Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Halo, dobro jutro –

Halo, dobro jutro –

je sploh kdo tukaj?!

NA POOOOOOOOOMOČ!!!!!

Pomagajte!

pa grem.

Se grem kujat.
Pa lep dan vseeno.

Vaša žverčka.:-)

In ti ob poldan dobro jutro!je si bila ob štirih zjutraj,ko sem reševal probleme na drugem forumu?
Lepo te je brati,lep si žverči!
Sp

Nič kujat žverček moj, pri meni je bila višja sila zato me ni bilo tu.

Lepo popoldne ti želim in javi se še kaj, da nas sprevržko res ne bo preimenoval samo do 16.00!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ob 4 zjutraj si bil takole aktiven, pa ti boš pregorel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa še enkrat pokukala.

Ja, pa si mi polepšal dan.
Fejst bodi. Cmoka na lička.

P.S.
Ob štirih zjutraj sem pa bila v dolini sanj……..pa mislila na dragega.

Halo, SončeK…
Popoldne pa najbrž ne bo časa – žal.

Cmoka na lička.

Če pa nate mislim!saj veš,tisti čas se bliža čas tvojega vzhoda,res,da je še malo mračno,ampak tam za visokimi hribi na vzhodu se pa točno ve,kje vzideš!
Sp

Ja to je to, ampak nekdo bi si pa tile tvoje besedke lahko drugače razlagal, saj veš??;))))) Napišeš videl, slišal… in potem bo špetir tu!

Okej, danes mi ne uspe zasijati, sem pa zato toliko bolj nagajiva.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, saj vem, da smo vsi zasedeni…;)))))

Uživajmo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz pa sem bil v dolini psihiatrije!Mislil sem tudi na vas,moje lepe prijateljice,tudi takrat!
lep si žverči!Bom najbrž šel malo dol na aeroplanplac,tu ni več snega in če kakega frenda upecam priletimo tja,vzhodno od DG!
Sp

New Report

Close