Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grožnje s PC

Grožnje s PC

Testirani odpademo? Ne smemo v službo? Kdo bo plačal moje račune?

Kaznovan ker sem zdrav??!?!?!!!!!

ne, ampak zato ker lahko hudo zboliš in močno širiš okužbo.

ti si hodeča grožnja javnemu zdravju…

nova
Uredništvo priporoča

Daj nehaj.

Itak bo vse zaprto zaradi vas pajacov.

Cilj ste dosegli. Dost piskanja v splet kot neka poblaznela hijena.

Odgovor na objavo uporabnika
grožnje, 24.10.2021 ob 20:34

Testirani odpademo? Ne smemo v službo? Kdo bo plačal moje račune?

Kaznovan ker sem zdrav??!?!?!!!!!

 

Že zdavnaj bi to morali uvesti. Ne vem, kaj jokaš, saj je bil tudi lani lockdown za necepljene. Tako da se zate nič ne spremeni. Razlika je le za cepljene.

 

    Kdaj to in od kje ti to?Link?

    Odgovor na objavo uporabnika
    Anonimno 10872, 24.10.2021 ob 20:50

      Kdaj to in od kje ti to?Link?

      https://www.zurnal24.si/zdravje/opozorilo-se-24-bolnikov-oddaljeni-od-uvedbe-pravila-pc-375332

      Naj kar.

      Se bo vsaj skristaliziralo kdo širi okužbe. Cepljeni.

      Kdo bo delal?

      Začnimo z omejitvami in bomo sprostili bolnišnice:

      – prepoved zdravljenja kadilcev – je jasno napisano da kajenje škoduje in ogroža zdravju in okolici

      – prepoved zdravljenja alkoholikov

      – prepoved zdravljenja vseh z ITM nad 23 – njim prepoved nakupa vse hrane,ki vsebuje več kot 3g cukra na 100 g

      Garantiram prazne bolnice in proste postelje za neznani virus.

      Kar naj probajo če si upajo, potem gremo vsi na ulice, nihče nas več ne zaustavi. Sicer bi se pa takoj videlo, da okužbe raznašajo cepljeni, ki so leglo virusov in bolezni .

      Skokovito narašča zgolj njihova laž!

      Številke prirejene.

      Cepljeni pa največja grožnja, saj širijo virus nekontrolirano, ker jih nihče nima pod kontrolo. Teh se bojte ne pa necepljenih ki se redno testirajo.

      Joj se bom smejala, če bo vas večina cepljenih a okužbe še toliko višje! Ampak.. sej res.. takrat bodo številke prirejene v minus.. ker vlada ve, da kovid ni tako nevaren, kot straši ljudi.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Predlog vladi, 24.10.2021 ob 20:57

      Začnimo z omejitvami in bomo sprostili bolnišnice:

      – prepoved zdravljenja kadilcev – je jasno napisano da kajenje škoduje in ogroža zdravju in okolici

      – prepoved zdravljenja alkoholikov

      – prepoved zdravljenja vseh z ITM nad 23 – njim prepoved nakupa vse hrane,ki vsebuje več kot 3g cukra na 100 g

      Garantiram prazne bolnice in proste postelje za neznani virus.

      fer bi bilo!

      Nas tavampaste boš najbolj zajebal če boš montiral v vse trgovine vrata ožja od 30 cm. Problem rešen.

      Če mi odvzamejo pravico do dela, ker sem zdrava, dokazano moj prazen karton, bojo pa tožbe.

      Odgovor na objavo uporabnika
      ojoj, zavihaj rokav no že, 24.10.2021 ob 20:41

      ti si hodeča grožnja javnemu zdravju…

      Ja že 2 leti sem korakajoča grožnja za zdravstveni sistem. Svoj osebno zdravnico nisem videla že 8 let pa mi boste očitali da sem grožnja za naš zdravstveni sistem?  Neumnost nekaterih tu gor je na žalost neozdravljiva.

      balkanci ste vir težav, balkan najslabše precepljen, očitno je mentaliteta problem, zato katastrofa v Romuniji, Bolgariji, Srbiji.

      Pojdite ćefurji doma in dol ostanite, ker tu nam delate samo probleme

      Zaradi vas necepljenih je zdaj tako sranje. Cepljeni bomo delali še vas necepljene socialce, da boste lahko po Ljubljani granitne kocke metali in varnostnike po nakupovalnih središčih, ki delajo red za par eurov na uro, žalili in zmerjali. Iz vaših vrst naj bo prihodnja vlada, da se Zlovenija končno razcvete.

      Odgovor na objavo uporabnika
      skrbi229, 24.10.2021 ob 21:17

      balkanci ste vir težav, balkan najslabše precepljen, očitno je mentaliteta problem, zato katastrofa v Romuniji, Bolgariji, Srbiji.

      Pojdite ćefurji doma in dol ostanite, ker tu nam delate samo probleme

      Če bi ti svoj drek sama pucala jih nebi potrebovali. Zaradi takih kot si ti, pa moramo delovno silo uvažati.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Rožle, 24.10.2021 ob 21:31

      Zaradi vas necepljenih je zdaj tako sranje. Cepljeni bomo delali še vas necepljene socialce, da boste lahko po Ljubljani granitne kocke metali in varnostnike po nakupovalnih središčih, ki delajo red za par eurov na uro, žalili in zmerjali. Iz vaših vrst naj bo prihodnja vlada, da se Zlovenija končno razcvete.

      V tem času lani, smo imeli približno 1600 okuženih in 0 (nič) cepljenih. Niti en cepljen.

      Letos imamo približno 2200 okuženih in več kot polovico prebivalcev polno cepljenih. To je več kot 1 milijon cepljenih ljudi.

      Hmmmm.


      @Ro
      žle..

      pedi ajat🙋😉

      SDS FAŠIST!!! 🤣

      Odgovor na objavo uporabnika
      CrazY FroG 🍀, 24.10.2021 ob 21:50


      @Ro
      žle..

      pedi ajat🙋😉

      Povej mu pravljico s srečnim koncem na njegovo temo hahaha

      Odgovor na objavo uporabnika
      številke, 24.10.2021 ob 21:38

      V tem času lani, smo imeli približno 1600 okuženih in 0 (nič) cepljenih. Niti en cepljen.

      Letos imamo približno 2200 okuženih in več kot polovico prebivalcev polno cepljenih. To je več kot 1 milijon cepljenih ljudi.

      Hmmmm.

      Virus je mutiral in postal agresivnejši, če pol državljanov ne bi bilo ceplenih bi vsak dan umrlo po 200 ljudi. A kaj bo to, saj Slovence je itak treba iztrebiti, da bo uvoz še bolj zaživel.

      Odgovor na objavo uporabnika
      Rožle, 24.10.2021 ob 22:05

      Virus je mutiral in postal agresivnejši, če pol državljanov ne bi bilo ceplenih bi vsak dan umrlo po 200 ljudi. A kaj bo to, saj Slovence je itak treba iztrebiti, da bo uvoz še bolj zaživel.

      ja, virus je mutiral v bolj nalezljivo a manj škodljivo obliko.

      Hmmmm.

      Odgovor na objavo uporabnika
      številke, 24.10.2021 ob 22:42

      ja, virus je mutiral v bolj nalezljivo a manj škodljivo obliko.

      Hmmmm.

      Ne morem verjet,kake budale ste…

      Dajte ugasniti tv in radio,nehajte se testirat za vsako figo..

      Pa začnite uporabljat že enkrat svojo pamet…ne,kar vam servirajo in nabivajo od jutra do večera!

      Bo šlo?

      New Report

      Close