Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hard rock cafe in starbucks v sloveniji

Hard rock cafe in starbucks v sloveniji

Jaz sem šla samo 1x na njihovo kavo pri nas, pa sem bila razočarana. Vse preveč vodeno. Raje imam ita. Illy kavo. Cheesecake je bila pa dobra.

Illy je top.

Težko čakam dan, ko boste nehali goltati ameriško propagando za pomije, pa naj bo Starbucks, Mickey D’s ali Pizza Hut ali karkoli drugega. Oni bi soseda ubili, da bi lahko jedli tako dobro hrano, kot jo imamo mi, vi pa norite v njihove pajzlne. Le kaj je narobe z vami?

še malo pa ga bodo v beogradu odprli, hardrock seveda

Hard Rock Caffe v Murgle centru? Oz še zmeraj je?

3€ ali 3$? Če je 3$ kava potem to pride v evrih povprečna cena kave v Ljubljani.

To je za turiste, samo za v večja mesta v najbolj obiskane ulice.

Nima pa nobene veze s Slovenijo. Običajno turisti ne morejo prehvalit naše “local” ponudbe. Meni osebno je tudi tako, da če sem v tujini, zavijem v starbucks iz navade, ker je povsod enako. Veš, kaj boš dobil.

S Starbucks-om je nekako tako, kakor z drugimi ponudniki sanj. Ciljajo na ljudi, ki so pripravljeni placati npr. sedem evrov in pol za individualiziran loncek kave, pri cemer se posluzujejo dokaj utecenih trikov, ki jih poznamo se od drugih ponudnikov, kot je npr. pretiravanje s sladkorji (nekateri napitki naj bi vsebovali krepko preko 90 gramov na loncek), itd.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kava je brezvezna in zanič, kapučino isto, vroča čokolada čokolade še videla ni. Precenjeno. No, vsaj tam kjer sem jaz to probala. Ne vem pa ali je povsod tako.

Ampak tortice in peciva imajo pa mmmmmm 🙂

Slovenski princip kofetkanja je čisto drugačen od ameriškega.

To je le za turiste ki jih je sicer kar precej le premalo da bi futralistarbucks in hrc.
AMPAK ko 1x turisti zvohajo da imamo perfektno hrano in pijačo za zelo normalne cene…. pol jih tudi v McDonaldsu ne vidiš več.

Sem pa iz firbca 1x probal starbucks… saj ne vem čemu je tisto podobno… mogoče za čevlje pucat, ker za pit to ni.

Haha. Mogoče je res kakšen pajzel, ki si je nadel to ime.

Drugače pa meni v Hard Rocku hrana dobra. Burgerji, krompirček, rebrca, meso,… ma vse je odlično.
Ampak teh ne bo k nam, smo prerevni.

New Report

Close