Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … miaooooooo …

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … miaooooooo …

:)))))))))))))))))))) No … hvala hvala … Zdej sem pa čist zardela … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kam pa?
Sp

:))))))))))))))))))))) Ja ja … sej sej … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Upam, da mi bo uspelo, ker je več slik…so pa lepe tele ritke…ali ritka, odvisno koliko slik se bo kopiralo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No…to je zame popolna ritka……;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne no SončeK, ti nisi še vidla moje,
moja je popolna, super popolna, res no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmm,
no taka sem bla jst… preden….
….. sm se ostrigla, hihihi….

papa

A moja pa ni dobra,a????????
Fak!
Sp

Kaj se pizdiš…saj nimaš ženske riti, to je ocena za žensko ritko…tvojo pa še ocenim, ko mi bo možnost jo pošlatati;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči bi rad šlatal mojo rit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mojo rit je pa do zdaj šlatalo res sam en par oseb…….in tiste so mi pomenilo veliko.
Khmmmm…..mogoče pa.
Sp

V lica … kam pa drugam … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close