Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek halo halo

halo halo

Jani bi tud češne papu.. bo B. tud men kej zrihtala?

Barbari želi Jani, da bi ostala cela, ko se toliko vzpenja po češnjah :))) in ji želi dobro jutro in en lep dan. :))))

Vidiš no, zdej si pa še ti začel…….

he he … B. včasih tud mal nagaja … ampak tokrat je čist resna :)))))

Uf, je zajček v pričakovanju…………

Jani .. a veš .. ko sem plezala tam po češni … sem prov o tebi razmišljala .. ko mi je zmankal centimetrov za tiste češnje na zadnjih vejah .. uh, kako bi mi tvoji centimetri prav prišli :))))

ugotovitev : če Jani želi češne .. je prav lepo vabljen na en plezalni popoldan .. jaz obiram spodnje veje ti zgornje :))))) vse kar nabereš odneseš domov … kaj praviš?

garantiram da je tovrstna rekreacija precej bolša od kateregakoli fitnesa :))))

zaključek .. če Jani slučajno ne utegne prit obirat najbol oddaljene češne … bo B. tudi za njega nabrala košarico … ampak tale sonček ne dela ravno dobro češnjicam … bo treba pohiteti .. drugače bojo dobesedno mesnate :)))))

B.

kdor čaka .. dočaka 😉

Če si tok dobra in prijazna, a to velja v vseh primerih, pri vseh ljudeh, no, če mi to odgovoriš .)))))))))))))))))) in živalicah ?

ja jest sem zmeri dobra :))))

ja sej res .. ti maš rada živalice .. jaz pa imam doma nekaj za tiste .. ki imajo res radi živalice :))) namreč imam en kup malih .. čisto micenih .. luškanih .. komaj nekaj dni starih … prekrasnih .. prijaznih .. nezahtevnih .. lepih … p a l i č n j a k o v :))) a ti prinesem kakšnega???

Zajči .. to so ful lepe živalice .. tolk prijazne, pa čist nezahtevne ..

zgodbica … pred letom in pol sem v dar od nečaka dobila enega malega , lepega paličnjaka … dala sem ga v terarij … in čakali smo, da zraste .. ga imeli radi, se z njim igrali .. čeprav tega mali ravno ne zahteva :))) v glavnem .. to je dvospolnik .. čakali in čakali smo, da dobimo mlade :)) in po pol leta so mladi res prišli :))))) pa ne 5 ali deset .. bilo jih je 50 .. pa je teh 50 zraslo, pa so se namnožili .. pa jih je bilo čez leto …. 300 400 500 ej zajči .. verjemi .. s težkim srcem ampak sem jih res morala nekam dat, ker je bila doma že kriza .. povsod sami paličnjaki .. na koncu je že tamal v vrtec hodil s paličnjaki na čevljih :))) v glavnem .. naredila sem čistilno akcijo in pobrala vseh 600 paličnjakov .. jih nesla ven .. pred hišo na robido in … naj uživajo .. svobodo do konca svojih dni :)))))

ampak ene par jih pa še imam .. torej .. če si kakšnega želiš .. reci .. dobiš .. in še enkrat .. to so ful lepe .. zanimive in nezahtrevne živalice .. B. jih ima fuuuuuuuuuuul rada :)))

ne zamerijo ti če za kak teden pozabiš na njih :))) to je meni všeč :)))

oki .. sem se razpisala :)))

B.

Sam probi mi jih prinest 🙂 He, he, nehi ! Za crknt !
Da se mi potem še tako namnožijo, joj, Barbi, raje ne !
Ker če že imam kako žival, pol skrbim zanjo full, in predstavljaj si, da se potem sekiram za vseh 500, taka pač sem, si ne morem pomagat. Še spustit jih ne bi mogla, ker bi me skrbelo kaj je in bo z njimi. Veš sem res en čuden primerek , ampak taka sem….pol pa raje nimam…boš videla mojega polarnega kužija, prnes salamo s sabo, da boš lohka šla not, hehehehe…

al pa kilo govejega ne mastnega :)))))))))))))))))

uh .. pa sem mislila .. da mogoč boš pa le … hmmm hotla kakšnega …. hmmmm … pa tok so luškani :)))))

a kuža nč češenj ne je ?

hehehehehe .. a je tale tvoj kuža … en mal gurmana :))))

B. nima nč mesa .. sam češnje :)))

Ne, od prijateljice je hruške in grozdje, moj noče ):
Je pa kislo zelje in sladko zelje :))
Paličnjake sem videla v avstriji v tistem kaj že imajo en tak zoo za take in podobne živalce :))

.. pa res nebi enega … samo enega?

.. ja zelja pa nimam :))))

no .. zdele pa šibam .. še spakirat .. da potem gremooooooooo :)))

čau zajči … do … ne vem točno kdaj 😉

B.

Je en srckljan primerek eskimskega kužija !

Oki, lupčka!

Moj bog, saj če vzamem enega, jih bo potem 600.
Joj, mene, raje ne bi …

me to spominja na une, kaj so že , čaki……..aha, Gremlini !

joj joj joj .. kolk je pa tale tvoj kuži cortiš :))) B. je bla čist navdušena :)))))

vračam lubčka zajči .. tebi in tvojim cortkanim zajčkom :)))

He, he, ja, ja, moje zlato !!!
Hvala Barbi, to mi paše, da ga pohvališ :))))))))

Heheheh……oh, Barbi…

Ma, ne. Zajček tudi ni maral rib. Pol pa je kot prvo začel amat kalamare, pol pa še ribce. Samo morajo imeti veliko belega meseka, pa lepo pečene, jejheta pa je dobro…Ne tiste suhe, ko ni nič mesa gor. Aja, samo bi rabila nekoga, da mi da kostke lepo stran, pol pa bom papala….

.. he he .. Jani še ne ve kaj je zares dobro :)))))

New Report

Close