Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HAJDE DA LUDUJEMO

HAJDE DA LUDUJEMO

Hajde da ludujemo ove noči,
hajde zaljubi se u moje oči,
tvoje su usne kao čokolada,
to mi se dopada….

Ekola. Pa da mi ne bo še kdo rekel, da sem še vedno žalostna in slabe volje:))))))))))))))))))) CMOKCE

hehehe vidiš…..to je lepo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:-)))

Veseliš že, luduješ pa – hm, vsaj enih par mesecov raje počakaj. Bo po potem še bolj veselo.

Cmoka, taka si ta prava.

Evo……..zvezdica je vesela…….oba sva sita, ker sva se napapcala in komaj čakam, da pridem domov in komaj čakam, da bom kuhala večerjico za nas tri……..njamsi………Ker mimogrede……jaz bi bila non stop za štedilnikom:)))))))))))))))

bože moj, saj je prav, da ješ. Samo pred dohtarjem ne povej, te bo koj sku**al – jesti moraš le zase in ne za dva kot so včasih pravili…:-))
Potem te bo pa lažje preskočiti kot obiti…:-)))

Mulka!!! Moram jest…….Saj sem prve tri mesece shujšala za pet kil, ko sem pa ves čas bruhala………Hej!!! CMOKA moji žverčiki….

če se boš pa prehitro redila, potem ti bo pa pritiska narasel, potem pa ne boš smela soljeno, tralalalala…..
Ne, ti sploh ne privoščim kaj takega, nauk je ta, da vsega po malem, pa bo. Tud’ količinsko.
Cmoka kontra.

Hja……..tudi kar se pritiska tiče…….Ga imam tako nizkega, da sem v petek skoraj skupi padla…….tako, da……..Pa neč se bat…..Se pazim, se pazim….

Jst tuuuuuuuuuuuuuuuuuuudi … :))))))))))))

Hajde da ludujemo ove noči,
hajde zaljubi se u moje oči,
tvoje su usne kao čokolada,
to mi se dopada….

Pa rokice gor … pa rokice dol … šalalaaaa lalalalaaaa … juuuhuuu … Plešnimo v ritmu melodije … :)))))))))

A vam povem eno lepo novičko … TEHNIČNI JE ŠEL SKOZI!!! He he … že že, da ima moj Nisko že 13 let … ampak še vedno teče ko urca … :)))

Priden moj avtič, priden … :))))) Cmoooooooooooooooooooooooooooka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aja……….točno si bila na tehničnem…….Jaz sem ti pa že hotela rečt, da kje pohajaš:)))))))))))) Aja…..pa čestitam, da je šlo skozi….CMOKA

He he … sem že mislila, da mi ne bo uspelo … Namreč … žlajfi me nekaj zafrkavajo (sej primejo … samo … tako kot njim paše) … pa tudi vžig in te zadeve so bolj tako tako … Potem pa še … avto je napisan na mojega očeta … in … jaz pametnjakovič … sem šla tja brez njegovega dokumenta … Dobro da je delala na okencu ena ki jo poznam, tako da me ni niti spraševala po dokumentih … :))))))))))))))) Hi hi hi hi … zdej imam do oktobra mir … uffff …

Hajde da ludujemo ove noči … taratatatatatatata ta ta ta ta … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma je pesmica a? Gre v ušeske…….Ti……a te lahko nekaj vprašam? Kam si hodila v srednjo šolo?

Na gimnazijo v Gorico … zakaj?

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma neč sam tako….Jaz sem hodila na takratno SETŠ…pa sem si mislila, če smo se mogoče že kje srečale……

srednja ekonomska in trgovska šola? Ma ja … sej lahko da smo se že kje srečale …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jap……vse je možno…….Do kdaj delaš? Jaz še petnajst minutk in potem…švic…..domov..

Žverči?
A maš tud zame kakšn nasvet?
Jaz sem tud noseč….pa razen dreka iz mene ni kaj za čakat ;-)))
A imajo kje koline…mal špeha bi rad oddal gratis…
Sp

A miško al niško?
Sp

Čau, bau, lep pozdrav……..Vse skupaj lepo pozdravljam……tiste, s katerimi smo klepetali, tiste, s katerimi smo malo manj klepetali in pa tiste, s katerimi se sploh nismo slišali. Imejte se lepo….jutri pa naprej….ČAU

A začenjaš šiht,al kej?
Sp

Uh … recimo … da bom kmalu šla … 🙂

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Miško miško … sej veš … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa pa Zvezdi … se beremo jutri … :)))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close