Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gunnar naj pogleda mavrično sliko!!!

Gunnar naj pogleda mavrično sliko!!!

Kar naj gunnar pogleda današnjo sliko od mavričnega in naj se kaj nauči! Je precej prepotenten!!!

Ne seri. Mavro ne zna slikati. Tako kot nič drugega. Je pa svetovni šampion v jamranju.

Današnja slika dokazuje nasprotno! Očitno obvlada in se samo šali iz vas, gunnar je pa prepotentnež dokaj kratke pameti, ki se tule ven meče.

in kaj nej bi se naučil? nekaj kar že znam?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ah, ljudje na marajo negativnih ljudi, to je dejstvo (posledično tudi ne marajo njihovih del)…..
Kdo pa hoče vsak dan poslušat eno in isto negativno sr*anje…. še preden odrpeš točno veš, kaj bo pisalo….

Kot bi delal zastonj reklamo za depresijo… brez zajebancije….

Vsak hoče gledat slike pozitivnih ljudi…. Grem stavit, da če bi pozitivna oseba objavljala iste slike, da bi jih vsi gledali…..

dej srečka ne ser, polna si nasvetov kot dr.k vitaminov

ma men je Gunar frajer in tak prizemljen in večinoma bister fant.
škoda,da se ni izobraževal,ker pomoje bi rastural .čeprav lahko tudi brez tega

Se je šolal na fakulteti življenja, kjer je tudi doktoriral.

a ti živiš na luni?

veš ,,lubica”,jaz ti lahk vsak dan tle pišem kako sem sama,uboga,depresivna,me ne marajo,….
in ,,lubica”, lahk vsak dan pišem kako sem lepa,uspešna,postavo,kot manekenka,srečna, nadarjena,,….
reala? samo,,zafrkancija”-šala? kdo bi vedel!

piješ kavo-čaj in se kar nasmejiš,je nadomestek novic,lady,pač raznih trač cajting,……

gunnar in mavrični pa imata zelo lepe slike,in mislim,da…………

očitno to zelo uspešno skrivaš

očitno to zelo uspešno skrivaš[/quote]

valjda, kej more bit tud skritga pred vam monam…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close