Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grški pomivalec oken – seksi, a reven. Bi hotele v zvezo z njim?

Grški pomivalec oken – seksi, a reven. Bi hotele v zvezo z njim?

Večkrat se tukaj na tem forumu razpravlja o tem, katere kvalitete morajo imeti moški, da naj bi jih ženske hotele. Seveda vsi vemo, da je realnost drugačna od fantazijskih idealov (le od kod vsem pijanduram, nasilnežem, kriminalcem, zavaljencem, sleparjem, grdežem, nemarnežem in zabitežem partnerice??), a pri idealih se vztrajno ponavlja zahteva, da mora biti moški “samostojen” in “bogat”, torej v smislu, da avtomatično odpadejo vsi, ki še živijo s primarno družino in so ali brezposelni ali z nizkimi dohodki (nekaterim niti povprečni dohodki niso dovolj).
No, zdaj pa izziv: kaj pa tale grški cukrček na sliki? Katera lahko kategorično, iz dna maternice zanika, da bi hotela tega moškega? (Starost ne šteje, gre za princip. Tiste, ki ne palite na ptičke mladičke, si pač predstavljajte seksi 35-, 45- ali 55-, po želji, -letnika z enako štimungo, kot je pri tem mladeniču).
Je katera, ki resnično ne bi trznila ob tem moškem?

[attachment=0]rsz_20170202_133705-1.jpg[/attachment]

Poglej, kaj piše pod sliko :))


Ja, vidim. In?

nova
Uredništvo priporoča

Očetovo podjetje :-))))
Ma ne bi. Mediteransko/latino/arabsko niso moji tipi. Jaz sem bolj za na sever. Enga Grenlandca, od katerega oče ima podjetje ;-))))


Ja, vidim. In?[/quote]

Nič. Toliko o tem, da je reven…


Ja, vidim. In?[/quote]

Nič. Toliko o tem, da je reven…[/quote]
No, dobro, to je seveda samo domneva. Lahko da ni reven kot v Halozah. Ampak faktorji so:
1.) moški, pa ni na svojem
2.) zaposlen, pa samo kot pomivalce oken
3.) zaposlen, pa ne v lastnem podjetju
To so namreč pogosti faktorji idealiziranja, in ženske prisegajo, da s takim moškim ne bi šle, ker hočejo kaj bolj varnega, zanesljivega, bogatega, samostojnega in ostali blabla.
Ko pa v reali naletijo na takole seksi zverino (in je vseeno, koliko je star in ali je z juga ali s severa), pa je vprašanje, koliko še zdržijo pri svojih principih “idealnega moškega”.
To me zanima: ali bi tegale moškega (pa lahko namesto Grka postavite kakega 2-metrskega Nordijca) hotele, kot ga vidite? Na prvo žogo. Pustimo razmišljanja o tem, kakšen bi moški postal po 5, 10, 20 letih zveze. Glavno je vprašanje: ali bi principi “idealnega moškega” vzdržali ob taki realnosti, kot jo lahko razberemo iz slike tega Grka.

Lahko bi tale imel milijone na banki pa ga nebi hotla. Ni za mene.

In kaj je na tem tipu tako pretresljivega ali celo seksi?



Uh, vidim, da se zatikate ob besede.
Ok, seveda gre za domnevo, da je tale mladenič na sliki privlačen. Ampak ne govorim o privlačnosti točno tegale Spirosa Keleja in privlačnosti za vse in vsakogar! Govorim o osnovni štimungi: privlačen moški, ki je lahko Spiros Kele ali pa Franci Ritoznoj, NI POMEMBNO!, a vendar ga ne vidite v Armanijevi obleki ali ob mercedesu ali v 25. nadstropju manhattanskega apartmaja itd. itd., pač pa ga vidite, privlačnega, kot je, kot pomivalca oken. Bi ga zavrnile, zato ker je pomivalec oken, v smislu: zato ker ne daje obetov za stabilno prihodnost, pa čeprav bi vam bil vizualno sanjski moški?

ne grabite mi sina za tiča, mrhe zguncane
on bo trofeja premožnemu gay.u iz Monaca ☺

Ne vem, za ponucat bi verjetno bil. Ampak ti si napisala “tale cukrček na sliki”. No, tale se mi ne zdi tolk cukra, da bi o tem razmišljala. Tudi če bi se preoblekel.


