Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grrrrrrrrrr … kok sem jezna …

Grrrrrrrrrr … kok sem jezna …

Nekomu morem povedat … in forum in moji frendi so kot nalašč za to …

Torej … kaj je našo Bgv tako raz*izdilo …

SOBOTA, 15.11.2003 – 19:15 se je vse začelo. Kaj? Naš motoklub je imel kot en sestanek (v bistvu prvi) in še žur … tko mal za pojest in popit … Najprej smo se dobili v eni gostilni in tam sta bila onadva … naš prijatelj in njegova punca …. naj povem, kdo je ta njegova punca: pred dvemi leti sva se z Miškotom obupno skregala in šla narazen in on je dobil takrat točalžbo pri njegovi sodelavki (poročeni) … Ona mu je pihala na dušo že en lep cajt in jaz sem tudi mnenja, da mu je lepo oprala možgančke, tako me je takrat tudi pustil … in seveda onadva sta se začela dobivat, kljub temu, da je imela ona doma moža in triletnega otročka … ker pa je bila ljubezen med mano in miškotom še vedno premočna sva po približno enem mesecu prišla spet skupaj … on ji je lepo povedal kako je in ona mu je rekla ku češ, da ga bo čakala in bla bla bla … Čez kak mesec je njen mož naredil samomor (v bistvu ona se je hotela ločiti a on je ni hotel izgubit in … čeprav po mojem so bile še druge stvari odzadi) … V glavnem potem so se stvari mal potolažile še posebej po tem, ko je Miško zamenjal službo in se nista več videla … Kmalu po tem, ko je Miško zamenjal službo je tega našega prijatelja pustila punca in je začel hoditi z to, recimo ji Eva (to ni njeno pravo ime) … Meni se je zdelo vse skupaj že od samega začetka precej sumljivo … še posebej ker se je po nasvete in vse glede tega obračala na Miškota … ma sem pustila stat … Jaz se z njo nisem v tem času nikoli srečala … sva se pa srečale letos poleti, ko sva bila z Miškotom narazen na enem zboru … in se mi je delala strašno prijazna in sva se lepo neki menle in to in se mi je delala strašna prijateljica … čeprav se mi je zdelo precej čudno, ker mi je govorila o Miškotu zelo negativno … jaz sem pa vedela, da se z Miškotom precej srečavata zadnje čase (pač na zbore so hodili skupaj) in da sta ku češ ene vrste prijatelja … No … takrat se tudi nisem obremenjevala s tem … Torej … sobota … se srečamo tam v tisti gostilni … Ko me je zagledala z Miškotom me je samo prebodla z očmi in me skoraj niti ni pozdravla … Cel čas ko smo bili tam je bila tiho in se delala ku da je neki več … Mah … smo šli naprej … Na žuru se je tudi družla bolj z nekimi avšami tam in se ga tudi zelo hitro napila … Mi smo imeli še sestanek kluba ta čas ko so ga ostali žurali v sosednji sobi … Ko smo prišli nazaj je bil čas, da je Miško naznanil veselo novico, da pričakujeva naraščaj … Ko je povedal sem jo pogledala in žena kar ni mogla prist k sebi … Vsi so nama čestitali in bili veseli … ta naš prijatelj ki hodi z “Evo” je čestital Miškotu potem ga je pa ona zvlekla stran in mu začela neki resnega pravit … Seveda ona ni čestitala nobenemu … Potem je pač šel žur naprej in vse … parkrat sem opazila, kako je gledala za Miškotom in se mi je že svitalo kako je na stvari … Počasi se je žur bližal koncu … folk je bil že fejst pijan (ona še posebej) in ko smo se že skoraj odpravljali sem pogledala proti kavču kjer sta sedela Eva in naš prijatelj in ona je bila vsa objokana in on jo je tolažil … Na poti domov sva se seveda z Miškotom pogovarjala o tem in je tudi on rekel, da se mu zadnje čase dozdeva da je ona z našim prijateljem samo zato, ker noče bit sama … pol sem mu pa jaz dodala, da je mogoče z prijateljem zato, da je tudi bližja njemu (Miškotu) … in mu je dalo misliti …

V glavnem … mene je ta ženska spravla čisto ob živce … Kot da ni bilo zadosti, da je dve leti nazaj naredila tak kažin … ga zdej dela še naprej … In kar me njabolj skrbi je to, da bi našega prijatelja spravila proti nama … Fant si zasluži eno fajn punco … ne pa takšno, ki ga samo izkorišča … … …

Tko … pa sem povedala …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti imaš zdaj Miškota in on naj bo center tvoje pozornosti in pika,ki jo nosiš!
Ostali naj te en kurc brigajo (razen mene,seveda!) ;-)).
Clear?

