Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gume-direkt.com

gume-direkt.com

Je že kdo naročal gume prek interneta na Gume-direkt.com in ali je bilo vse v redu – plačilo in dostava.
Hlava za odgovore.
Mojca

Jaz sem naroèila že 2x…obakrat vse štimalo, zelo zadovoljna.

Že naročila vse uredu,mi je pa na banki povedala,da ljudje zeloooo veliko tole naročajo in meni to pove vse.Sem bila pa tudi jaz “v skrbeh” da me bojo spet nategnil.

Naročil, plačal z mastercardom prek interneta in dobil v dveh dneh (dostava pred vrata moje službe).

Tudi mi smo spomladi naročili in bomo sedaj ponovili za zimske gume. Dostava celo prej kot je bilo navedeno. Pohvalno.

Sem naročila, vendar željenih ni bilo na zalogi. Ker se mi je mudilo (tehnični), sem naročilo stornirala in je tudi bilo vse OK- glede plačila s kartico. Namreč bala sem se, da mi bodo vseeno bremenili račun, pa do tega ni prišlo.
Drugič se bom verjetno spet poslužila njihovih storitev.

zadovoljna 😉

Jaz imam neprimerno boljše izkušnje z drugo spletno trgovino s pnevmatikamo. jaz sem jih naročila tam, moj partner pa pri tej, o kateri sprašuješ in ker lahko primerjam, lahko tudi povem, da je pri avtogume.com bilo vse skupaj narejeno veliko prej, dosti bolj fleksibilni se mi zdijo, ne vem… Hitreje dobijo potrdilo o plačilu, hitreje odpošljejo gume…

New Report

Close