Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HAHAHAHAHA…Nikitin e-mail

HAHAHAHAHA…Nikitin e-mail

hahahahahaha… tisto pod št. 10 – moj odgovor je Zemlja pleše, hehehehehe… pa še res je… bemti je danes je čuden dan.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mora bit pa nekaj smešnega,če se Lili rola od smeha..m jest sem šele zdejle mail pregledala.Bom kasneje ta test rešila.zdejle rabim en dober kapučin,da malo pridem k sebi.Matr uh masažo rabim.Boli me vrat ko norc..vsa sem trda…vrat in ramena…Ka bi dala za ene močne a nežne roke-za masažco…No ja bo že….
Tile maili mi gredo pa že pošteno na nerve…En kup reklam majko me zasuje dnevno pismo okol 100.Pridem in mi skor mail zablokira..Le od kod te smeti nesnažne ravno v mojem kaslcu!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A se ni Brusko javljal za masažo. Samo ne vem kakšen pogoj je bil, ampak ziher je bil u redu. Za nas :)))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Oja, čist v redu je bil, edino, zahvali se fuzbalerjem, da nau neeeč.

Pogoj je bil – če zmagajo. Ma sej veš, če v nedeljo kej izvlečem, se spet javim.

Če ne, bo masaža sam za zajčka.
Revica je najbolj trpela ko so naši izgubili, pa danes že cel dan tega leva čakamo, pa nič od nič.

No ja, muca, če imaš tako blokado, pa se že lahko zmeniva…..

Oj, Brusko moj, ni problem,
zajček čaka te,
da padeš v moj objem :)))))))))))

Zajči, prav vesel sem, da si zadnja oseba ki je bla z mano tu na kontaktu.

Žal izginjam za 16 dni, ma objem pa čutim, kot da je bil res.

Lepo se imej, pa CMOKA SEVEDA.

Tudi mene spenajo ko idiota, predvsem ponoči ena blesava pisma, brez repa in glave…
aja, pa še en cepec je poslal eno čestitko čudno, ne vem kdo in od kje nitti zakaj !

Lili bi tud tako kot zajček!

Lili je od zajčka soseda!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Tudi jaz sem enako, vesela, saj veš !!
Pogrešala te bom !
Imej se lepo, najlepše, pa če drugega ne, me lahko kaj pokličeš, bom vesela :)))

Čau, dragi Brusko!

Za sosede:

si je treb čas uzet

Pa pa tudi tebi, Lili !

Ne moreš, ker sem bila prej:))))

Jao!! Kaj jaz dobivam:(( Največ v angleščini. Za popenit. Pa blokiram, pa še kar prihaja, bemti suzo!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nič, parkrat odjavi tam, ko piše unsubscribe, čez tri dni običajno izgine.
Vem, ja, daje to eno veliko sranje ):

Saj lahko obe! Enkrat eno, enkrat drugo!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, prav !
Se strinjam !
ampak a si mogla še tuki bit ? :)))))))))

Ma ja, sem 100x to naredila. Pa pride kaj novega, pa kakšna drugačna črka pri njihovem e-mailu. Mamicu jim!

Zajček, a tebi tudi kabel malo šteka? Mislim, tko počasi gre…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne, zdajle laufa, ampak jaz imam adsl, veš !

bemti, saj res, ti nimaš kabla. Muca ga ima.

Mucaaaaaa!!!! Kako stvari pri tebi laufajo?

Grem na masažo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

no, zdajle sem videla na mladih, da se res da poslati čestitko s prikritim naslovom ( e – mail ). Kakorkoli tistemu, ki sej je trudil vseeno hvala. Toliko sem pa še una kulturas…

A sem kaj spregledala? Ali pozabila? Imaš r.d.?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja kabli vlečejo vlečejo…Ni blema..Lili je treba povlečt,če štrajkajo..hihihi en dber prijem..pa bo spet okid oki…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sm prepričana da bi blokado skup razbila..ja na zdej sem te pa zamudila..Ja nič…SREČNO POT! IN obilo UZITKOV.”TAKIH” in “DRgačnih”

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, to je bila bolj no kako bi rekla ” čustvena čestitka :)) “

New Report

Close