Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek groza me je že ob misli da bi se zaljubila

groza me je že ob misli da bi se zaljubila

Sem že nekaj časa samska. Za mano je dolgoletna zakonska zveza in težek razhod. Bila sem žrtev  narcisa in manipulatorja.

Potrebovala sem veliko časa, vztrajnosti in poguma, da sem se rešila uničojočega odnosa. Dolgo sem okrevala materialno, telesno in psihično.

Končno sem prispela do želenega cilja. V svoji nepopolnosti se počutim popolno, umirjeno, zdravo, zadovoljno in srečno. Lahko bi rekla, da je vse na svojem mestu tako kot mora biti in točno tukaj sem kjer želim biti.

Ko pomislim na preteklo vezo in na to, da sem globoko ljubila in bila predana, dobila pa sem kasneje v letih vrnjeno z izdajo, izkoriščanjem, izsiljevanjem, zaničevanjem, ponižanjem, v glavnem vse najslabše kar je možno od psihičnega do fizičnega nasilja. Vem, da niso vsi moški takšni in ne mečem vseh v isti koš. Sem žal pred leti pač izbrala to kar sem takrat potrebovala ali želela, kdo bi vedel.

Imam veliko moških prijateljev in tudi služba mi omogoča spoznavanje  prijetnih moških. Nekateri bi želeli biti tudi kaj več v mojem življenju, mene pa je že groza ob sami misli, da bi se zaljubila v katerega, da bi začetno vzhičenje in zaljubljenost spet prerasla v grdo igro v kateri bi potegnila takratko z razsutim srcem. Predvsem pa ne želim nekoga v življenju, da bi mi porušil težko prigarano udobje katerega uživam zdaj. Seveda bo kdo rekel, da je potrebno v življenju sprejemati izzive, poskusiti znova, ampak jaz ne želim na tem področju nič več spremeniti, niti izzivati,  ker ne čutim potrebe po tem, da bi z nekom delila življenje, ki bi lahko bilo še bolj čudovito kot je zdaj ali pa spet katastrofa. Iz takšnih težkih preteklih vez bi naj zrastli v modre, previdnejše ljudi, samo kaj ko srce ne izbira koga bo ljubilo in takrat ponavadi razum odpove. Še kdo tako?

Babe ste itak vedno zrtve narcisa in manipulatorja. Tako ste zabite ( ne vse) da ne veste, da kjer je dim je tudi ogenj.

Odgovor na objavo uporabnika
gasilec Samo, 24.07.2021 ob 13:35

Babe ste itak vedno zrtve narcisa in manipulatorja. Tako ste zabite ( ne vse) da ne veste, da kjer je dim je tudi ogenj.

S prvo besedo si vse povedal o svoji pojavi.

nova
Uredništvo priporoča

Baba je zaba, zaba pa ni clovek. Je tole kaj boljse.

Jaz hvala bogu ne bom bil vec dolgo na tem svetu. Zato me zaboli k…. kaj si mislite o moji pojavi.

 

Nisem sploh prebral do konca tvojega posta. Ze uvod mi je dal vedeti, da nimas vse poslihtan v glavi. Normalna zenska po mojem misljenju nebi pisala taksnih litanij.

Odgovor na objavo uporabnika
uživam, 24.07.2021 ob 13:24

Sem že nekaj časa samska. Za mano je dolgoletna zakonska zveza in težek razhod. Bila sem žrtev  narcisa in manipulatorja.

Potrebovala sem veliko časa, vztrajnosti in poguma, da sem se rešila uničojočega odnosa. Dolgo sem okrevala materialno, telesno in psihično.

Končno sem prispela do želenega cilja. V svoji nepopolnosti se počutim popolno, umirjeno, zdravo, zadovoljno in srečno. Lahko bi rekla, da je vse na svojem mestu tako kot mora biti in točno tukaj sem kjer želim biti.

Ko pomislim na preteklo vezo in na to, da sem globoko ljubila in bila predana, dobila pa sem kasneje v letih vrnjeno z izdajo, izkoriščanjem, izsiljevanjem, zaničevanjem, ponižanjem, v glavnem vse najslabše kar je možno od psihičnega do fizičnega nasilja. Vem, da niso vsi moški takšni in ne mečem vseh v isti koš. Sem žal pred leti pač izbrala to kar sem takrat potrebovala ali želela, kdo bi vedel.

Imam veliko moških prijateljev in tudi služba mi omogoča spoznavanje  prijetnih moških. Nekateri bi želeli biti tudi kaj več v mojem življenju, mene pa je že groza ob sami misli, da bi se zaljubila v katerega, da bi začetno vzhičenje in zaljubljenost spet prerasla v grdo igro v kateri bi potegnila takratko z razsutim srcem. Predvsem pa ne želim nekoga v življenju, da bi mi porušil težko prigarano udobje katerega uživam zdaj. Seveda bo kdo rekel, da je potrebno v življenju sprejemati izzive, poskusiti znova, ampak jaz ne želim na tem področju nič več spremeniti, niti izzivati,  ker ne čutim potrebe po tem, da bi z nekom delila življenje, ki bi lahko bilo še bolj čudovito kot je zdaj ali pa spet katastrofa. Iz takšnih težkih preteklih vez bi naj zrastli v modre, previdnejše ljudi, samo kaj ko srce ne izbira koga bo ljubilo in takrat ponavadi razum odpove. Še kdo tako?

