Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hčerka 15 let dobila za darilo vibrator

hčerka 15 let dobila za darilo vibrator

Saj nisem mogla verjet ko sem videla med darili ki jih je dobila moja punčka.Verjetno so se frendice malo pošalile in ji ga kupile

Pa sem se kar ustrašila saj ni bil neki mali žepni ampak res prav veliki.               Ne vem ali naj se z njo pogovorim saj se bojim če bo kaj probavala da si še himen strga

je treba zgodaj začet da ima izkušnje ! saj verjetno je mamica tudi tako začela :))

in potem se čudite če vam kdo reče da ste p….e

In kaj narobe? Ti ne seksaš? Ti nimaš seksualnosti in senzualnosti? In pri 15 skori odrasla ženska, in hvala bogu reči raje da normalno se razviva.

Himen je že zdavnej strgan

To sem ji ga jest poslal !

” JA SAM MUŠKO “

Od nekdaj mi je to smesno

Da uporabljas ali kupujes pripomocke da se mas fino

Smeh!!!

Avtorica je gotovo Jana Nemec.

Taka darila so ponižujoča! Podobno kot da bi samskemu mlademu fantu podaril napihljivo Ančko! S tem človeka ponižaš!

Nikoli nisem bila pristaš takih štosov!

Jaz sem svoji hčerki za njen 15. rojstni dan podaril prvi fuk z njo. 😜🥰😘

Ajooooooj , in kaj potem , če pretrga deviško kožico , saj je ne bo treba predložiti pri prvi zaposlitvi.

jest ji lahko pokažem kako se uporablja, če ne zna …

Odgovor na objavo uporabnika
stara tetka, 25.01.2023 ob 19:51

Taka darila so ponižujoča! Podobno kot da bi samskemu mlademu fantu podaril napihljivo Ančko! S tem človeka ponižaš!

Nikoli nisem bila pristaš takih štosov!

Upam, da je to sarkazem, ne vem zakaj bi z vibratorjem cloveka ponizal (:

Vecina deklet in zensk ga ima, veliko od njih ne samo enega … ne razumem, zakaj bi bilo to ponizujoce darilo. Za gumiancko ok, morda, ampak vibrator pac ni nic ponizujocega.

Avtorica: nic taksnega. Ce ne bi dobila za darilo, bi si ga slej kot prej kupila sama. Hcerka pri teh letih ve vec o spolnosti, kot si ti upas misliti. Naj raziskuje svoje telo, bo ze sama spoznala svoje meje. Ne se obnasat, kot da je spolnost nekaj nenormalnega, ker ni. Glede nedolznosti pa ne mores biti prepricana, da je se ni izgubila, sicer pa sama dobro ve, kako te zadeve potekajo.

Večin deklet in žensk ga ima….?

 

Ne sodi po sebi. Mnoge imajo raje penis živega in živahnega moža….

 

 

 

Vesel oče, živahen in navihan

Za vsakega dobrega fanta je nedolžna nevesta najlepše poročno darilo…

 

Ajooooooj , in kaj potem , če pretrga deviško kožico , saj je ne bo treba predložiti pri prvi zaposlitvi.

Na mojga se komot lahko natakne

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.01.2023 ob 20:45

Večin deklet in žensk ga ima….?

 

Ne sodi po sebi. Mnoge imajo raje penis živega in živahnega moža….

 

 

 

Vesel oče, živahen in navihan

Ne sodim po sebi, sodim po pogovorih z dekleti okoli sebe v zadnjih 10 letih.

New Report

Close