo žensk v šeriatu. Tipičen desničar je recimo retardirani Rupar.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 06.05.2024 ob 21:42

Baba je res groteskna, zenske vas ni sram da se tak spak bori za neke pravice ki nikogar niti ne zanimajo?kdo vam brani pocet z vasim telesom kar hocete?nihce….in potem se taka obskurna smet bori za kvazi pravice?

r

Pravi nickname, Julij Cezar ki je v svojih časih pobil pol Evrope.

Sej zato in zaradi vsega drugega od kljovida dalje 2020 jaz ne gledam več nobenega informativnega programa RTV Slovenija. In naj se včeraj, ne takoj, ukine obvezni RTV prispevek.

Grem vklopit TV info program, ko me kdo opozori, in takrat vedno znova vidim eno samo in edino globalistično prodano umazano propagando, katere del je ta spaka Kobila Kovačeva, ki jo tako bildajo preko prodane medijske propagande, da se je vsem že ZAGNUSILA.

Odgovor na objavo uporabnika
My moon, 06.05.2024 ob 21:50

Uspešne ženske so desničarjem pain in the ass. Če bi vladali desničarji, bi ženske spravili na nivo žensk v šeriatu. Tipičen desničar je recimo retardirani Rupar.

Sj tko si predstavljam pod Veselim, če bi bil on nadrejeni, ženske bi mendral. Si pa predstavljam, da doma gaće nosi ženica.

Ohohohoho skrajni desnici in ravnozemljašem se utrga sam da jo vidijo, ob tem da vsi trdijo da rtv-ja sploh že 20 let ne gledajo. Ma do mezinca na nogi ji vsiskupi ne sežete, brezvezniki.

Pustimo zdaj ideologijo, kdo je desni, ali levi, bodimo malo realni, kobila kovačeva je sramota za ženski rod! Pametnemu popolnoma dovolj!

mene je sram, da si izrodek, kot si ti, živ in to še celo na območju Slovenije, kjer živijo meni dragi ljudje. Pojdi v gozd, sodrga primitivna. Svojo seksualno neizpolnjenost pa rešuj daleč globoko v gozdu, da ne boš drugim škode delal, če si že tako nesposoben, da ne znaš ženske dobit, kaj šele potešit.

Aja, pa nisem pristaš ne levih ne desnih, ampak česar ne prenesem so pa gnusni izrodki, kot si ti. Ne zaslužite zraka!

Je kaj storila za slovenstvo?

Nika je normalna punca, prijetne zunanjosti, malo bolj polna, ampak nič hudega.  Osebno nimam nič proti njej.

Primitivci o njej grdo pišete. Jaz ne bom rekla nič slabega, čeprav sem bolj tradicionalna, bolj desno usmerjena ženska.

mene je sram, da si izrodek, kot si ti, živ in to še celo na območju Slovenije, kjer živijo meni dragi ljudje. Pojdi v gozd, sodrga primitivna. Svojo seksualno neizpolnjenost pa rešuj daleč globoko v gozdu, da ne boš drugim škode delal, če si že tako nesposoben, da ne znaš ženske dobit, kaj šele potešit.

Aja, pa nisem pristaš ne levih ne desnih, ampak česar ne prenesem so pa gnusni izrodki, kot si ti. Ne zaslužite zraka!

Odgovor na objavo uporabnika
TalkShow, 06.05.2024 ob 21:54

Sj tko si predstavljam pod Veselim, če bi bil on nadrejeni, ženske bi mendral. Si pa predstavljam, da doma gaće nosi ženica.

Itak, da ja. Zato bi se rad tudi podredil Avstrijcem. Vloga sužnja mu je pisana na kožo, v virtuali pa želi zamenjati vlogo in igra gospodarja 😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
My moon, 06.05.2024 ob 22:06

Itak, da ja. Zato bi se rad tudi podredil Avstrijcem. Vloga sužnja mu je pisana na kožo, v virtuali pa želi zamenjati vlogo in igra gospodarja 😂😂😂

Tudi Haider je igral alfa samca, moškega mačota in je nato pijan končal v slovenski tabli, ker ga je njegov veliko mlajši fant varal z drugim moškim

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 06.05.2024 ob 22:03

Je kaj storila za slovenstvo?

STerilizirala se je, odstranila si je rodila in tako ne bo vec prenasala naprej genov….od tu tudi njena debelist in neuravnivesenega hormonskega cikla posledica odstranitve rodil bi rekel po svoji laicni oceni

Jaz se NIKOMUR ne podrejam!

New Report

Close