Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Halooo!

Halooo!

Kako ste kaj, dragi moji?! A ni lep dan?! Sicer bi lahko bil še lepši, pa…:-) No, ja, moramo biti zadovoljni s tistim, kar imamo, ne?!
Pridni bodite!

O žverčka, pejva midve raje nazaj ven na sonce. In zakaj tole jamranje, nam je pa ja lepo, vsaj delajmo se tako, da bodo ljubosumneži še bolj ljubosumni. Ne resno jaz se imam lepo, zunaj sveti sonce, vsake toliko casa pospegam semle, potem spet ven, opravki, popoldne pa na lepse.
Žverčka uživajva in tudi ostalim to privoščim, lep sončen dan in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oj, Sonček!
Danes si pa tople volje, ne?! Greš popoldne na snežake ali kaj?! 🙂 Jaz bom verjetno kar v hiški, ta mali je bolan……:-(
Uživaj na lepšem!
Cmoka na lička. 🙂 (pa od strica tud’) :-))))))))))))

Ej žverčka ne izzivaj, sem trenutno zaposlena z pisanjem, lektoriranjem, pa saj veš, komu je namenjeno. Kje si, tam drugje mislim. Ja stricu pa vračam cmoko nazaj! In namesto mene malo pocrkljaj tamalčka.

Tale sončni žarek pa je samo zate in za tvoje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close