Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek halo halo

halo halo

En topel pozdravček s klimo prejmite s Primorske.Samo trenutek sem si vzela , da se pofočkam(ej, kako mi je všeč ta izraz…….pofočkati se).
Med zaključevanjem pouka, plažo, vodenjem trgovine, pa da ne omenjam vseh vročih elementov za katerimi smo vedno pripopani(likalnik, štedilnik, žar…..),me je zamikalo pokukati kaj dela raja v krtjavendanu.Vidim , da ste še vedno vsi prisebni in prisotni(ali pa obratno),in lepo je prebrati vaše “fočkarije”.
Sicer plažo izkoriščam za utrujanje otrok, seveda porjavelosti, v prvi fazi pa za prebiranje knjig, do katerih doma težko pridem.Sedaj berem knjigo ČOKOLADKA ZA ŽENSKO DUŠO, in povem Vam, da knjiga ne le oplemeni srce kot navaja, temveč me je dejansko razsvetlila.Srčno jo priporočam.
Nekaj misli iz knjige:
Si svoja lastna obljubljena dežela, svoja lastna svoja meja.
Če se skrivaš pred življenjem, se življenje skriva pred teboj.
Če si želiš mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem.
Če želimo , da bo luč gorela, moramo dodajati olje.
Vsakič, ko ozdraviš del samega sebe , na svet prineseš več luči.
Novih oceanov ne moreš odkriti, dokler nisi tako pogumen, da si upaš izgubitipogled na obalo.
Ne bojim se neviht , ker se učim krmariti svojo ladjo.
Da se nekaj novega začne, se mora nekaj končati.
Ovire so v tvojem življenju zato, da jih preskočiš.
……………..
Da ne bom dolgovezila, lep ohlajen večer vam želim in še lepše sanje.
paty

paty

Paty, pozdravljena spet po dolgem, dolgem času
med nami. Ker si se vedno oglašala le pozno zvečer,
sem bila to pot na tvoji valovni dolžini. Ko sem se
prijavljala, sem namreč mislila postaviti vprašanje: kje pa je paty, ali se je izgubila, ali s je odločila odtujini nam. Torej, zato, ker sva se v mislih najbrž našli, lepo in toplo pozdravljena!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oooooooo Paty…pozdravljena..tud muco je že skrbelo.kje se potepa naša paty….?????
Še malo pa bodo počitnice jupieeeeeeee…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Paty, izbrala si zelo lepe misli… Tud tebi ohlajen vecer in najlepse sanje…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariči, prosim vzami vsaj košček Patyne čolokladke, joj, kako ti bo dobro dela!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, ježek, za okusit se, sem si najprej
odlomila sem si tisti košček:

Če si želiš mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem.

In potem mi je potegnilo na sladko, pa sem vzela še dvakoščka:

Vsakič, ko ozdraviš del samega sebe , na svet prineseš več luči.
Ne bojim se neviht , ker se učim krmariti svojo ladjo.

Pol pa čisto za konec, samo zato, da ji ne bi pojedla vse čokolade, vzamem še dva čisto micena koščka:

Da se nekaj novega začne, se mora nekaj končati.
Ovire so v tvojem življenju zato, da jih preskočiš.

Tako, mili moj ježek, pa sem sita čokoladke za celo leto, heh!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, Paty! Tudi jaz sem se nekaj dni nazaj spraševala kje si. Da malo poveš, kakšno je morje. Vroče, mrzlo, cveti, ne cveti, je kaj rib… hihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Vprašanje, če je kaj rib, meni Lili spet vzdiguje pritisk, ker se mi zdi, da mi spet nagajaš :)))))

Pa saj nisem nič tebe omenjala :)))) Ti pa znaš brat med vrsticami :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Znam, znam, ti , ti ! ! ! :)))))))))))

Čaki… sta vidve to zrihtali .. mislim.. ribe pa to :))))

Jani ve, da je morje full toplo.. preverjeno včeraj v Poreču :)))

Jani, zajček bere med vrsticami in me je ujel. Ja, ribe pa sva midve zrihtali, hihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jani, ni res !!
Spet začenja…

Ne, zajček! Ne začenjam! Samo ena vrstica je :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zdravo, zdravo..lepo., da Vam je čokoladica prijala(paty se nikoli ne upre sladki skušnjavi).
Morje?Zakaj delati skomine?Pa naj bo to samo eno veliko povabilo na morje……..toplo je , ni premrzlo, zaenkrat pa niti tako mlačno, glih za glih, da začutiš kako se ti ohladi kri, katero so segreli sonce in od vročine pregrete stranke.Sicer naj se pohvalim in pokaram, da sem cel prejšnji teden od štirih do sedmih popoldne kljubovala soncu in že dva dni skrivam glavo pred njim , saj se mi maščuje.Naenkrat je privrelo ta hujše in se naše telo še ne zna odzvati ta topl emu, zato danes grem na plažo po peti uri.
Portorož pa žal izgublja turistični duh in sem sakramensko jezna na vse to visoko sedečo populacijo, ki se lajku misleč , skoraj nalašč kvari, ropota , sitnari, gostom.Sama živim, nekje za hoteli morje in Hotelom Palace(nekje vmes).Imamo dvorišče in naj bi bila oaza med temi “hotelskimi bloki”.
Žal vso zimo smo poslušali ropotanje pri sanaciji enega od hotelov, sedaj sredi sezone pa opravljajo rušitvena dela pod nami in sicer pripravljajo pisarne.
Ob šestih zjutraj začnejo s pipi pip smetarji ki zabojnike dvakrat preveč udarijo ob kamion,ob osmih pa že začnejo zidarji z brbbrbrrrrrrrr ….
Tako ……vabljeni na morje v Portorož, žal mi še vedno ne dela pošta, pc imam v nekakšnem razsulu , zato Vam bom razkrila kdaj drugič kje gostuje moja trgovina, da vas povabim na kavo(vsaj to).
Ribic je dovolj, pravkar imamo ribji teden in prav prija……..
bodite še naprej dobro….se beremo.
paty

paty

Ja, pa si, začela , z ribo ):

zajček noče bit brez njegove ribe !

No.. važno da so ribce pošlihtane :)))))

Jani pa ribe… eh… ta krščene že, drugač pa.. so dobre le… v vodi :)))))))))))

Mater a vidve zdej men mal.. khm… kradeta čas?

Jani pa res ni več siguren… zajček.. bi ti kaj od ovčjega ? hehehehehehe

uhu, Jani, kje pa , nočem papat ovčke.
A imaš kaj drugega, kar bi zajči papu?

Lili ve, kaj bi zajček papal… hihihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

he he .. zajči bo kmal češne papu :))) bo B. zrihtala :))))

Evo , Jani, spet je začela, si videl, no….evo…..še končala ni, pa jaz vem kaj piše na pikcah, čeprav ni točno navedla…..ribe je mislila, ribice, si vidu, da spet nagaja ?

He, he, enga velikega cmočka za Barbi, ker je pridna in ne nagaja, pa bo zajčku prinesla češnjice, he, he…. Tko!

… mogoče…. ribo?

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close