Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gužva…

Gužva…

.. no dejte mi že mal placa, da še jest kej napišem na tale ponedeljkov juter :)))))

Dobro jutro gmajna, dobro jutro svet, dobro jutro Slovenija :))) In spet je tukaj najlepši dan tedna ponedeljek :)))) Lepo zgodnje jutro in krasen cel dan, pa radi se mejte!!!!

Jani danes .. študira 🙂

Dobro jutro Jani, na tu, poleg mene, je glih
še zate malo placa, evo tkole, sedi, na vidiš!

Študiraš danes? Pismo, jest študiram že
goro cajta, veš!

Ja, ponedeljek, najlepši dan v tednu ? Pih,
zame je najlepši dan v tednu PETEK !!!

Tkole, Janči naš, lepo se mej, dober študirej,
ne klepetej , okokl ne glej, če znat’ češ kej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, pazabila napisat: pa dva metra ………………..

.
.
.
.
.
.

.
..
.

..
.

.
.

.
.

..

snega – ne? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, dva metra soooooooooooonca!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oki, pol pa tkole no : dobro jutro slovenija , dobro jutro cel svet !
He , he , ta je dobra .
Gmajnica aušten :))

Jani…počasi te pricenjam razumeti, zakaj ti je ponedeljek tako pri srcu, ne vem, tudi meni ni ponedeljek nic vec tisti dolgi zoprni ponedeljek…ampak ga komaj čakam, pa ne samo zaradi foruma, nasplosno mi je postal najlepsi dan v tednu…
In Jani danes študira in zato bom jaz čisto tiho, kot miška se bom plazila, da ti ja tvoje misli od učenosti ne ponesem sem na forum…se že plazim potiho…in delam pppššššš…Jani se uči…

Vsake toliko časa pa le prikukaj in nam sporoči kako napreduje učenje…če se pa kaj zatakne pa veš kje nas dobis, tukaj smo in z veseljem pomagamo…no se bomo pa s teboj učili…

Evo pa še eno cmoko, da bo tvoj dan res taprav…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close