Jah, to zato, ker sem domneval (ne domnevala, heh), da bi se takemu reklo “cukrček”. Ampak vidim, da je izvajanje anket res znanost (pa tole drugače ni kaka anketa, samo razmislek). Ker čim nekaj preveč poveš, že sugeriraš in že se vsi na to obesijo. Najbrž ne bomo daleč prišli.
Ta slika je namreč še najbolj podobna “vsakdanjemu življenju”. Ne gre za slavno osebo, ne gre za generično fotko iz arhiva Shutterstocka, ne gre za selfi, za samopromocijo, za razkazovanje itd. itd., ampak za prizor, ko dejansko tudi v življenju na tak način srečamo “tistega pravega ali tisto pravo”. In kaj bi se zgodilo, če bi menili, da je tisti “pravi” – pomivalec oken? Bo to kaj odtehtalo, prevagalo?

Kakor pri kateri, verjetno?

miško na fotki je prav ok, zgleda dobro, tudi “touch” ima pravi, se vidi 🙂

ampak to kar sprašuješ seveda ni odvisno samo od njegovega izgleda, še vse kaj drugega je pomembno, ali se ženska odloči bit z nekom, kljub temu da je “samo” pomivalec oken in načeloma s praznim TTRjem.

Nič. Toliko o tem, da je reven…[/quote]
No, dobro, to je seveda samo domneva. Lahko da ni reven kot v Halozah. Ampak faktorji so:
1.) moški, pa ni na svojem
2.) zaposlen, pa samo kot pomivalce oken
3.) zaposlen, pa ne v lastnem podjetju
To so namreč pogosti faktorji idealiziranja, in ženske prisegajo, da s takim moškim ne bi šle, ker hočejo kaj bolj varnega, zanesljivega, bogatega, samostojnega in ostali blabla.
Ko pa v reali naletijo na takole seksi zverino (in je vseeno, koliko je star in ali je z juga ali s severa), pa je vprašanje, koliko še zdržijo pri svojih principih “idealnega moškega”.
To me zanima: ali bi tegale moškega (pa lahko namesto Grka postavite kakega 2-metrskega Nordijca) hotele, kot ga vidite? Na prvo žogo. Pustimo razmišljanja o tem, kakšen bi moški postal po 5, 10, 20 letih zveze. Glavno je vprašanje: ali bi principi “idealnega moškega” vzdržali ob taki realnosti, kot jo lahko razberemo iz slike tega Grka.[/quote]

Na prvo žogo ne bi hotela nobenega, ker mi nič ne pomaga čudovita zunanjost, če je notranjost gnila.



Uh, vidim, da se zatikate ob besede.
Ok, seveda gre za domnevo, da je tale mladenič na sliki privlačen. Ampak ne govorim o privlačnosti točno tegale Spirosa Keleja in privlačnosti za vse in vsakogar! Govorim o osnovni štimungi: privlačen moški, ki je lahko Spiros Kele ali pa Franci Ritoznoj, NI POMEMBNO!, a vendar ga ne vidite v Armanijevi obleki ali ob mercedesu ali v 25. nadstropju manhattanskega apartmaja itd. itd., pač pa ga vidite, privlačnega, kot je, kot pomivalca oken. Bi ga zavrnile, zato ker je pomivalec oken, v smislu: zato ker ne daje obetov za stabilno prihodnost, pa čeprav bi vam bil vizualno sanjski moški?[/quote]

Meni tale na sliki ni niti malo privlačen.