Ma ja … sej vem … Sam me je vseeno spravla na obrate … Sej tudi vem, da se nimam kaj bat … Miško je moj in me ima rad bolj kot vse na svetu … in vem, da ta Eva ne ogroža več najine sreče … še posebej sedaj ne več … Sam me spravi tako na obrate …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A češ en kiss od starca…da se mal umiriš?
;-))=)

Se strinjam z Sp..pozabi na vse okoli..uzivaj v lastni sreci..prijatelj bo ze vedel kako in kaj…verjemi..on ze ve zakaj je z njo..nc bat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saj pravim, da so babe trapaste………

mislim, one…ne ti

leta letijo - iščem stevardeso.....

a viš…je bugi zapadla s sexi abstinenčno krizico…

daj spraviva je midva mal v neki apartmajček…pa da je je pozdraviva nazaj…hihihih

kaj meniš???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Še fotk mi noče več pošiljat….kaj šele apartmaa!
Mora bit bogi zdej tist njen Miško……;-)))

haha..potrpi…

da mal bušček zraste…hehehe…pol bova pa tud midva dobrdošla…hihihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

te mlade samice so najhujše!Še čudno,da nam ni na drevo ušla…al pa v kako votlino počakat….
Ej ta njen se mi pa res smili zdej…a si ga predstavljaš,kako jo streže spred in zad?
😉

bugi revček…………hahahahahahahah

najina bugy pa:

JEST BI ŠE TOLE…PA MAL TEGALE…PA TISTO…DAJ NO……PA ŠE TOLE…..

hahahahahaha…oni pa leta…ves trdi…hihihihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-)))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))) Ej … vidva!!!!!!!!!! Ne si mislit, da jst tega ne prebiram … grrrr … me tko opravljata …

Miško prov nč s trdim okrog ne skače … Par dni nazaj sem ga prav fino obdelala v kopalnici … tko …

Je pa res, da je priden … in ker mi je slabo in sem skoz utrujena mi tudi lepo postreže … … … (hvalabogu … sej pol mu bom pa tko al tko vse življenje jst njemu) :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ah, bugica ne sekiraj se.

Na, ti dam enga lupčka, da bo bolje…

Pa saj zastopiš ne?Moška solidarnost.In ker je Miško prav fejst dečko….se nama je z Razotom tko zasmilu!!!Lastne izkušnje pač,hehe!
Cmoka Bugi in Bugici!
;-)))

:))) Ja ja … se vam je zasmilu, a … Kaj pa jst? Jst se vama nič ne smilim? Me boli glava, skoz me slabi, utrujena sem nonstop in se nikakor ne morem naspat, boli me križ, prebava je čist zjebana in včeraj se me je lotil še zobobol … … … Sej mi je vse skupaj že smešno … :)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Midva z Razotom poznava terapijo…saj veš,dva izkušena dedca…..sam moraš prit se hospitalizirat!
;-)))

Ja … en bo druge … Pridem v kliniko Sprevrženi Razo in se vama prepustim … ;)) :)))))

(ja ja … definitivno … ) :))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a viš kak laže….v kopalnici…dobro…hehehehhehehheheh

bogo dete v trebuščku, ki mora mamico poslušat, kak laže…hihihihiihih

upam, da otročičk spančka in ne posluša vse kar mimika nama naloži….hehehhe

obdelala???????????????????hahahahahhahahhaha

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo … mislim, da je detece v bušiju bolj ubogo, ko je slišalo mamico tako sopihati … ;))) :))))

Kako je pa ratalo, da sva v kopalnici … Ja ben … sej veš kako rata iznenada, ko se dva skupaj tuširata … in nista sexala že več ku en teden … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a samo en teden……ahhahhahahahahahahahah

čaki mal……prihodnost…hehehehheheheh

bugi. ne seri mi……….zdaj moraš PA NA OTROČIKA PAZIT…NE PA DECA ZADOVOLJEVAT…..
A SPLOH VEŠ, KOLK NESREČ SE LAHKO V KOPALNICI PRIPETI…HEHHEHE

DAJ NO…..A TE RES NISEM NIČESAR NAUČIL????…grrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa kakega dedca zadovoljit … … jaz sem tam v kopalnici kar sebe zadovoljevala … :)))) ;)))))

Eh … ni blo tam nobene nevarnosti … Smo bili okrog in okrog podloženi z cunjami … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close