Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hčerka tanje ribič

hčerka tanje ribič

baje je imela operacijo nosu, da je malo manj podoben očetovemu…
Kar pa ni nič takega, poznam kar nekaj najstnikov (m+ž) moje generacije (40+), ki so si v njenih letih operirali nos.[/quote]

V teh letih noben kirurg ne operira nosa iz lepotnega vidika. Preverjeno![/quote]

Za danes res ne vem, vem pa, da si je moja generacija pred 30 leti operirala nos med 8. razredom in 1. letnikom. Kar precej njih.

Tu zgleda mama Tanja kot lutka iz Muzeja voščenih lutk.

Nič hudega, bo imela več slovenskih snubcev kot tvoja hči, če jo imaš. 🙂
Sam pazi, da ti kakšnega južnega ne privleče. Slovenke zelo palijo na južne, poglej Tanjo. 🙂

Ljubi Bog, bi rada videla vas in vaše hčerke.

Meni sta obe všeč in naj živita svoje življenje kot do sedaj.

Pustite na miru ljudi in marsikdaj s takšnim brezveznim čvekanjem in kokodakanjem škodite sebi …

Sem kar pogledala, ko piše, da je ta Vele pička letnik 1968. Ma zgleda stara 50 pa še mau.

Ta mala je pa tipična južnjaška k.

Mater ste ene pokvarjene.
Punca je še napol otrok, pa je že zdaj lepotička.
Kako vas ni sram takole govoriti o otroku?
A potem je Madonnina Lourdes tudi ful grda, ker “izgleda južnjaška” – verjetno za vaše pojme ?

Fuj, sram vas bodi…
…in mene je sram, med kakšnimi ljudmi živim.

Malomeščani zadrti in zafrustrirani

res žalostno in nevrjetno z kakšnimi stvarmi se ukvarjate pa,da se vam da c c c

Ne vem, kaj se zgrazate, ce nekdo napise, da je juznjaska. Pac je in cisto tako tudi zgleda. Pa to ni slabo, ampak dobro.

CEL OČI!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta mala je živa čifurka, luštna pa ni prav nič oz. čist povprečna.

Loši ste,totalno ste loši

živa čIfurka je? kaj pomeni to čifurka? in kako spoznaš čiruko? pa tudi, če si se “zmotila” in narobe napisala čEfurka, me še vedno – lepo prosim – razsvetli s svojimi odgovori, da bom tudi jaz vedela kdo je čefur in kdo slovenec.

p.s.: ja, neumnost in primitivnost res nista rasno pogojena.

Preverjeno po ip-ju,da negativne komentarje pod različnikmi linki daje ena in ista oseba.
Ne vem no,zakaj se ti je Tanja tak vsedla v želodec?

Jaz pa ne razumem zakaj ste tako nevoščljivi in nesramni. Dekle je zelo lepo. Ne razumem kaj vam ni všeč na njej. Vas morda moti, ker ima uspešne starše? Dajte si malo porostora v glavi. Pa malo bolj na široko poglejte brez predsodkov. Jaz pa upam, da dekle uspe, da tisti ki imate toliko za povedat o njej umrete od zavisti!

Eni ste res na oba kraja nož!Upam,da veš koga mislim.Mal imam časa, pa malo raziskujem,je prav zanimivo,kaj se da videt-vedno eni in isti.ZANIMIVO,ni kaj!

Če je pa ona lahko fotomodel je pa lahko tudi marsikdo.. Veze in slavni ter bogati starši. Tko je v naši državi.

No pa da še jaz povem svoje mnenje oz izkušnje s tole punco

Meni osebno niti malo ni všeč… Spotoma sem ujela neko oddajo na SLO 1 ali 2 o nekem blejskem festivalu, kjer je bila ona gostja… Jaz ko sem jo zagledala, sem mislila da je neka ciganka oz. lepše rečeno, predstavnica ciganske kulture. Resnično tako izgleda. Temne izrazite obrvi, temne oči, temnejša polt, temni lasje, nizko poraščeno čelo.. dokler punca sama ni povedala da je Djuro njen oče… Takrat sem bila tako zelo presenečena, da sem oddajo gledala samo zaradi nje in se spraševala ali je to sploh mogoče. NITI MALO NI PODOBNA SVOJI LEPI MATERI. Kot dan in noč. Meni osebno žal niti malo ni všeč. In smili se mi njena lepa mater, da je rodila tako različnega otroka. Praktično NIČ nima po njej.

Je pa razumljivo, da je manekenka, hostesa, igralka in vse kar si lahko zaželi, saj ima ”znana” oba starša. Tega ji ne morete zavidati. Vsak, ki ima nekaj v glavi, bi to izkoristil.

Pozdravček 🙂

New Report

Close