Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka je iz MOJE hiše spodila mojo kolegico

Hčerka je iz MOJE hiše spodila mojo kolegico

Joj, ste ene naivne. Pa zadeva je provokacija, nooooo. Se vidi iz aviona. Kaj naj poroča?? Aja, naplete še eno zgodbico? No, mogoče jo pa bo. Ali pa kdo drug v njenem imenu.:)))

Med vami je potem očitno modno, da kar vdirate v tuje hiše. Vaš problem. Med normalnimi ljudmi to ni normalno.
[/quote]

Med vami pa je očitno modno, da ljudi, ki pridejo v vaše hiše pretepate, žalite in nasilno mečete ven. Med normalnimi ljudmi to ni normalno.

Med vami je potem očitno modno, da kar vdirate v tuje hiše. Vaš problem. Med normalnimi ljudmi to ni normalno.
[/quote]

K meni je tako prišla ob 6. zjutraj soseda, pozneje sem izvedela, da je manično depresivna in da to redno počne, če nimaš vrat zaklenjenih. Jaz sem jih ravno odklenila, ker sem psa pred bajto spustila, šla v kopalnico, ona pa na vrata in not v stanovanje, pa me sprašuje ali jo lahko peljem, ker sem ravno v službo šla. Seveda sem se prestrašila, ampak po drugi strani mi je bilo jasno, da ženska nima vseh koleščk v glavi in sem jo prijazno napotila ven ter rekla, da lahko, ampak naj me zunaj počaka in drugič ne hodi več tako v hišo. No, kasneje sem izvedela za njeno diagnozo.
A da bi jo zbrcala in napeezdila?? Pa kaj dejansko to počenjate? Sicer je tale avtoričina štorija izmišljena, ampak tako kot naj bi njena hči ravnala, ne ravna noben normalen človek. Razen golazni! To, da naj bi tale prijateljica od avtorice kar šla not v hišo, glejte, ponekod, posebej na vasi, je to še kako prisotno. Ko so bili moji otroci majhni in so imeli prijatelje okoli, so ti prijatelji tudi kar not prišli brez zvonjenja in trkanja. Mi je bilo normalno. Pa tudi kakšen njihov starš se je našel, ki je prišel po otroka, je samo narahlo potrkal in prišel not.
Pa da bi ga nadrla in vrgla ven. Po možnosti po ameriškem vzoru še ustrelila, ker je nenapovedano prišel na mojo posest.:)) Pa a veste, da tudi če nekdo pride na tvojo posest brez povabila, in ga npr. tvoj pes napade, se ob tožbi fajn skeširaš. Ne glede na vse table okoli tvoje ograje o hudem psu. In isto velja, če ga ti premlatiš in obkladaš z žaljivkami. Gre samo za to, da po naši zakonodaji, pač “lahko pričakuješ”, da bo kdo prišel k tebi in zato ne smeš imeti nevarnega psa na svojem dvorišču, prav tako pa ne smeš nikogar pretepsti, žaliti itd., ker je to kaznivo, ne glede na to, da je tip prišel nepovabljen k tebi. Po naši zakonodaji naše posesti niso naša svetišča, kjer si lahko privoščimo početi, kar nam pade na pamet.

Imejte to v glavi, ko boste naslednjič psovali in pretepali nekoga, ki pride k vam.

Dj mi pokaži kje to piše v zakonodaji. Ker po tvojem primeru, lahko grem k sosedu, pa če majo odklenjeno lahk kr vstopim, pa si sposodim nekaj stvari, pa lahko ta medtem se tušira ali spi.
Ker mi ni rekel, da nesmem, je to dovoljeno alka, pa a si ti čist prsebna/prseben?

To za psa je pa taka izmišljotina. Psa lahko imaš na dvorišču odklenjenega, če je dvorišče ograjeno. Pa ponavadi se tudi da gor znak, da je na dvorišču pes. Saj ti nimaš kaj delati na tujem dvorišču brez dovoljenja!

Med vami pa je očitno modno, da ljudi, ki pridejo v vaše hiše pretepate, žalite in nasilno mečete ven. Med normalnimi ljudmi to ni normalno.
[/quote]

Med normalnimi ljudmi ni normalno, da nekomu kar vpadeš v hišo.

Če si nenormalen, pa se ti zdi normalno, da si lahko to dovoliš. Morda si celo vzameš kaj iz hladilnika, poiščeš udobnejše oblačilo v tuji omari, si še malo postrežeš z bingljem prijateljičinega moža, če se ravno pojavi na dosegu roke.

S takim nenormalnežem ne moreš komunicirati na normalen način. Če bi bil normalen, bi sam dojel, da njegovo ravnanje ni normalno. Torej ne preostane drugega, kot da se spustiš na njegov nivo in mu pojasniš v njemu razumljivem jeziku – glasno, odločno, slikovito – in mu vse skupaj še prikažeš in ga ročno usmeriš ven.

New Report

Close