Tole se bere kot izpoved precej prestrašenega človeka. Ki pa žal ni poiskal in odpravil vzrokov.

Nič srce ne izbira napak, pač pa imaš v življenju nekaj zate nepravih, trdo usidranih, stališč, katerih sprememba bi ti lahko rešila situacijo. To so ponavadi čustvene / odnosne zadeve, ki se jih ne da razrešiti samo na razumskem nivoju.

Ko je to urejeno tudi nič ne odpove razum pri zaljubljanju in ni te razdvojenosti, ki se jo čuti v tvojem pisanju.

In ne – nisem (več) tak, niti podoben.

Jaz pa te popolnoma razumem. Kdor ni bil v isti situaciji, tega ne more razumeti. Pri meni je samo ta razlika, da me ni strah se zaljubiti, saj to je samo kemijska reakcija, na katero lahko vplivaš. Zdaj vem od česa samo stran. Pa da je še tak občutek ljubezni, od človeka kjer so kar naprej težave in da ni nič prav, kar rečem in naredim in nikoli po moje, samo stran.

Slikco za FB si pozabil dodat.

Sem bivša partnerica in mati skupnih otrok  kastnega sociaopata. Osebe, ki je plezala po položajih   po podjetnih v gospodarstvu z nastavljenostjo. Ker re nekomu morala za protiuslugo ( urejanje  prevzema študijskih obveznosti in urejanja kreditov = ja, gre za bančnike, odnašla zadnjico zadnjih 15 let.)

Grozljivo – te osebe uporabljajo v realem življenju in delovanju scenarije in dejanja  iz serij, kot so: Godftather, House of Cards in  Boston Legal. Priznano in tudi povedano v živo, da se tega poslužuje…..

Osebe v določenih  “high society” samooklicanih položajih in delih slovenske družbe. Ko spoznaš z leti, kako ji odese. Da si samo maternica za vzgojo otrok dokler ne splezajo iz pubertete, potme pa si “kupijo” vse z denarjem, vključno laži – ker si morajo kriti lažnjivo in grabežljivo, kradljivo  zadnjico  in ščititi hrbet svojim učiteljem, osebam, ki so jih umestile v družbeni kastni položaj, da  tudi njim odnašajo lažnjivo  kradljivo rit. Tudi taki smo tukaj.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
ko lepljivi prsti odnesejo moralo, 24.07.2021 ob 15:27

Sem bivša partnerica in mati skupnih otrok  kastnega sociaopata. Osebe, ki je plezala po položajih   po podjetnih v gospodarstvu z nastavljenostjo. Ker re nekomu morala za protiuslugo ( urejanje  prevzema študijskih obveznosti in urejanja kreditov = ja, gre za bančnike, odnašla zadnjico zadnjih 15 let.)

Grozljivo – te osebe uporabljajo v realem življenju in delovanju scenarije in dejanja  iz serij, kot so: Godftather, House of Cards in  Boston Legal. Priznano in tudi povedano v živo, da se tega poslužuje…..

Osebe v določenih  “high society” samooklicanih položajih in delih slovenske družbe. Ko spoznaš z leti, kako ji odese. Da si samo maternica za vzgojo otrok dokler ne splezajo iz pubertete, potme pa si “kupijo” vse z denarjem, vključno laži – ker si morajo kriti lažnjivo in grabežljivo, kradljivo  zadnjico  in ščititi hrbet svojim učiteljem, osebam, ki so jih umestile v družbeni kastni položaj, da  tudi njim odnašajo lažnjivo  kradljivo rit. Tudi taki smo tukaj.

 

 

 

Če si odnašala rit psihopatu, ki je nastavljen “plezal” po podjetjih zadnjih 15 let, potem si sama ista pras****.

Take bi VAS bilo treba odpeljati na goli otok. Resno.

Avtorica, ti ne uživaš nič. Komu lažeš?

Priznaj si, da pač rabiš moškega v življenju. Dobrega ali slabega. Rabiš ga.

Inteligentne ženske se tudi zaljubijo inteligentno, ostale pa …

Mene je tudi, žal. Ko se iluzija razblini, se lahko začne grozljivka. Empati narcise žal privlačimo, kot magnet. Nas preprosto zavohajo. Na nas je, da jih prepoznamo in pravočasno, ali še bolje takoj, ODPIKAMO.

Ce ti lahko povem. Pa se nekaj casa bos bila samska.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 24.07.2021 ob 15:50

Inteligentne ženske se tudi zaljubijo inteligentno, ostale pa …

Daj povej kako se inteligentne zaljubijo inteligentno? Svašta. Pa sem prebrala že marsikaj tu gor. :)))

Odgovor na objavo uporabnika
mimi33264, 24.07.2021 ob 15:38

Če si odnašala rit psihopatu, ki je nastavljen “plezal” po podjetjih zadnjih 15 let, potem si sama ista pras****.