No, dobro, to je seveda samo domneva. Lahko da ni reven kot v Halozah. Ampak faktorji so:
1.) moški, pa ni na svojem
2.) zaposlen, pa samo kot pomivalce oken
3.) zaposlen, pa ne v lastnem podjetju
To so namreč pogosti faktorji idealiziranja, in ženske prisegajo, da s takim moškim ne bi šle, ker hočejo kaj bolj varnega, zanesljivega, bogatega, samostojnega in ostali blabla.
Ko pa v reali naletijo na takole seksi zverino (in je vseeno, koliko je star in ali je z juga ali s severa), pa je vprašanje, koliko še zdržijo pri svojih principih “idealnega moškega”.
To me zanima: ali bi tegale moškega (pa lahko namesto Grka postavite kakega 2-metrskega Nordijca) hotele, kot ga vidite? Na prvo žogo. Pustimo razmišljanja o tem, kakšen bi moški postal po 5, 10, 20 letih zveze. Glavno je vprašanje: ali bi principi “idealnega moškega” vzdržali ob taki realnosti, kot jo lahko razberemo iz slike tega Grka.[/quote]

Na prvo žogo ne bi hotela nobenega, ker mi nič ne pomaga čudovita zunanjost, če je notranjost gnila.[/quote]
Mene je ob tej sliki zanimala ravno tista primarna, prvinska reakcije žensk, reakcija “iz maternice”, ne toliko razmišljanje o videzu in notranjosti. In ali “maternica”, ne razum, čekira tudi status moškega. Ali zna torej “maternica” dodeliti vrednost “pomivanju oken” (recimo v smislu “minus točk” za moškega). Ali pa je “maternica” dejansko nevtralna in fokusirana samo na svojo funkcijo …

In kaj naj bi maternica počela, če ji pač pokažeš sliko nekega moškega, ki se njeni lastnici ne zdi privlačen?

Tipček je povprečen. Da dela v očetovem podjetju še ne pomeni, da je brez ficka. Lahko pomeni, da bo v kratkem prevzel podjetje, postal direktor imel 30 zaposlenih.
Kakor koli. Danes je žal tako, da propadejo lahko oz tudi nekoč močna podjetja ali obogati oz dobro služi “navadni” vodovodar, avtomehanik, šlosar…….
Ko sem izbirala moža nisem gledala kaj ima ampak, da je dober pi srcu, priden….
V teh letih sva si kar nekaj ustvarila in sicer skupaj.


Saj pravim, anketa je povsem padla v vodo, ker se je sprevrgla v vprašanje: Ali vam je všeč Spiros Kele?
Zdi se, da so se “maternice” odločile, da v boj pošljejo svoje vojščake razuma, same se pa skrijejo za zaveso … 😉

Ja, tega si nam pač dal na izbiro.
Pa rezultat bi bil pri katerikoli izbiri enak, ker vse lastnice maternic nimamo enakih okusov in prioritet ter pričakovanj.

Na prvo žogo ne bi hotela nobenega, ker mi nič ne pomaga čudovita zunanjost, če je notranjost gnila.[/quote]
Mene je ob tej sliki zanimala ravno tista primarna, prvinska reakcije žensk, reakcija “iz maternice”, ne toliko razmišljanje o videzu in notranjosti. In ali “maternica”, ne razum, čekira tudi status moškega. Ali zna torej “maternica” dodeliti vrednost “pomivanju oken” (recimo v smislu “minus točk” za moškega). Ali pa je “maternica” dejansko nevtralna in fokusirana samo na svojo funkcijo …[/quote]

Prvič slišim, da bi naj ženske izbirale partnerja s pomočjo maternice…razen mogoče tiste, ki jim glasno tiktaka biološka ura 😛

Pametna baba ima enega za vzdrževanje in enega za f.uk. Ni nujno, da je oboje ista oseba.

Okna vedno bodo oz. pri novejši arhitekturi jih je ogromno.
Ob tem se spomnim na družino s pogrebno storitvijo. Eno najpremoznejso v regiji. Posel pač ne propade.

Lahko imaš v bistvu obe storitvi. Če slučajno kdo dol pade, pa to :p

New Report

Close