Take bi VAS bilo treba odpeljati na goli otok. Resno.

Kdo si ti da sodiš? Priležnica morda enemu takemu?

A da sem prasica? A dejno?  Njegovo pijansko kozlanje čistila s sten doma v višini dveh etrov, ko je letelo iz njegovih ust, ko se je privlekel domov s popivanja s poslovimi partnerji, jaz pa doma z bolnima otrokoma?  Spravljal se je pa nad lastna otroka s tepežem, agresijo in batinami, in kletvicami, ko je imel težave službi, tudi javno objavljene kazenske ovadbe, kjer je bil zraven – zaradi lepljviih prstov.  Prasica sem torej  zakaj? Ker sem vztrajala, k sem spoznala, kako me je grdo izkoristil, in  tudi zaradi zaščite otrok pred alkoholizmom njegovih zapitih dolenjskih staršev, ki so se izživljali nad menoj, ker je bil že enkrat ločen, njegova mati pa mene obtožila, da sem krivec za razdr njegovega prvega zakona…,  nikakor, vzrok je bil, ker ga je prva žena pogruntala, kakšna izkoriščevalska pizda je bil- da je njenega očeta scuzal za vse, pa še sploh nista bula poročena – od ssofinanciranja njegovega študija, pa pripravnštva, pa prve zaposlitve v podejtju njenega očeta….   v enem od večjih dolenjskih podjetij, pa še sploh ni bil njegov tast on a ne njegov zet?  V najino zvezo prišel pa z Renault Laguno break in brez premoženja, ki mu jo je tudi tast zrihtal po ugodni ceni iz novomeškega Revoza takrat… Samo lepe obljube, ker je iskal  pod nujno novo maternico, da bi čimprej lahko zagotovil vnuke svojim materi, da bi jo utišal, ker nsta govorila po njegovi razvezi skoraj eno leto;  ker jo je grdo razočaral s svojo prvo ločitivjo. Zapila njegova mati popolnoma in grdo, grda in groba je bila do vnukov;  pa mene in moje starše terorizirala in poniževala več kot deset let – pijanka zapita, obe roki navznoter obrnjeni………Kdo si ti, da boš preko tipkovnice sodil/a? Priležnica enemu takemu?  😉

 

 

 

“Daj povej kako se inteligentne zaljubijo inteligentno? Svašta. Pa sem prebrala že marsikaj tu gor. :)))”

 

Budalam je zastonj kaj razlagat. Inteligentni ljudje se ravnajo po premisleku, idiote vas pa nagoni vlečejo skozi idiotsko življenje.

Resnica boli.

Ne sodim nikomur. Sama si si ga izbrala, nisem ti ga jaz.  Upam da čimprej poštimaš svoje zavoženo življenje. Srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 24.07.2021 ob 16:45

“Daj povej kako se inteligentne zaljubijo inteligentno? Svašta. Pa sem prebrala že marsikaj tu gor. :)))”

 

Budalam je zastonj kaj razlagat. Inteligentni ljudje se ravnajo po premisleku, idiote vas pa nagoni vlečejo skozi idiotsko življenje.

Nič nisi povedala. Kokodakaš v prazno. Lep pozdrav!

Neumne ženske imate vedno probleme v življenju, pametne jih nimamo.

Odgovor na objavo uporabnika
mimimimi33246, 24.07.2021 ob 16:47

Resnica boli.

Ne sodim nikomur. Sama si si ga izbrala, nisem ti ga jaz.  Upam da čimprej poštimaš svoje zavoženo življenje. Srečno.

Ne, nisem si ga jaz izbrala – on je mene načrtno in  zalezovalsko hotel imeti in dobiti – meni ga ni bilo treba, sem pa naivno iz zaljubljeno kot mlada “padla na njegove lepe manišulativne besede. Sociopati za vsako ceno eli priti do zastavljenega cilja – z nasmeškom  in masko na obrazu.  Zdaj pa zapri prednja vrata.

Pa kaj se. Nisi zdrzala brez luleka. “padla na njegove lepe manisulativne besede”  Pa ne da je bil Balkanc. Oni znajo lepo obracat besede.

Odgovor na objavo uporabnika
ko lepljivi prsti odnesejo moralo, 24.07.2021 ob 16:54

Ne, nisem si ga jaz izbrala – on je mene načrtno in  zalezovalsko hotel imeti in dobiti – meni ga ni bilo treba, sem pa naivno iz zaljubljeno kot mlada “padla na njegove lepe manišulativne besede. Sociopati za vsako ceno eli priti do zastavljenega cilja – z nasmeškom  in masko na obrazu.  Zdaj pa zapri prednja vrata.

Torej, PADLA SI na njegove fore. Nisem ti jaz kriva. Čao!

Odgovor na objavo uporabnika
božeBožee, 24.07.2021 ob 17:03

Torej, PADLA SI na njegove fore. Nisem ti jaz kriva. Čao!

jaz sem srečna, da sem se ga rešila. Ti si pa najebala, podgurka glupa 😛

New Report

Close